شبکه گارد اسپنسر Dinwiddie پیوست تعدادی از بازیکنان NBA در #FreeWoj کر در توییتر پس از ESPN به حالت تعلیق در لیگ خودی آدریان Wojnarowski برای پاسخ ‘F–k شما در یک ایمیل به سن. جاش هاولی (R-Mo.).

Dinwiddie که نمی خواهد بازی در NBA راه اندازی مجدد پس از آزمایش مثبت برای coronavirus توییتی برای حمایت از Wojnarowski اوایل صبح روز یکشنبه در حالی که با داشتن سرگرم کننده با Woj اخبار-شکستن رقابت با ورزشی را شمس Charania با مقایسه آن را به خوانندگان’ ضرب و شتم نبرد.

#FreeWoj (مشت سیاه emoji) اما در #Verzuz نبرد من @ShamsCharania,” Dinwiddie نوشت.

این #FreeWoj برچسب trended به عنوان بالا به عنوان شماره 3 در توییتر پس از اخبار Wojnarowski تعلیق را شکست اواخر شنبه شب. سابق نیکس مرکز Enes کانتر در حال حاضر با سلتیکز همچنین chimed در tweeting در یک GIF Thanos’ ارتش مونتاژ در فیلم “Avengers: آخر بازی” و نوشت: “#NBATwitter پیدا کردن @espn معلق Woj #freeWoj.” کلیپرز گارد لو ویلیامز به سادگی پرسیدم Aye #Freewoj مرد (با گریه صورت emojis).” گریزلیز به جلو آنتونی Tolliver همچنین نشان داد پشتیبانی می کند.

Wojnarowski تعلیق ناشی از بی حرمتی پاسخ به یک ایمیل از سوی دیگر ، هالی. هاولی که نوشته شده یک تصویر از ارز روز جمعه تا به حال ایمیل انبوه نامه ای که بود به انتقاد از کمیسر NBA آدم و نقره لیگ رابطه با چین است. Wojnarowski که قبلا کردم پشتیبانی از ESPN همکار ماریا تیلور عذرخواهی کرد به زودی پس از.

معلوم نیست چه مدت 51 ساله Wojnarowski معلق خواهد شد برای لیگ آماده سازی خود را راه اندازی مجدد آن فصل در دنیای دیزنی در اواخر این ماه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de