چین داده, توییتر, هک, تنش های سیاسی و ویروس نگرانی ها موجب ترس سرمایه گذاران از سهام در روز پنج شنبه با درآمد بیشتر و هفتگی مدعیان جلوتر است. بازارهای بودند تشویق مثبت واکسن اخبار درست یک روز پیش از آن.

این هفته نیز دیده می شود نزدک کامپوزیت COMP +0.59% تلو تلو خوردن پایین 0.6% هفته به تاریخ در مقابل 3 درصد افزایش برای داو صنعتی DJIA, +0.85%, اما خواهد شد که لرزش فن آوری وفادار ؟

ما تماس بگیرید و از بعداز ریچارد Grasfeder ارشد مدیر نمونه کارها در بوستون خصوصی ثروت باعث می شود مورد حلق آویز بر روی سه tech نام.

“قدرت تکنولوژی ادامه خواهد داد تا زمانی که این برآمدگی از ظهور مجدد ویروس و پس از آن مستندات باقی مانده است. این شرکت ها پول نقد غنی و رونق در رشد پایین محیط زیست در طول چند سال گذشته” Grasfeder گفت MarketWatch در مصاحبه اخیر است.

برای اولین بار مایکروسافت MSFT, -0.14%, که “لاجورد است موقعیت خوبی برای بهره مندی از سهم سود در محاسبات ابری. ما معتقدیم خیابان برآورد لاجوردی رشد هنوز هم بیش از حد پایین ارائه فرصت هایی برای رشد سریع تر به درایو سریع تر EPS (سود هر سهم) رشد و همچنین به عنوان به طور بالقوه کمک به حاشیه گسترش, که همچنین کمک به رشد EPS,” او گفت:. و مایکروسافت باید از سود ادامه داد: “electronification” شرکت گردش با آن به پایان رسیده و محاسبات سیستم های.

بعد اپل AAPL +0.68%, که بزرگ نصب پایه از کاربران آیفون در یک سیستم عامل است که یک “هدف جذاب برای توسعه دهندگان نرم افزار. این ترجمه را به بزرگ فرصت های درآمد برای اپل در برنامه ها و خدمات و به طور بالقوه جدید محصولات سخت افزاری,” او گفت:. یک خطر: که پایه نیازهای کاربران محصولات و خدمات جدید به حفظ تولید درآمد بیشتر.

Grasfeder آخرین تکنولوژی انتخاب شده است Accenture ACN, +0.64%, است که به دلیل بیم و مزایای شرکت های انتقال به ابر. “Accenture است قادر به استفاده از آن در مقیاس به درایو عملیاتی منافع و به دست آوردن سهم از شرکت هایی مانند آی بی ام که شده اند به عنوان تفکر رو به جلو” او گفت:. در نهایت Accenture بازار و به اشتراک گذاری دستاوردهای ممکن است کمرنگ شود اما Grasfeder معتقد است که در سال های دور.

او برگزار شد و هر سه به مدت حداقل پنج سال و برنامه ریزی برای برگزاری هر چند او گفت: در حال حاضر زمان به توجه.

“ما در حال تماشای MSFT و AAPL کمی بیشتر از نزدیک در حال حاضر به عنوان ارزیابی (به عنوان مثال نسبت P/E) دریافت کشیده. اگر سهام خیلی جلوتر از ما انتظارات برای رشد درآمد ما ممکن است کاهش یا از بین بردن سهام تا زمانی که ارزش تبدیل شدن به جذاب تر و یا صعودی برآورد بیشتر مادی بیش از ما S&P 500 بازگشت انتظارات,” او گفت:.

Grasfeder معتقد است ما را ببینید “افزایش بی ثباتی در سراسر تابستان و انتخابات و ایالات متحده-روابط چین می تواند در ترکیب با COVID-19 تجدید حیات نگرانی به ایجاد نوسانات در بازار از طریق اوت و سپتامبر.”

بازار

داو YM00, -0.73%,
S&P ES00, -0.71% و نزدک NQ00, -1.18% آتی را همراه با شاخص های سهام اروپا SXXP, -0.64% . آسیا سقوط با شانگهای کامپوزیت SHCOMP, -4.49% انداختن 4.6% پس از چینی داده است.

نمودار

چین پیشتر گزارش بهتر از حد انتظار تولید ناخالص داخلی اما یک نگرانی رها در خرده فروشی.

اقتصاد

هفتگی مدعیان غوطه ور فقط کمی به عنوان برخی از کشورهای معکوس reopenings خرده فروشی شروع به پریدن کرد و فدرال رزرو فیلادلفیا شاخص عقب نشینی کردند. صفحه اصلی سازندگان شاخص است که هنوز هم به آینده.

بانک مرکزی اروپا کلید سمت چپ در اروپا ، آن را بر روی کنفرانس مطبوعاتی با رئیس جمهور کریستین لاگارد در حال حاضر.

وزوز

سهام مورگان استنلی MS +1.68% BAC +1.90% در حال بالا رفتن از در حالی که بانک مرکزی آمریکا BAC +1.90% است پس از هر گزارش نتایج و Johnson & Johnson JNJ, +0.23% در حال تیک تاک است تا در آن درآمد. راهب بزرگ Labs ABT, +2.01% هنوز هم می آیند با Netflix NFLX, -0.30% با توجه پس از نزدیک.

توییتر TWTR, +3.75% توسط کاوش یک ساعت-طولانی هک از چندین حساب های برجسته در ارتباط با اتهام بیت کوین اومدی. سهام در حال سقوط است.

اتحادیه اروپا حکم دادگاه را محدود کردن انتقال اطلاعات به آمریکا احتمالا تاثیر Facebook FB +0.22%, اپل و الفبا GOOGL, -0.26%.

ایالات متحده می تواند ممنوعیت سفر به چین کمونیست اعضای حزب. پکن ساخته شده مشابه حرکت می کند به تازگی در برخی از قانونگذاران ایالات متحده.

تصادفی می خواند

توده ها در ارمنستان خیابان در تابستان.

Redditors تعویض صفحه اصلی-alone ترساندن داستان.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

دنبال MarketWatch در Twitter, Instagram, Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de