مورگان استنلی شروع خواهد شد اندازه گیری و افشای اعطای وام نمونه کارها گازهای گلخانه ای و به عقب فشار به سمت جهانی آب و هوا-خطر حسابداری — اولین بانک ایالات متحده آمریکا را از جمله اقدامات است.

همکاری برای کربن حسابداری مالی (PCAF) تایید کرد روز دوشنبه که مورگان استنلی MS -1.04% پیوسته در تلاش خود را نسبت به یک واحد اندازه گیری در تامین مالی تولید گازهای گلخانه ای. علاوه بر این, مورگان استنلی کمک خواهد کرد PCAF توسعه جهانی حسابداری استاندارد است که می تواند توسط همه موسسات مالی برای اندازه گیری و کاهش آب و هوا تاثیر است.

راه اندازی شده در سطح جهان در سال گذشته PCAF همکاری به استاندارد حسابداری کربن برای بخش مالی را قادر می سازد یک هماهنگ رویکرد به ارزیابی و افشای انتشار گازهای گلخانه ای و تامین مالی توسط وام و سرمایه گذاری.

آن را تا به حال عمدتا اروپایی و اعضای نقاشی انتقاد از برخی از آب و هوا گروه که ایالات متحده نشدم در این تلاش.

“ما خوشحال هستیم که بانک های ایالات متحده در نهایت پله را به چالش اندازه گیری و کاهش اثرات آب و هوا به اروپا همسالان در حال حاضر. مورگان استنلی تعهد نشان می دهد که حفاری در و در نظر گرفتن مسئولیت برای آن سهم آب و هوا کسب و کار خوب است. ما انتظار داریم سایر بانک های ایالات متحده را داشته باشید” گفت: لیلا Holzman, انرژی, مدیر برنامه های که شما ایجاد یک پایدار-سرمایه گذاری حمایت کند.

مورگان استنلی می پیوندد PCAF را 66 رسمی اعضای آن عبارتند از موسسات مالی از سراسر جهان و نمایندگی بیش از $5.3 تریلیون دلار دارایی دارند.

جزئیات:برای اولین بار اکثریت سهامداران فشار غول نفتی شورون به چین با پاریس آب و هوا پیمان

اندازه گیری از تامین مالی تولید گازهای گلخانه ای تعریف شده توسط پروتکل گازهای گلخانه ای به عنوان محدوده 3 – دسته 15 تولید گازهای گلخانه ای فراهم می کند اطلاعات مهم است که موسسات مالی می توانید با استفاده از ارزیابی ریسک, مدیریت, تاثیر, دیدار با افشای انتظارات مهم ذینفعان و ارزیابی پیشرفت و مسیرهای جهانی آب و هوا به اهداف. مورگان استنلی نیز مرتکب شروع به اندازه گیری و افشای اعطای وام نمونه کارها گازهای گلخانه ای است.

آب و هوا گروه شده اند استقبال بانک تغییر سیاست اما هشدار می دهند که اهداف از سرمایه گذاری بخش نیست به اندازه کافی برای محدود کردن تغییرات آب و هوایی به 1.5 درجه سانتیگراد هدف گذاشته داوطلبانه در پاریس شد ، صنعت نفت و مالی و سیاسی حامیان در حال هل دادن مخلوط از منابع انرژی به عنوان ایالات متحده پذیرای استقلال انرژی از جمله نسبتا کم هزینه گاز همراه با گزینه های تجدید پذیر.

“همانطور که ما نسبت به COP26 و بحرانی سال پیش در هماهنگی با بخش مالی با اهداف پاریس آب و هوا توافق ما بر این باورند که PCAF و عضو موسسات مالی خواهد شد و بازی مهم نقش رهبری در این کار گفت:” Skepta Linthorst مدیر اجرایی PCAF دبیرخانه.

دفعات بازدید:در اینجا به همین دلیل کربن تولید گازهای گلخانه ای در, آب و برق می تواند حتی در یک اقتصاد قدرتمند

JPMorgan Chase & Co. JPM, -0.87% که در نظر گرفته شده است به بزرگترین وام دهنده به نفت پچ در اوایل سال جاری گفت: آن را به پایان خواهد رسید و یا فاز وام به برخی از سوخت فسیلی منافع یعنی قطب شمال حفاری و استخراج از معادن زغال سنگ.

مورگان استنلی سهام تا حدود 1.5 ٪ در سال به, تاریخ, در حالی که JPM سهام پایین 30 ٪ در سال به تاریخ. میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +0.03% پایین است 6.5% بیش از همان span.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de