پس از یک شب دیگر از تظاهرات و شورش در سراسر ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده است دولت فرمانداران برای سرکوب ناآرامی و یا او را در ارسال نظامی است.

حداقل در ظاهر سرمایه گذاران نگاه آرام با آتی سهام در سیاه و سفید. با S&P 500 SPX +0.37% و نزدک COMP +0.65% تا 36 درصد و 39 درصد از دریا. 23 پایین سوال این است که چه مدت سود می تواند همچنان در برابر یک پس زمینه از ناآرامی ؟

ما تماس بگیرید و از بعداز تیم Duy استاد اقتصاد در دانشگاه اورگان هشدار می دهد که سهام ممکن است به مشکل اجرا اگر ما نیروهای نظامی در خیابان های آمریکا است.

“بهترین سناریو این است که این درگیری ها به زودی برگرداندن به طور مداوم و گسترده اما تظاهرات صلح آمیز است. بدتر سناریو این است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال خود تهدید به استفاده از نیروی نظامی برای پایان دادن به شورش” می نویسد: Duy در گذار تغذیه تماشای وبلاگ.

“گذشته از این واضح آسیب های اضافی را به ملت بافت اجتماعی استفاده گسترده از نیروی نظامی در داخل کشور خواهد من شک دارم ملتهب وضعیت بیشتر بدتر فعالیت های مصرف کننده و کند کردن پیشرفت, بهبود,” او می گوید.

چه چیزی بیشتر کنگره را تقسیم بیشتر احتمالا به تأخیر انداختن بعدی پشتیبانی مالی لایحه — تحلیلگران یکی دیگر از آمدن ماه ژوئیه. است که به عنوان جمعیت زیادی تجمع و بسته تست امکانات باعث نگرانی بیش از یک افزایش COVID-19 مورد در سال به آمده احتمالا مانع reopenings او می افزاید.

در حالی که کمک های بیشتری برای مقابله با این بیماری همه گیر خرید اینترنتی در کنار ادامه حمایتی اقدام توسط فدرال رزرو ارائه می دهد مناسب برای راه اندازی بازارهای مالی Duy می گوید که داستان “احساس می کند بیشتر در معرض خطر این هفته است.”

“نیازی به گفتن گسترده اقدام نظامی علیه شهروندان آمریکایی همراه با یک تجدید حیات در COVID-19 موارد خواهد بود…بد است. روانشناسی می تواند به نوبه خود در برابر سهام به سرعت فقط به عنوان آن را در ماه مارس,” او می گوید.

بازار

داو YM00, +0.68%,
S&P ES00, +0.58% و نزدک NQ00, +0.64% آتی در حال افزایش است در حالی که بازارهای سهام اروپا SXXP, +1.68% تمدید دستاوردهای اخیر. در آسیا و بازارهای رهبری بالاتر است.

نمودار

Saxo بانک سر از ماکرو تحلیل کریستوفر Dembik می گوید: نمودار خود را نشان می دهد “همه که اشتباه است, با آمریکا در حال حاضر” — افزایش سهام و سقوط شغل.

بانک Saxo

“آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد در آمریکا خیلی بیشتر از antiracism تظاهرات تبدیل به شورش این تجمع تمام نا امیدی از COVID-19 سوء مدیریت توسط مقامات مرتبط با آن عواقب اقتصادی و افزایش بیش از سال های گذشته و حتی دهه نابرابری ثروت,” او می گوید.

وزوز

چند دموکرات فرمانداران تحت فشار قرار دادند در برابر تهمت را تهدید نظامی که فقط بعد از پلیس فدرال پراکنده جمعیت از صلح آمیز تظاهرکنندگان با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای روشن شدن مسیر برای او مطرح در مقابل یک کلیسا با کتاب مقدس. که باعث ملامت از سی شهردار موریل Bowser خود و اسقف این کلیسا:

نیویورک تحمیل 8 p. m. روز شنبه مقررات منع رفت و آمد پس از غارت گزارش شد در یک میسی M +0.15%, نایک NKE, +0.97% فروشگاه و جاهای دیگر در روز دوشنبه. در ضمن برادر جورج فلوید, سیاه مرد که مرگ در دست یک مینه سوتا افسر پلیس را برانگیخته روز از ناآرامی است که شفاعت برای تظاهرات صلح آمیز است.

تصویری گروه ارتباطات زوم ZM, +13.74%, یک ذینفع stay-در-خانه کارگران را گزارش نتایج پس از بازار بسته می شود.

تاثیر اقتصادی coronavirus تیز خواهد بود و در طولانی مدت به حزبی دفتر بودجه کنگره روز دوشنبه گفت:.

تصادفی می خواند

سرخک coronavirus و در حال حاضر شیوع ابولا در قفل شده است و کنگو.

حساب توییتر ادعا متعلق به “antifa” سازمان مرتبط است به گروه های ملی.

صنعت موسیقی در حال رفتن سکوت برای “خاموشی شنبه” به مبارزه نژادی و بی عدالتی است.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net