فقط دو بازیکنان NBA خارج از 322 باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در طول قرنطینه داخل حباب مانند محیط زیست در دیزنی در فلوریدا مرکزی لیگ روز دوشنبه اعلام کرد.

“این بازیکنان هرگز پاک قرنطینه و پس از ترک دانشگاه به منزوی کردن در خانه و یا در انزوا مسکن” NBA در بیانیه ای گفت.

مثبت نرخ کمتر از 1% است یک شروع امیدوار کننده برای NBA است که در تلاش برای تکمیل آن فصل در حالی که ماندن در دیزنی اقامتگاههای تفریحی و بازی بازی های نزدیکی در سه عرصه در ESPN جهان گسترده ای از ورزش پیچیده است. در مقایسه نزدیکی اورنج کانتی فلوریدا تا به حال دو رقمی نرخ مثبت برای دو هفته از جمله 11.4% در روز یکشنبه.

بسیاری از موفقیت NBA تلاش برای پایان فصل در اوایل اکتبر و تاج قهرمان بستگی به نگه داشتن رمان coronavirus از حباب محیط زیست و یا حداقل محدود کردن آن وجود دارد نمی شدید شیوع است.

NBA ایمنی و بهداشت پروتکل سند تا به حال دستورالعمل های دقیق برای ورود در فلوریدای مرکزی که شامل آوردن تنها بازیکنان و کادر فنی که به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19.

داخل NBA حباب: آنچه زندگی است مانند برای رسانه ها در دنیای دیزنی دانشگاه ؟

گلف و ماهیگیری و shotgunning آبجو: بازیکنان NBA ساخت حباب کار در رفتن زود هنگام

بیشتر: Houston Rockets ستاره راسل وستبروک تایید او آزمایش مثبت برای COVID-19

کمیسر NBA آدم نقره ای تا به حال نشان داده این واقع بینانه به این باور فرد در حباب خواهد شد تست مثبت است.

“اگر ما به گسترش قابل توجه از coronavirus از طریق جامعه ما است که در نهایت ممکن است منجر به توقف, اما ما در حال همکاری نزدیک با بازیکنان در ارتباط با دیزنی و مقامات بهداشت عمومی در فلوریدا به عنوان به آنچه که باید خط و آن نبوده است دقیقا طراحی شده” نقره خبرنگاران در ژوئن 26. “من فکر می کنم ما فقط می خواهید برای دریافت بر روی زمین و شروع به دیدن چگونه تست ما کار می کند و چگونه این پروتکل ها کار و پس از آن ما تصمیم گیری به ما.”

لیگ برتر فوتبال است و تلاش برای مهار این ویروس با دو تیم – FC Dallas و Nashville SC – نیاز به خروج از MLS برگشت مسابقات به دلیل تعداد آزمون مثبت.

هوستون راسل وستبروک اعلام کرد روز دوشنبه او آزمایش مثبت برای COVID-19 قبل از این تیم به سمت چپ برای اورلاندو و گفت: او را دوباره به تیم هنگامی که او دریافت کرده است پزشکی ترخیص کالا از گمرک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de