مینیاپولیس – اشک تشکیل شد در Roxie واشنگتن چشم سهشنبه قبل از او حتی پا به یک تریبون در شهرستان مینیاپولیس سالن با 6 سال Gianna چسبیده protectively در کنار او.

“من اینجا هستم برای کودک من, و من در اینجا برای جورج چرا که من می خواهم عدالت برای او” واشنگتن گفت: قبل از اینکه غلبه با احساسات در نظرات عمومی از مارس 25 مرگ جورج فلوید.

فلوید, 46, بود Gianna پدر. او نقل مکان کرد و از هوستون به مینه سوتا در جستجوی کار بهتر و فرصت های واشنگتن گفت. او در بر داشت کار به عنوان یک راننده کامیون و یک گارد امنیتی در Conga لاتین اغذیه فروشی و مشروب فروشی و محلی ارتش رستگاری. واشنگتن گفت که او فرستاده بخشی از پرداخت به هوستون و فعال باقی مانده در دختر جوان زندگی.

در مه 25, فلوید درگذشت در حالی که دستبند به دست و دوخته به خیابان مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین که خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت در یک ویدئو که به سرعت ویروسی رفت. چوین و سه نفر دیگر از افسران بودند که در صحنه به دستگیری فلوید بیش از امکان استفاده از یک تقلبی $20 bill بودند همه از کار اخراج شدند. تنها چوین متهم شده است که تا کنون در مورد آن Hennepin County medical examiner است حکم قتل.

واشنگتن آمد به مینیاپولیس روز سه شنبه با دختر و دو وکیل در تلاش برای نشان دادن به مردم که فلوید است که بیش از فقط یک الگوی رفتاری و یا یک نام به شعار در تظاهرات که رخ داده است در سراسر کشور روزانه پس از مرگ او.

او همچنین doting پدر واشنگتن گفت که خواب در حالی که او در کار با Gianna اما از خواب بیدار شد بلافاصله پس از شنیدن گریه نوزاد.

“او هرگز او را رشد تحصیلات تکمیلی. او هرگز راه رفتن پایین راهرو. اگر یک مشکل وجود دارد او را به حال و نیازهای او پدر نیست که دیگر” واشنگتن گفت.

فلوید تظاهرات: آتلانتا افسران در تصویری شارژ; نیویورک تحمیل زودتر حکومت نظامی

DC تظاهرات: جمعیت زیادی جمع آوری نزدیک به کاخ سفید به عنوان شهر مقررات منع رفت و آمد می کشد نگه دارید

سابق NBA بازیکن Stephen Jackson همچنین با حضور در کنفرانس خبری حمل Gianna در اسلحه خود را به عنوان او وارد ساختمان مدور در شهر هال و تعهد به یک برای کمک به بالا بردن حالا که دوست دوران کودکی خود رفته است.

“من قصد دارم به راه رفتن پایین راهرو. من قصد دارم به وجود داشته باشد برای او. من قصد دارم به وجود داشته باشد برای پاک کردن اشک” جکسون گفت.

دو بزرگ با هم در هوستون و سرآمد در بسکتبال. فلوید 6-پا-4, بازی های برگزار شده در جنوب فلوریدا استیت کالج. جکسون به چهار سال جوانتر ساخته شده آن را به تمام راه را به NBA, بازی 14 فصل هفت تیم است.

“همه اش دلیل برای آمدن (به مینیاپولیس) بود که به یک پدر بهتر, بود بهتر ارائه دهنده. او در انجام بخشی خود را” جکسون گفت.

“من از طریق گریه. من آماده برای مبارزه با. من آماده هستم برای ایستادن برای برادر من. من آماده برای به دست آوردن عدالت برای برادر من.”

فلوید نیز 22 ساله دختر از یک رابطه قبلی.

کریس استوارت آتلانتا مبتنی بر وکیل به نمایندگی فلوید خانواده با اشاره به Gianna در آخر سخنان به ده ها تن از رسانه های اعضای حاضر در جلسه روز سه شنبه.

“این درست نیست که کسی می گذرد و مردم عصبانی در خیابان. تاثیر آن بر مردم واقعی زندگی و آینده خود را” استوارت گفت.

“مرتبط در این صورت کمی زمانی که شما فکر می کنم که حافظه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de