برای اولین بار از ماه مارس شبکه در نهایت مجبور کامل پنج-در-پنج تمرین جمعه در اورلاندو است. و با وجود ماه از زنگ زدگی آن در واقع رفت بهتر از حتی آنها انتظار می رود.

“ما spiralled [جمعه] در جهت مثبت ساخته شده خاموش [پنج شنبه] که در آن ما یک صورت ظاهر از بودن در طبقه” مربی موقت ژاک Vaughn گفت: از طریق زوم. “ما قادر به بازی پنج بر پنج به بالا و پایین ، من با خوشحالی با تلاش و سطح مطبوع: به طور کلی واقعا روز خوب در ورزشگاه است.”

این بیماری همه گیر کوروناویروس دیدم NBA فصل معلق در مارس 11. پس از یک هفته محدود به تمرینات فردی و ساختمان پشت به آرامی با سه-در-چهار شنبه در اولین روز از قرنطینه در دیزنی شبکه در نهایت ramped تا برای یک تمرین کامل.

“این فقط احساس خوبی به برخی از دست انداز است. بچه ها یک کمی زنگ زده است اما نه به عنوان زنگ زده به عنوان انتظار می رود,” گرت معبد گفت. “این فقط احساس خوب به پایین دادگاه برخی از بازی پنج بر پنج به عقب بر گردیم به آنچه که ما عشق انجام می دهند.”

اما در حال حاضر می آید کار تلاش به سنگ فرش با هم یک تیم منسجم برای این ماه NBA راه اندازی مجدد. و تا آنجا که این shorthanded تیم می رود و قدرت رو به جلو در حال رفتن به یک موضوع است. دوباره.

Rodions Kurucs
Rodions Kurucsرابرت Sabo

موقعیت شده است یک مشکل برای سال. در روز جمعه اول کامل عمل Rodions Kurucs شروع شد قدرت رو به جلو است. درست است که او تنها با کوین دورانت Taurean شاهزاده ویلسون چندلر و Nic Claxton همه را به دلیل مصدومیت و یا COVID-19.

شبکه را اضافه Michael Beasley اما با وجود اینکه مجاز به داد و بیداد هنگامی که او پاک قرنطینه او را به نشستن پنج بازی با توجه به یک لیگ تعلیق. به سادگی قرار داده Kurucs است به بازی.

“Rodi است برای رفتن به واقعا بزرگ برای ما به دلیل غیبت که ما در آینده به راه اندازی مجدد. توانایی های خود را برای حمله دوباره بجای اول برگشتن توانایی های خود را به علت خرابی در پایان دفاعی بود مزاحم” معبد گفت. “و سپس ادبانه و با ضربت بزمین باز کردن عکس و بزرگ برش.

“بنابراین ما انتظار داریم که از Rodi. ما می دانیم که او آن را در او و ما در حال رفتن به نیاز او را برای آن. … این چیزی است که ما انتظار از Rodi: توانایی خود را برای انجام این چیز کمی بود که سگ در داخل تمام زباله امتیاز. من بسیار هیجان زده هستم از این فرصت برای او به خصوص و امیدوارم او بهره می گیرد.”

شاید پریشان یک دستور حمله به مورد تحت فشار قرار دادند به Nov. 24 — Kurucs رگه دار شده است. او به ضرب گلوله یک scalding 46.3 درصد از عمیق قبل از همه ستاره اما نمی آمار تنها 3 پس از آن. در این تیم نهایی بازی قبل از اینکه لیگ تعطیل لتونی رفت 0-for-11 و بازی نمی کند در تمام چهار نفر از کسانی که بازی.

“شما می دانید Rodi انرژی — پسر او را برای رفتن به قربانی ها و فداکاری تیم های دیگر بدن برای همه خاطر” جارت آلن گفت. “او را به رفتن به خارج وجود دارد و بازی را سخت ترین. او هنوز هم خود را به 3 نقطه ضربه. او هنوز هم پیدا کردن ریتم خود را وجود دارد.

“من از کار با او. آنها ما را در همان گروه به گرفتن برخی از عکس های پس او قطعا دانستن اینکه چه چیزی آن را مانند به یک 4 یا 5 باشد.”

شبکه امضا Donta Hall, اما او را به عنوان آلن پشتیبان گیری و DeAndre Jordan جایگزینی. 6-پا-9 rookie دقیقه در چهار خواهد بود محدود ساخت Kurucs’ حیاتی است.

“[ما] واقعا تصور نقش خود را از در حال اجرا طبقه برای ما rebounding بسکتبال برای ما امنیت موقعیت های متعدد برای ما توهین آمیز rebounding” Vaughn گفت. “او انرژی ما نیاز به استفاده از.”

“او تا به حال خوب عمل او یک کار خوب انجام داده بودن در آموزش با بال و با bigs. … ما در حال تلاش به او را بهترین بازیکن او می شود. تا کنون او پذیرفته شده است که چالش و حاضر به بازی در هر موقعیت برای ما است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de