آنلاین قیمت مواد غذایی باید صعود 4.2 درصد بیش از شش ماه گذشته با توجه به آخرین نرم افزار Adobe Inc. داده ها به عنوان مواد غذایی e-commerce شتاب میان COVID-19 همه گیر و تولید کنندگان مواد غذایی تلاش برای نگه دارید تا با ادامه تقاضا بالا است.

“ما همیشه فکر بازار آنلاین به عنوان یک “ارزش بازار” برای مصرف کنندگان به معنی مصرف کنندگان می توانید کمی بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را و قرار است به یک مطلوب تر از سال برای آنها در نظر قیمت” گفت: Vivek Pandya, دیجیتال, دیدگاه های مدیر در نرم افزار Adobe. “اما آنها نمی گرفتن که امداد.”

مواد غذایی قیمت به طور معمول در نیمه دوم سال به عنوان تعطیلات رول در اطراف Adobe ADBE, -5.09% نوشت: در وبلاگ خود. اما افزایش قیمت مواد غذایی شد کمی افراطی که در مقایسه با آخرین تورم مصرف کننده داده ها.

ایالات متحده آنلاین فروش مواد غذایی افزایش یافت 9 ٪ در ماه بیش از ماه در ماه ژوئن و رسیدن به $7.2 میلیارد دلار با توجه به آجر در دیدار با کلیک بر/Mercatus مواد غذایی بررسی.

این نظرسنجی نشان داد که ماه ژوئن افزایش فروش مکاتبه با افزایش نگرانی در مورد پیمانکاری coronavirus و به عنوان مواد غذایی بیشتر خرده فروشان ارائه گزینه ای برای مواد غذایی وانت پس از سفارش آنلاین.

ببینید:صنعت گوشت را به طور کامل از بین رفته در 15 سال غیر ممکن است غذاهای مدیر عامل می گوید:

“این افزایش در مواد غذایی آنلاین ظرفیت بدبختانه معادله گفت:” دیوید اسقف شریک و تحقیقات سرب در آجر دیدار کلیک کنید. “امروز به عنوان خریداران باید انتخاب بیشتر این افزایش ظرفیت در حال حاضر در واقع امکان ادامه رشد مواد غذایی آنلاین.”

تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده رسیده است 3.3 میلیون با فلوریدا شمارش یک رکورد از بیش از 15 ، 000 مورد جدید در روز یکشنبه. آمریکا از مرگ و میر بیش از 135,000. برخی از قانونگذاران ایالتی و مقامات بهداشت عمومی به نام stay-at-home سفارشات به تعداد موارد افزایش است.

به طور کلی نرم افزار Adobe یافت می شود که e-commerce هزینه های $77 میلیارد بالاتر می رود در حالی که تورم رانده دیجیتال قدرت خرید (DPP) به قلمرو منفی برای اولین بار “که بدان معنی است که مصرف کنندگان می توانید در حال حاضر خرید کالا آنلاین برای $1.01 است که هزینه $1.00 در ژوئن 2019” ادوبی گفت.

این SPDR S&P خرده فروشی ETF XRT, -2.22% پایین است 6.3% در سال به تاریخ. این Invesco پویا مواد غذایی و آشامیدنی (persian) ETF PBJ, -0.28% پایین است %. و S&P 500 شاخص SPX -0.93% تضعیف شده 2.3% برای دوره.

“مواد غذایی آنلاین سفارشات برای تحویل و یا مجموعه منظقه به طور قابل توجهی رشد کرده و ما انتظار آنلاین نفوذ به رشد ساختاری” Fitch در رتبه نوشت: در یک گزارش در مورد شرکت های بزرگ جهانی و بازیابی از coronavirus.

جزئیات:مواد غذایی افزایش قیمت ها به عنوان غذا خوردن در خانه و تقاضا soars در طول همه گیر

“برخی ضعیف تر منطقه ای شرکت های با سرمایه گذاری محدود ظرفیت ممکن است قادر به پشتیبانی قوی omnichannel مدل و به اشتراک گذاری بهتر-با حروف بزرگ شرکت.”

Adobe یادداشت که سبد مواد غذایی اندازه کاهش یافته است با توجه به کاهش انباشت و افزایش مواد غذایی آنلاین قیمت ها پس از بالا رفتن سرسام آور 33 درصد در اواسط فوریه .

حتی اگر خریداران نیست شربت خانه-بارگذاری دیگر تولید کنندگان مواد غذایی باید در مورد تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا است.

شرکت کمپبل سوپ. CPB, -0.89% خطاب به آنچه که او را به عنوان شاهد در تقاضای مصرف کننده به عنوان پیشرفت بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا در آن درآمد سه ماهه سوم تماس در ماه ژوئن.

برای مثال این شرکت گفت: آن را دیدم 140 درصد افزایش در تقاضا برای آماده به خوردن سوپ که تا به حال تاثیر قابل توجهی در تولید گفت: رئیس اجرایی علامت Clouse. نیز وجود دارد افزایش یافته در پخت و پز از ابتدا با Clouse گفت که risotto ساخته شده با سوپ گوجه فرنگی یک “بسیار بالا تقاضا و دستور العمل.” و مشتریان در تلاش هستند تا محصولات جدید است که امیدوارم همراه با پاسخ مثبت.

“پس کار های دیگر که ما نیاز به انجام در حال حاضر است که واقعا درک کنند که مطلوب طبقه بندی و مطمئن شوید که موجودی باقی مانده از نوع متعادل که در آن تقاضا را از رفتن به آمده است که ما انتخابی و متفکر در مورد آنچه که طبقه بندی به نظر می رسد در حالی که ساخت اتاق را برای نوآوری است که ما هنوز این باور است که رفتن به مهم” Clouse گفت: با توجه به FactSet transcript.

ببینید:ما باید مقدار زیادی از مواد غذایی پس چرا قفسه فروشگاه مواد غذایی خیلی خالی ؟

Clouse می گوید: مشتریان ممکن است به همان تعداد از تبلیغات به جلو رفتن چیزی است که دیگر تولید کنندگان مواد غذایی مانند Conagra Brands, Inc. CAG, -1.84% اشاره کرد و همچنین.

همچنین:کمبود گوشت بافندگی به عنوان coronavirus خاموش بسته بندی گیاهان خروج از کشاورزان با انتخاب های دشوار

Conagra در آن 30 ژوئن تماس برجسته “مقاوم تقاضا” برای سبزیجات منجمد.

“با توجه باور نکردنی افزایش تقاضا ما تجربه کرده در طول سه ماهه چهارم و شماره یک ما با نام تجاری و موقعیت ما ضربه سقف ظرفیت گفت:” شان Connolly, مدیر اجرایی Conagra با توجه به FactSet transcript.

با وجود چالش های خریداران لازم نیست که به نگرانی در مورد گسترده کمبود مواد غذایی است.

“وجود دارد محدود زنجیره تامین در معرض خطر در این بخش به غیر از کمبود برخی (مانند گوشت) در کلید غذایی دسته بندی” فیچ رتبه بندی گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de