متس پارچ نوح Syndergaard زده با جدید خود را ترایبکا صاحبخانه — عدم پرداخت اجاره بها در $27,000-یک-ماه پنت هاوس او امضا برای یک طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند.

Syndergaard امضا کرده بود طی هشت ماه اجاره سه خوابه 2,700 فوت مربع دوبلکس در 116 خیابان هادسون در ماه فوریه و در عین حال موفق به پرداخت هر چیزی در آن پس با توجه به صاحبخانه 600 خیابان LLC در منهتن فدرال دعوی در دادگاه واصل جمعه.

Syndergaard “درمان اتصال اجاره مانند یک گزینه” طرح دعوی در دادگاه مدعی.

پس از ثبت نام برای اجاره Syndergaard, “تصمیم خود را برای در اختیار گرفتن اجاره محل Syndegaard رد و خود را رها تعهدات خود تحت اجاره امتناع از در اختیار گرفتن محل اجاره و کاهش به هر یک از مورد نیاز پرداخت” دادگاه اسناد و مدارک می گویند.

در ضمن صاحبخانه آماده واحد — که دارای “سه تراس بزرگ high-end طراحی معماری و طراح پس از اتمام” کت و شلوار می گوید: — برای مارس 20 حرکت در تاریخ, اما او هرگز نقل مکان کرد و یا شروع به پرداخت این اسناد دادگاه ادعا می کنند.

صاحبخانه مطلع Syndergaard در تاریخ 17 آوریل که او قصور در اجاره نامه مقالات گفت.

Syndergaard و وکلای او پاسخ داد: مارس 30, اطلاع مالک است که او “به هیچ وجه قصد گرفتن اختیار داشتن این موضوع محل و صاحبخانه بدینوسیله رایگان برای re-اجاره آن را به عنوان او می بیند مناسب” با توجه به کت و شلوار.

صاحبخانه قرار دادن واحد در بازار بوده ولی قادر به re-اجاره آن دادگاه مقاله اضافه شده است.

کت و شلوار است که به دنبال 250.000 دلار برای ارزش اجاره نامه.

هرزه برای Syndergaard را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de