Sacramento Kings play-by-play گوینده اعطای Napear شده و در مرخصی اداری توسط ایستگاه رادیویی خود را روز شنبه پس از به tweeting “تمام زندگی موضوع” بحث عبارت همراه با تحقیر سیاه زندگی مهم جنبش است.

“تمام زندگی مهم نیست… هر یک!” 60 ساله Napear توییتی یکشنبه پس از پادشاهان سابق ستاره Demarcus Cousins خواسته KHTK رادیو میزبان خود را برای مشاهده در زندگی مهم جنبش است.

سیاه و سفید زندگی مهم جنبش آغاز شد و در سال 2013 به عنوان یک مبارزه سیستماتیک نژادپرستی و خشونت نسبت به مردم سیاه و سفید است و نقطه کانونی از تظاهرات در واکنش به مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه مرد که کشته شد, یک افسر پلیس در هفته گذشته در مینیاپولیس.

“من نه به عنوان تحصیل کرده در BLM به عنوان من فکر کردم من بود” Napear گفت: در عذرخواهی منتشر شده توسط ساکرامنتو زنبور عسل. “من تا به حال هیچ ایده که زمانی که من گفت:” تمام زندگی ماده ” است که آن را مقابله با آنچه BLM در تلاش است برای دریافت در سراسر.”

اما عموزاده همراه با کریس وبر به نظر نمی رسد شگفت زده Napear را صدای جیر جیر.

“سلام به انتظار” عموزاده پاسخ داد.

“Demarcus ما می دانیم و شناخته شده است که اعطای این است که” توییتی وبر که برای پادشاهان. “این تیم می داند و همچنین. من به آنها گفته ام بسیاری از بار. آنها آن را دیده ام. آنها می دانند که او چه کسی است.”

وبر افزود: دو دلقک emojis.

پادشاهان نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر از روزنامه.

Napear که فارغ التحصیل از سیست دبیرستان در لانگ آیلند میزبان خود را نشان می دهد رادیو در KHTK شده است و پادشاهان گوینده از سال 1988. ایستگاه گفته است که بررسی Napear را صدای جیر جیر.

با توجه به ساکرامنتو زنبور عسل Napear نیز بود و فرو رفته در جنجال پس از دفاع دونالد استرلینگ گفت: سابق کلیپرز مالک نمی تواند نژادپرستانه چرا که او به کار بودند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de