شما نمی گرفتن ارمیا مارتین شکایت در مورد مواد غذایی و یا امکانات رفاهی در داخل NBA حباب.

شبکه’ rookie گارد نقطه هیجان زده است به سادگی بخشی از آن است. برای او این بهترین سناریو این شانس را به بازی در این ورزش را بزرگترین صحنه و اثبات او تعلق دارد.

“این یک فرصت بزرگ است, چیزی است که من منتظرش بوده ام و کار برای همه زندگی من” سابق ممفیس ستاره گفت: در یکشنبه شب زوم تماس بگیرید. “من انجام می دهند چیزی است که من همیشه می خواستم برای انجام. … من قصد دارم به بازی در برابر برخی از بازیکنان و تیم های بزرگ. این یک فرصت بزرگ است. من نمی تواند به عقب نگاه کنید.”

تا کنون 6-پا-2 گارد نقطه است که ساخت بسیاری از فرصت. هم تیمی ها و مربی موقت ژاک Vaughn باید raved در مورد شات-ساخت و توانایی رقابت در سطح. Vaughn گفته مارتین بوده است “متعجب” شده است بی باک, حمله به سبد خرید و در روز یکشنبه گفت که او دوست دارد چگونه کنجکاو او است. که یکی از مارتین اولویت — به خیس خوردن همه چیز را یاد بگیرند تا آنجا که او می تواند.

“من فقط به همه گوش” او گفت: “هم تیمی های من همیشه می آیند تا به من بگوید خوب و بد چیزهایی که من نیاز به کار بر روی.”

24-year-old مارتین رفت undrafted در ماه ژوئن گذشته پس از چهار فصل در ممفیس. نادیده جذب و دیر در حال توسعه چشم انداز او برای سه مربیان در ممفیس در عین حال هنوز هم به توسعه همه AAC برای اولین بار-تیم مجری ارشد خود را در سال است. مارتین به طور متوسط تنها 2.7 امتیاز به عنوان دانشجوی سال اول به پایان رسید و کار خود را با 1,625 امتیاز. او همیشه مجبور به کار برای همه چیز.

Jeremiah Martin
ارمیا مارتینAP

“فقط دانستن وجود دارد رفتن به چیزهایی که در راه خود را, شما نمی توانید فقط ترک” مارتین گفت. “شما باید به ماندن متمرکز دانستن زمان دشوار خواهد بود, چیزهایی که ممکن است در سمت خود را, همه چیز در برابر شما انباشته.”

با وجود گرفتن بیش از گذشته در پیش نویس او اجازه نداد آن او را کم کردن سرعت. او به طور متوسط 18.5 امتیاز و 5.1 کمک در 21 بازی برای G-لیگ Sioux Falls این فصل و امضا شد به عنوان یک راه دو بازیکن در ژانویه. 15 توسط شبکه. او در سه بازی با آنها صرف بیشتر وقت خود را در G-League. اما او خود را در اورلاندو با اسپنسر Dinwiddie مجبور کردن به علت ابتلا به کروناویروس و کایری اروینگ (شانه) مجروح شدند.

“اگر من در اینجا من خواهد بود که مایل به اینجا” مارتین گفت. “من این فرصت را به بخشی از آن, بنابراین من قصد دارم به استفاده کامل از آن را.”

اما دوری از دخترش Journee آسان نیست. او با اغلب هر چند از طریق تلفن. او گفت: او را به انجام این کار برای او.

“هدف نهایی این است که به بازی بسکتبال انجام می شود و قادر به مراقبت از خود,” او گفت:.


تازه وارد جاستین اندرسون همچنان در قرنطینه پس از شبکه های رسمی امضا شده او را در روز شنبه به عنوان بازیکن جایگزین برای بقیه فصل. 6-پا-6 اندرسون ظاهر شد و در سه بازی با شبکه در این سال و صرف زمان خود را با G-League وابسته لانگ آیلند شبکه.

“او به ما برخی از تطبیق پذیری” Vaughn گفت. “توانایی به ساقه بسکتبال توانایی برای محافظت از موقعیت های متعدد او قطعا علاوه بر خوش آمدید و امیدوارم ما را ببینید او کنار تیم تمرین.”

به جلو Donta سالن باقی مانده در قرنطینه با توجه به Vaughn.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de