بیایید صادق باشیم. ما نمی دانیم که آیا این است که رفتن به کار می کنند. ما هیچ ایده که آیا NHL جام استنلی مسابقات برنامه ریزی شده برای اجرا از اوت. 1 به اوایل اکتبر (در صورت لزوم) را به ثمر می آیند.

ما حتی نمی تواند تضمین کند که 24 NHL باشگاه دعوت به 2020 نوعی رقص دو نفری توپ آن را به مربوطه hub شهرهای تورنتو و ادمونتون چون ما نمی دانیم که آیا باشگاه قادر خواهد بود برای جلوگیری از شیوع بیماری در طول هفته دو اردوگاه های آموزشی برای دوره ای که باز می شود در سراسر این قاره در روز دوشنبه.

اما آن را بی خطر است برای گفتن که NHL و nhl on nbc انجام شده تمام علت سعی و کوشش و اقدام به ساخت یک محیط است که محافظت از خود ورزشکاران و کارکنان سلامت جسمی و روانی به عنوان آنجا که ممکن است. در واقع اجرای این بازگشت به بازی شده است قابل ملاحظه ای درام-رایگان. اگر هر لیگ یک فرصت به آن نیروی کشش برقی, NHL حداقل به نظر می رسد در موقعیت مناسب و معقول.

و بدون تلاش به بازی این مسابقات برابر نیست به آنچه محبوب و نادرست بوده و قاب در بسیاری از حوزه به عنوان یک پول گرفتن. این است که در مورد یک صنعت در تلاش برای حفظ خود و حفظ شغل — چگونه بسیاری از غیر بازی پرسنل و مردمی در اپراتور صنایع خواهد بود از کار تا به حال این لیگ به سادگی پرتاب در حوله هفته پیش ؟ — به عنوان یک محیط امن به عنوان را می توان در این میان از یک بیماری همه گیر.

آن است که جولای و با حضور 24 تیم در حال زنده در تعقیب جام استنلی. شانزده باشگاه قلاب خواهد شد تا در بهترین پنج دور مقدماتی شرق در تورنتو غرب در ادمونتون در حالی که هر یک کنفرانس چهار تیم شرکت در یک round-robin برای تعیین حذفی بذر و خانه-ice/آخرین-تغییر مزیت است.

سپس چهار دور از بهترین هفت. قبل از آن اگر چه بین پایان دور مقدماتی و شروع دور 1 از پلی آف مرحله 2 از قرعه کشی که در آن هشت مقدماتی-دور بازنده خواهد شد و به قیف با داشتن هر یک از 12.5 درصد شانس آینده دور با حق انتخاب الکسیس Lafreniere به عنوان اولین انتخاب در اکتبر ورود پیش نویس است.

بوستون تا به حال بهترین رکورد در NHL زمانی که بازی را به توقف آمد در مارس 12, دفاع از قهرمان St. Louis دوم و خلیج تمپا سوم قرار گرفت. آنها هنوز هم مورد علاقه های شما برای برنده شدن در این جام ؟ وجود دارد به هر شکل در اینجا هنگامی که وجود دارد هیچ راهی برای بدانید که چگونه این ویروس را تحت تاثیر رقابت ؟

وجود دارد هر شکل زمانی که ما قادر به واقعا سنج جسمی و روانی آمادگی بازیکنان و ما هیچ ایده چگونه فردی بازیکنان را در پاسخ به هفته از نیمه انزوا در یک هتل حتی اگر حباب شامل یک زمین گلف و دیگر فعالیت های تفریحی?

ما هیچ ایده چگونه بسیاری از بازیکنان (در یک زمان) یک تیم ممکن است از دست بدهند به دلیل تست مثبت برای COVID-19. ما همچنین یک لیگ که نمی خواهید به ارائه این اطلاعات اگر چه ما ممکن است قادر به استنباط اگر یک تیم را نشان می دهد تا برای بازی 1 از مقدماتی با پنج بچه از خود اهل تیم.

ما نمی دانیم که آیا این تیم درگیر در بذر گرد-robins — برونز, رعد و برق, کلاه و آگهی در شرق; این بلوز, بهمن, شوالیه طلایی و ستاره در غرب خواهد بود به خوبی خود را آماده دور اول حذفی ترکیب هیرو به عنوان مخالفان خود را که در حال حاضر خواهد شد که شروع به ساخت حرکت کردن مقدماتی-دور پیروزی است.

بازیکن opt-outs شده اند بیشتر شایع در MLB و NBA. یکشنبه, شعله های آتش’ Travis Hamonic و روغن صنعتی’ مایک سبز (به دست آمده از دیترویت در تجارت مهلت) برجسته ترین از پنج به انتخاب کردن. آخرین مهلت برای انجام این کار است 5 p. m. دوشنبه.

این کت آبی خواهد شد که در صورت افرا برگها در مقدماتی بدست سالم در طول مکث با اتکینسون ست جونز, Oliver Bjorkstrand آماده به سنگ. این جزایر را به دست آورد کیسی Cizikas و آدم Pelech. پنگوئن ها را سالم جیک Guentzel. Dougie همیلتون خواهد بود در کارولینای کریس Kreider برای رنجرز برایان بویل برای پلنگ و ایلیا Mikheyev برای برگها. سالم است که به عنوان امر به بهبود از صدمات.

ما نمی دانیم که آیا یک بازیکن و یا جمعی از بازیکنان را به یک صندلی برای سرود ملی. ما نمی دانیم که آیا یک بازیکن و یا گروهی از بازیکنان را از آدرس سیاه زندگی توجه و مداوم جنبش برای عدالت است. از آن شده است آرام در هاکی مقابل پس از موجی از بیانیه های صادر شده در رسانه های اجتماعی بلافاصله پس از مرگ جورج فلوید در حالی که او در بازداشت پلیس.

ما نمی دانیم که چه سطح از هاکی که ما درمان خواهد شد و پس از این منحصر به فرد و قابل تامل است. ما نمی دانیم در مورد تاثیر بازی در تماشاگر-رایگان عرصه و ما نمی دانیم که در مورد تاثیر بازی در ساعت های عجیب و غریب.

یک چیز وجود دارد ما نمی دانیم اما. جن قطره دوشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de