جکسون, NJ — پلیس صرف نزدیک به پنج ساعت شب یکشنبه و اوایل دوشنبه شکستن یک حزب خانه با بیش از 700 شرکت کنندگان با توجه به بیانیه ای از نیوجرسی جکسون اداره پلیس.

در حدود 8:30 p. m. روز شنبه, Jackson پلیس در پاسخ به این خانه در یک گزارش از یک حادثه مشکوک با توجه به این بیانیه.

پس از صحبت با ساکنان محله پلیس گفت: در نهایت جمعیت “رشد به برآورد بیش از 700 نفر با بیش از 100 خودرو پارک شده در منطقه” با توجه به این بیانیه.

صاحب خانه تماس گرفت و گفت: افسران که او “اجاره اقامت در Airbnb و میزبانی یک حزب بزرگ” با توجه به این بیانیه. به عنوان جمعیت به رشد خود ادامه پلیس گفت: صاحب خانه در سمت چپ این منطقه به عنوان “200 اضافی مردم وارد محل اقامت و حزب شروع به گسترش است.”

کلمه حزب بزرگ در Instagram.

بروشور آگهی در Instagram صورتحساب این رویداد به عنوان یک لیبریا روز استقلال حزب کامل با قر سربالا مسابقه و رایگان مواد غذایی و آب جنگل. ویدئوها در Instagram نشان می دهد مردم در نوشیدن و سیگار کشیدن آنچه به نظر می رسد قلیان در داخل عمارت.

صاحب خانه Yaakov وایس, 40, جکسون شهرستان و دو حزب سازمان — صبر Guanue, 23 و آلیشیا Hinneh, 22, هر دو از Newark, NJ — صادر شد احضار مربوط به حزب برای نقض رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی اجرایی به منظور محدود کردن تعداد افرادی که می توانند در یک مکان جمع آوری با توجه به بیانیه ای از جکسون اداره پلیس.

این سازمان بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

به عنوان جمعیت به رشد خود ادامه جکسون پلیس شروع به دریافت 911 تماس از سایر مالکان در این منطقه گزارش اختلالات و خاطی با توجه به این بیانیه.

برای متفرق کردن جمعیت جکسون پلیس دریافت کمک از اقیانوس شهرستان و پلیس در اطراف شهرها و همچنین نیوجرسی پلیس ایالتی با توجه به این بیانیه.

در حالی که پاکسازی منطقه, پلیس دریافت تماس 911 از یک محله ساکن که گفت: افرادی که در چپ حزب شکسته بود به محل سكونت خود و آسیب رساندن به اموال. اما پلیس گفت که آنها تعیین می شود آن را یکی از اعضای خانواده تماس گیرنده که در اصل حزب و دعوت مردم به بازگشت به خانه خود را. پلیس پاسخ داد و پاک ،

از آن زمان تا حدود ساعت 1 صبح برای ماموران برای روشن شدن خوابگاه حزب شرکت کنندگان و همه وسایل نقلیه از محله بدون هیچ گونه بیشتر حوادث با توجه به این بیانیه.

این تحقیقات ادامه دارد.

دنبال کیت شوبرت در توییتر @keithsch94.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de