وجود 72 NFL بازیکنان که در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus.

NFL بازیکنان ارتباط خود را منتشر تست اعداد که از جولای 10th, در روز پنج شنبه. معلوم نیست که چگونه بسیاری از بازیکنان مورد آزمایش قرار گرفتند اما حدود 2,800 بازیکنان در حال حاضر در NFL فهرست اسامی. با داشتن 72 بازیکنان تست مثبت خواهد نشان دهنده حدود 2.5 درصد از این لیگ بازیکن است.

لیگ و بازیکنان ارتباط بوده است در مذاکرات اطراف شروع اردوگاه های آموزشی – که برای بسیاری از تیم ها هنوز برنامه ریزی برای شروع در جولای 28 – و چگونه فصل به طور منظم به کار گیرند. به عنوان بخشی از مذاکرات این NFLPA راه اندازی پایگاه داده به نگه داشتن بازیکنان خود را در مورد ویروس.

وب سایت تجزیه 14 روز به طور متوسط روزانه مورد در هر 100000 نفر در هر تیم NFL شهر. در حال حاضر میامی دارای بالاترین غلظت با 67.53 مورد در هر 100,000 نفر است. نیویورک-نیوجرسی-پنسیلوانیا منطقه رتبه دوم به گذشته در این لیست تنها با 3.52 مورد در هر 100,000 نفر است.

چند بازیکن از جمله غول های مقابله با توهین آمیز و نماینده اتحادیه Nate لحیم کاری باید هشدار داد لیگ که هیچ فوتبال برگزار خواهد شد مگر اینکه بازیکنان احساس امن با پروتکل های ایمنی در محل. اگر چه NFL گزارش شده است که از بین بردن دو فصل بازی وجود دارد نشده است هر بتن تغییرات به لیگ تقویم.

“اگر NFL نیست انجام بخشی خود را برای حفظ بازیکنان سالم وجود ندارد و فوتبال در سال 2020” لحیم کاری توییتی هفته گذشته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de