آن را تسخیر کرده و شروع به سپر هفته درآمد.

سهام ایالات متحده باز پایین تر در شروع یک هفته که تعدادی از نام های بزرگ گزارش نتایج از جمله تسلا TSLA, -0.23%,
مایکروسافت MSFT, +2.60% و United Airlines UAL, -3.58%. مسابقه coronavirus واکسن شده است یک بار دیگر پرتاب به تمرکز مثبت اوایل محاکمه نتایج جستجو برای دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca را AZN, +1.21% تلاش. اوایل نتايج نشان داد هیچ نگرانی های ایمنی و باعث قوی پاسخ ایمنی است.

اما صرف نظر از به روز رسانی یک واکسن موثر در دسترس به توده های مردم است که هنوز هم برخی از راه و coronavirus موارد در ادامه به افزایش در سراسر جهان سرمایه گذاران ترک برای نظارت بر بهبود جهانی.

در تماس روز, BlackRock گفت: اروپا دارای یک “پا” بیش از سایر مناطق از جمله ایالات متحده و بازارهای در حال ظهور به عنوان جهانی راه اندازی مجدد جمع آوری سرعت.

BlackRock سرمایه گذاری موسسه باقی مانده خنثی در آمریکا بازارهای سهام با استناد به “خطر محو شدن محرک های مالی و انتخابات قطعیت” و اضافه وزن در بازارهای سهام اروپا پس از ارتقاء منطقه در آن midyear چشم انداز.

آن گفت: شاخص های سهام اروپا ارائه “جذاب ترین منطقه ای قرار گرفتن در معرض” به یک تغییر جهانی بازگشایی. رشد وانت به طور معمول به نفع بازارهای در حال ظهور آن گفت: اما در این مثال در اروپا قوی سلامت زیرساخت ها و سیاست پاسخ در سمت چپ آن بهتر قرار داده شده است.

موارد جدید در اروپا بود که یک بار در کانون این ویروس به تدریج کاهش می یابد از یک اوج در ماه آوریل در حالی که عفونت در آمریکای لاتین افزایش یافته است, به عنوان نشان داده شده در نمودار زیر.

“اروپا و بهداشتی قابلیت ها و مهار اقدامات و موقعیت منطقه ای خوبی برای یک داخلی بازیابی. شرکت های اروپایی نیز به شدت بشود به بهبود تجارت جهانی و بهبود اقتصاد چین” جهانی رئیس سرمایه گذاری استراتژیست مایک پیل گفت.

“همه مهمتر پولی و مالی پشتیبانی برای کوسن ویروس شوک قوی تر است در اروپا نسبت به اونا کشورها و ژاپن — و فضا وجود دارد و اشتها برای محرک,” پیل اضافه شده است.

تکنولوژی متمرکز بر کشورهای آسیایی نشان می شد نشانه های اولیه از یک وانت در تجارت و همچنین می تواند به نفع او اضافه شده است.

نمودار

بازار

پس از بالا رفتن از 2.3% در هفته گذشته در سومین هفته متوالی از دستاوردهای میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.15% بود با 0.1 درصد کاهش دوره نقاهت بعد از زودتر تندتر ضرر و زیان است. S&P 500 SPX +0.39% 0.4% افزایش داشته در حالی که نزدک COMP +1.49% شد 1.4% بالاتر است. سهام اروپا در مخلوط شد در روز دوشنبه به عنوان رهبران اروپایی همچنان موارد اختلافی در مذاکرات بیش از اندازه بلوک coronavirus طرح بازیابی. یورو EURUSD +0.12% رز به چهار ماه اخیر رسید چراکه سرمایه گذاران انتظار می رود اتحادیه اروپا 27 کشور برای رسیدن به یک توافق است. بازارهای آسیایی نیز بیشتر کاهش یک شبه.

وزوز

دانشگاه آکسفورد بریتانیا و داروسازی AstraZeneca در حال انتظار برای انتشار نتایج آزمایش به صورت بالقوه خود را coronavirus واکسن در روز دوشنبه.

گلاکسو اعلام کرد که در نظر گرفتن سهام در آلمانی واکسن ساز CureVac در آخرین حرکت توسط یک شرکت داروسازی به افزایش قابلیت های مبارزه با بیماری های همه گیر.

دولت انگلیس گفت: این امن دسترسی سریع به 90 میلیون دوز از دو ممکن است واکسن در حال توسعه توسط آلمان BioNTech BNTX, +5.36% و ایالات متحده داروسازی فایزر PFE, +0.33%, و همچنین به عنوان یک توسط گروه Valneva VLA, +20.22%.

شورون CHV, -2.45% موافقت کرده است برای خرید نجیب انرژی NBL, +5.64% در همه سهام معامله به ارزش 5 میلیارد دلار از غول های انرژی روز دوشنبه گفت:.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مواجهه با رادیو فردا میزبان کریس والاس در انفجاری مصاحبه در روز یکشنبه.

سرگرمی های شرکت دیزنی قطع -0.65% به کاهش خود را صرف تبلیغات در Facebook FB +0.47%, وال استریت ژورنال گزارش داد, به عنوان غول تکنولوژی چهره های تحریم از شرکت ها بیش از آن در دست زدن به بیان نفرت و تفرقه محتوا.

تایید جهانی coronavirus مرگ و میر گذشت 600,000 روز یکشنبه با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز در حالی که سازمان بهداشت جهانی گزارش بالاترین روزانه جدید مورد شمارش 259,848 در روز شنبه.

فرانسوی تولید کننده خودرو رنو RNO, +2.16% گفت: فروش جهانی کاهش یافت و در نیمه اول سال اما گزارش بهبود در ماه ژوئن. آن را فروخته 1.26 میلیون دستگاه خودرو در شش ماه اول سال 2020 در مقایسه با 1.93 میلیون سال قبل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de