گاهی اوقات آن را طول می کشد یک خارجی به طور کامل درک چیزی.

اروپا بزرگترین دارایی مدیر Amundi دارایی مدیریت تولید کرده است تحقیقات نشان می دهد که چرا سهام ایالات متحده باید عملکرد بهتری نسبت به جهان و به همین دلیل است که outperformance مارس ادامه خواهد داد.

مسلما نوشته شده توسط دو نفر از آن بوستون دفتر — کریگ استرلینگ آن سر از آمریکا در تحقیقات حقوق صاحبان سهام و مارکو Pirondini سر از ایالات متحده سهام — Amundi ساخته تمایز بین بازار سهام ایالات متحده است که یک بازی در بسیاری از جهان سود آور ترین شرکت ها و اقتصاد ایالات متحده.

S&P 500 SPX -0.64% دارای عملکرد بهتری نسبت به بقیه جهان توسعه یافته اندازه گیری شاخص MSCI و اروپا و استرالیا و شرق دور شاخص 990300, +0.87%, در 19 از 30 سال گذشته و با بازده تجمعی از 1574% در مقابل 235%. که هیچ حادثه ای به شرکت های ایالات متحده را بالاتر از حاشیه سود و همواره در صدر هزینه های خود را از سرمایه است.

Amundi انتظار دارد که outperformance به ادامه.

“به نظر ما پس از همه گیر و رکود اقتصادی ما بر این باورند که عدم اطمینان اقتصادی ایجاد کرده است عدم روشن شدن درآمد دید که به احتمال زیاد مختل کم-بازگشت شرکت های و حتی بیشتر. فراتر از کاهش سرمایه گذاری در نوآوری تکنولوژی و مراقبت از سلامت ذاتی در غیر آمریکا بازارهای سهام ساختاری و فشارهای اقتصادی باقی بماند به عنوان رشد هزینه های سرمایه ای در حال مهار” آن را می گوید.

در حالی که ایالات متحده ارزیابی ارزان نیست سرمایه گذاران دریافت آنچه آنها برای پرداخت بهتر جریان نقدی بازگشت سرمایه گذاری.

بسیاری از outperformance ناشی از ایالات متحده تسلط در تکنولوژی که Amundi جفت انتظار به ادامه. “ترکیبی از جهان کلاس دانشگاه است که توسعه فن آوری و خدمت به عنوان راه اندازی پد برای آمدن به تجاری آن نیز توسعه سرمایه صنعت و فرهنگی تمایل به ریسک آن را دشوار برای دیگر مناطق جهان به فراتر از آمریکا” این جفت ارز می گوید تنها با چین اثبات می شود قابل دوام جهانی رقیب.

علاوه بر فن آوری های پولی و سیاست های مالی قرار داده است که تاکید بیشتر بر بازار سهام هستند یک مزیت به سهام ایالات متحده به عنوان بزرگتر و تهدید از سهامداران فعالیت و ادغام و اکتساب فعالیت است. کاهش مالیات و قابل انعطاف در بازار کار و همچنین ارائه یک افزایش برای بازار آمریکا این جفت ارز می گوید.

منحصر به فرد و جفت پشتیبانی فرهنگ سازمانی از سهام buybacks که به مراتب کمتر شایع در خارج از آمریکا “از یک کلید استفاده از به اشتراک گذاری repurchases است که آنها را قادر به بازیافت سرمایه در سراسر اقتصاد بنابراین سرمایه ممکن است در نهایت در اکثر نوآورانه دست و نه به دام افتاده در داخل کمتر کارآمد تر شرکت” Amundi می گوید.

وزوز

در روز سه شنبه وجود دارد 53,507 جدید کروناویروس موارد در ایالات متحده در سه هفته اخیر با توجه به داده ها از COVID-19 ردیابی پروژه. چین در همین حال گزارش شده که بالاترین شیوع در هفته — 101 — ژاپن و کره جنوبی نیز دیدن upticks در موارد.

این یک روز بزرگ در واشنگتن که در آن مدیران ارشد بزرگترین شرکت های فن آوری Amazon.com AMZN, -1.79%,
اپل AAPL -1.64%,
Facebook FB -1.44% و حروف الفبا GOOGL, -1.68% ظاهر خواهد شد از طریق ویدئو کنفرانس قبل از قضایی مجلس آنتی تراست کمیته فرعی شروع در ظهر شرقی. فدرال رزرو اعلام آخرین نرخ بهره تصمیم گیری در ساعت 2 بعد از ظهر و رئیس جروم پاول خواهد شد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در 2:30 بعد از مذاکرات انتظار می رود به ادامه محرک اقتصادی جدید لایحه با یک شکاف بزرگ در مورد مسائل از جمله اینکه 600 دلار در هفته اضافی مزایای بیکاری در حال افزایش یافته است.

درآمد نجومی همچنان با تلاش کنگلومرا جنرال الکتریک جنرال الکتریک +2.68% و سازنده هواپیما بوئینگ BA +0.37% گزارش نتایج.

Advanced Micro Devices AMD -1.97% سهام ممکن است رسیدن به رکورد پس از ریزتراشه شرکت در گزارش درآمد سه ماهه دوم است که ضرب و شتم انتظارات و افزایش آن در سال پیش بینی شده است.

بازار

پس از 205-نقطه قطره در داو صنعتی DJIA, -0.77 خوابگاه% در روز سه شنبه آتی سهام ایالات متحده ES00, +0.20% YM00, +0.06% NQ00, +0.49% با اشاره به روشن تر شروع می شود.

طلا GC00, +0.30% و نقره ای SI00, +0.67% آتی پیشرفته.

عملکرد در 5 سال انگلستان طلایی TMBMKGB-05Y, -0.105% به یک رکورد کم از -0.135% قبل از تندرست بالاتر است.

تصادفی می خواند

اسکات مکنزی گفت: او اهدا کرده است حدود 1.7 میلیارد دلار از ثروت او در سال گذشته پس از طلاق از آمازون اجرایی جف بزوس.

یک اشاره ؟ دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن عکس گرفته شده با یادداشت های دست نویس در مورد بهداشت ، کامالا هریس که بسیاری بر این باورند خواهد بود خود را در حال اجرا همسر.

وجود دارد یک سیارک در نزدیکی مریخ و کشف آن توسط دو هندی دختران نوجوان است.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de