سیمونا Roganovic نگران است چگونه او را از سرگیری پرداخت وام مسکن خود را یک بار اضافی $600 که آمریکایی ها در هفته مزایای بیکاری منقضی می شود در پایان ماه ژوئیه. افزایش پول داده است خانواده تاسیسات.

Roganovic و شوهرش که در شیکاگو زندگی می کنند خود یک خودروسواری بزرگ کسب و کار فراهم می کند که حمل و نقل برای مدیران شرکت های بزرگ. اما شرکت آنها قرارداد با گذاشته شدن هر کس در ماه مارس و در زمان خود Suv ها و اتومبیل های سیاه و سفید کردن ناوگان خود را از هیچ یک سفر پس از coronavirus همه گیر او می گوید:.

این زن و شوهر نیست و انتظار می رود به بازگشت به کار تا اوایل سال 2021 است که ایجاد اضطراب است. Roganovic ترس لغزش به سلب حق اقامه دعوی در خانه خود را.

“این استدلال این است که مردم نمی خواهند به بازگشت به کار به دلیل آنها در حال ساخت پول بیشتر در بیکاری است مضحک” Roganovic, 39 می گوید. “ما همین حالا باید کار را به بازگشت به و ما نمی خواهد برای مدت زمان طولانی. برخی از کسب و کار ممکن است زنده ماندن نیست.”

خانه شکار: COVID متوقف نشده بازار مسکن اما خوب شانس پیدا کردن یک خانه شما می توانید استطاعت

می خواهید یک وام مسکن ارزان است؟: حرکت به این شهرستانها

انقضا از مزایای افزایش می آید در یک زمان بحرانی برای وام گیرندگان وام مسکن. سیاستگذاران بازگشت به واشنگتن در این هفته به بحث اضافی $600 در هفتگی بیکاری پرداخت خواهد شد و فراتر از جولای برای کمک به تقویت علیه مردم مالی به عنوان اقتصاد معتقد با خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.

دموکرات ها پیشنهاد یک پسوند و یا در تمام یا مقدار کاهش می یابد اما برخی از جمهوری خواهان استدلال می کنند که پول اضافی را تشویق کرده است بسیاری از آمریکایی ها باقی می ماند بیکاری.

تقریبا نیمی از هزاره و Gen X وام گیرندگان وام مسکن می گویند یا آنها و یا کسی در خانواده خود را در حال دریافت مزایای بیکاری و بسیاری از نگرانی در مورد پرداخت وام مسکن خود را یک بار اضافی هفتگی مزایای پایان با توجه به یک گزارش جدید از LendingTree. فقط حدود 17 درصد از بیبی بومر وام می گیرند این گروه است.

اطلاعات ارائه شده به طور انحصاری به ایالات متحده آمریکا امروز.

در تمام گروه های سنی 40 درصد گفت: آنها یا کسی در خانواده خود را در حال دریافت مزایای بیکاری با توجه به همه گیر. حدود 45 درصد از کسانی که از دریافت مزایای و یا کسانی که می گویند شخص دیگری در خانواده آنها بود, حداقل تا حدودی نگران پرداخت وام مسکن خود را یک بار اضافی 600 دلار در هفته مزایای پایان می رسد. که در مجموع 37 درصد تا حدودی راحت پرداخت وام مسکن خود را و 9% هیچ ایده چگونه آنها را انجام خواهد داد.

بسیاری از مالکان به دنبال وام مسکن گذشت و به طور موقت به تعویق انداختن پرداخت های ماهانه خود را با توجه به تاریخی موج اخراج. حدود 53 درصد از وام گیرندگان در حال تجربه, درآمد خانوار, دست دادن با توجه به همه گیر LendingTree داده ها را نشان می دهد. زمانی که شکسته گروههای سنی 61 ٪ نسل وای از دست داده اند و درآمد خانوار پس از 57 درصد از نسل X و حدود 37 درصد از متولدین.

از ماه مارس نزدیک به یک پنجم وام گیرندگان از دست رفته پرداخت وام مسکن.

“بیکاری گسترده است که نشان می دهد چقدر مالی درد آمده است از coronavirus بحران می گوید:” Tendayi Kapfidze اقتصاددان ارشد برای LendingTree. “مردم در حال از دست دادن درآمد و بیکاری نیست به طور کامل پوشش درآمد از دست رفته برای بسیاری از مردمی است.”

برخی از مالکان در حال اضطراب و اشتباه

آمریکایی ها در تلاش برای پرداخت وام مسکن خود را به خاطر آنها از دست داده ایم یک شغل و یا درآمد در طول همه گیر می تواند قرار داده است که لایحه تا یک سال به دلیل مقررات در مراقبت عمل می کنند. اما در حالی که این اقدامات باید ایجاد احساس تسکین بسیاری از وام گیرندگان در حال اضطراب به دلیل گیج کننده پیام از دولت و بانک ها.

تحمل اجازه می دهد تا وام گیرندگان به توقف و یا کاهش پرداخت وام مسکن خود را, اما آنها هنوز هم باید به بازپرداخت آن از دست رفته پرداخت در آینده است. تحت مراقبت عمل صاحب خانه با وام که در حال مبارزه مالی به دلیل همه گیر می توانید درخواست تحمل تا 180 روز است که ممکن است تمدید برای یک دوره اضافی تا شش ماه دیگر اگر وام گیرندگان هنوز تحت فشار مالی.

اما این کمک فقط به فدرال حمایت وام مسکن. برای کسانی که مانند Roganovic که در غیر مورد حمایت دولت و یا خصوصی وام تحمل و یا تاخیر در گزینه های سمت چپ به یک وام servicer اختیار.

در مارس تعقیب که Roganovic می گوید خدمات او وام در ابتدا به ارائه یک 90 روز تاخیر بیش از این گوشی با هیچ هزینه دیر یا اواخر اعتباری گزارش اما گفت که او را مجبور به پرداخت تمام کسانی که از دست رفته ماه در یکجا پس از سه ماه شد تا Roganovic می گوید. پس از آن بانک ارائه اضافی سه ماه تاخیر از طریق خودکار متن در زمانی که او برای اولین بار از 90 روز به پایان رسید ،

اما هنگامی که شش ماه است تا در ماه اکتبر این روشن نیست که اگر او را مدیون تاخیر در پرداخت ها همه در یک بار اگر او را واجد شرایط برای وام اصلاح و یا اگر پرداخت خواهد شد و اضافه شده به پایان مدت وام ، مادر دو نگران است که او را مجبور به پرداخت شش ماه به ارزش ماهانه $2,300 پرداخت وام مسکن در یکجا.

“من کمی آسوده به شش ماه اما من هنوز هم ترس طولانی از آنجا که من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد پس از تحمل به پایان می رسد” Roganovic می گوید.

یک تعقیب و گریز سخنگو گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که وام گیرندگان نمی خواهد نیاز به ایجاد یک مبلغ یکجا پرداخت. تعقیب دارای گزینه های در دسترس برای مشتریان در یک مورد به مورد و بر اساس است که می تواند شامل یک ادامه از پرداخت تعلیق اصلاح وام و یا علاوه بر این از حالت تعلیق در پرداخت به عقب پایان از وام آنها گفت.

پس از ایالات متحده آمریکا امروز در تماس تعقیب روز جمعه بانک رسیده به Roganovic او می گوید:. یک نماینده به او گفت که پس از شش ماه از تحمل او را گزینه ای برای تسلیم تمام پرداخت های از دست رفته به پایان وام Roganovic می گوید. اگر او نیاز بیشتر تحمل این بانک می تواند گسترش آن یک ماه در یک زمان تا 12 ماه در مجموع او اضافه شده است.

کمتر از یک سوم از وام گیرندگان را با موفقیت دریافت تحمل

پس از بحران اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر در حدود 30 ٪ از وام گیرندگان وام مسکن باید وارد تحمل توافق با توجه به LendingTree. یکی دیگر از 12 درصد در فرایند مذاکره از نظر کمک های خود را در حالی که 2 ٪ از وام گیرندگان محروم بودند کمک کند.

فراتر از تحمل سردرگمی بیشتر دروغ در چه اتفاقی می افتد هنگامی که یک وام گیرنده در زمان است.

از کسانی که موفق به دریافت تحمل اکثریت (53%) گفت: خود را قرض دهنده نیاز به پرداخت یکجا در پایان دوره تحمل. اکثر (81%) در حال آماده شده را که یکجا پرداخت اما 16 درصد مطمئن نیستند که آنها به اندازه کافی پول و 4% هیچ ایده چگونه آنها می آیند تا با این بودجه.

آنتونی Adams دریافت تحمل زمانی که اقتصاد ضربه سورتمه. همه گیر ديگر فروش در خانواده اش نانوایی در اورلاندو فلوریدا وادار کردن او از یک کار.

در مارس ولز فارگو در ابتدا به ارائه Adams 90 روز تاخیر در وام مسکن خود را که حمایت U. s. Department of Veterans Affairs. مانند Roganovic که 49 ساله شگفت زده شد زمانی که ولز فارگو در ابتدا به او گفت که او می خواهم هنوز هم مدیون سه ماه به ارزش پرداخت – plus در ماه جاری – هنگامی که تحمل دوره بود. سپس او تصمیم گرفتند به یکی دیگر از سه ماه تاخیر به پایان می رسد که در ماه اکتبر.

آدامز نگران است در مورد آنچه اتفاق خواهد افتاد پس از تحمل نتیجه به دلیل ولز فارگو نشده او را با پاسخ. او واجد شرایط برای بیکاری او می گوید. او تشخیص داده شد در بهار با یک ترمینال وضعیت پزشکی است و به دنبال از کار افتادگی دائم برای خود موضوع پزشکی.

“این نا امید کننده” آدامز می گوید که کاهش یافته است به آنچه خود پرداخت. “این کمک می کند تا در حال حاضر, اما آن را نمی کند حل نهایی مسئله است. ما واقعا در رحمت از بانک ها.”

یک مبلغ یکجا بازپرداخت نمی توان مورد نیاز برای وام گیرندگان یک Wells Fargo سخنگو گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. به طور کلی بهتر است برای یک مشتری که می توانید رزومه ساخت پرداخت برای انجام این کار به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما با هر دولت حمایت وام, از جمله وام و مشتریان که می توانید پرداخت های خود را با توجه به COVID-19 واجد شرایط هستند تا به کل از یک سال از منکر سخنگوی گفت.

تماس خود را servicer

برای کسانی که هنوز دچار مشکلات مالی به دلیل همه گیر تماس servicer بلافاصله و از آنها بخواهید آنچه تحمل و یا کمک های دیگر گزینه های در دسترس هستند.

“رسیدن به وام دهنده خود را حق دور اگر شما وضعیت بهتر از این بود چند ماه پیش. وجود دارد گزینه های در دسترس می گوید:” گرگ مک براید مدیر ارشد مالی و تحلیلگر در Bankrate.com. “اگر شما به کار می کنند اما کمتر پول آنها می تواند به شما ارائه یک اصلاح وام.”

فدرال تامین مالی مسکن آژانس که دیکته دستورالعمل برای Fannie Mae و Freddie Mac-حمایت وام وام گفت: با فدرال حمایت وام مسکن که به دست آوردن یک مثال با توجه به بحران لازم نیست به پرداخت بالون هنگام امداد به پایان می رسد.

عنوان مطلب متحده مکث و یا عقب بازگشایی مجدد برنامه های زیر سنبله در ویروس, موارد, بیشتر, کسب و کار بسته شدن تهدید می تواند مسیر پیشرفت در بازار کار و اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن.

بیش از دو سوم از وام مسکن وام رو از دست دادن درآمد را در نظر defaulting در پرداخت بدهی به پایان می رسد دیدار, LendingTree داده ها را نشان می دهد. وام مسکن (24%) و کارت های اعتباری (23 درصد) بالای دو صورتحساب پاسخ دهندگان گفت: آنها می شود به احتمال زیاد به طور پیش فرض در ابتدا به دنبال وام های دانشجویی (15%) و وام خودرو (5%).

خانه-وام مسکن تخلفات شروع به پریدن کرد در ماه مه به بالاترین سطح خود از نوامبر سال 2011 با توجه به گزارش های اخیر از شوالیه سیاه وام مسکن تکنولوژی و ارائه دهنده اطلاعات. تعداد وام بیش از 30 روز دیر صعود به 4.3 میلیون در ماه مه تا 723,000 از ماه قبل. بیش از 8 درصد از تمام ایالات متحده وام مسکن بودند یا به دلیل گذشته و یا در سلب حق اقامه دعوی در این گزارش نشان داد.

“اگر ما به پایان رسید تا از دست دادن تحمل گزینه های قبل از بهبود اقتصاد ما به احتمال زیاد افزایش وام مسکن delinquencies” Kapfidze می گوید. “بحران بهداشت و درمان پس از آن می تواند تبدیل به یک بحران مالی که بدتر از بهبود اقتصادی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de