پس از گذراندن چه احساس برای همیشه در قرنطینه اتباع’ infielder اریک تیمز تنها یک چیز را به خاطر نگه داشتن خود را فراروی ثابت است cornhole.

حیاط خلوت beanbag-بازی حول کامل بود, fill-in, برای پارچ فیلدینگ عمل است که در آن پارچ را پوشش می دهد پایه اول.

“ساعت قرنطینه cornhole قطعا پرداخت در PFPs!” تیمز نوشت captioning یک Instagram پست از او کاملا اجرای فراروی بازی شیر یا خط در اتباع’ اردوگاه. “تنها چند هفته برای رفتن تا وقتی که آن زمان بازی است.”

در حالی که ورزشکاران حرفه ای در سراسر جهان سعی در به در شکل باقی بماند در راه غیر متعارف در میان همه گیر بازیکنان بیس بال تنها قادر به انجام این کار بسیار خود را.

تیمز را فرصتی برای نشان دادن خاموش خود را honed مهارت های زمانی که از مسابقات جهانی قهرمان اتباع باز کوتاه 2020 MLB فصل را با یک شب matchup برابر نیویورک یانکیز در جولای 23.

با وجود تعداد رو به رشد از موانع و نگرانی که COVID-19 مطرح شده است و با ورزش تیمز همچنان با اعتماد به نفس و خوش بینانه است که امریکا تفریح و سرگرمی می تواند موفق باشد.

“همه ما آماده هستند,” او گفت:. “همه بازیکنان و امریکا نیاز به بیس بال. همه ما نیاز به آن را به عنوان بازیکنان طرفداران و جهان است. آن را قطعا نیاز به سازمان دیده بان در حال حاضر. بنابراین ما chomping در بیت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de