این بازیکنان بیس بال’ انجمن مورد بحث و بررسی استخدام با اشاره ورزشی وکیل جفری کسلر به دادگاه شکایت یک فکر شکایت علیه باشگاه کمیسر متهم راب مانفرد و مدیریت از عدم به عمل در ایمان خوب برای تکمیل طولانی ترین فصل از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است.

مذاکرات به استخدام کسلر فاش شد به گزارش آسوشیتد پرس با چند نفر آشنا با مکالمات صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که هیچ اعلام شده بود ساخته شده است. شکایت نشده است ثبت و توافق با کسلر هنوز نهایی نشده و مردم گفت.

در تفرقه مذاکرات یادآور بیس بال هشت توقف کار از 1972-95 دو طرف موفق به رسیدن به اقتصادی توافق ماه گذشته.

مدیریت در ابتدا پیشنهاد 82 بازی و یک مقیاس کشویی از حقوق, در حالی که اتحادیه مقابله در 114 بازی و کامل سرشکن پرداخت تحت فرمول اولیه مارس 26 توافقنامه ای که در برخورد با این بیماری همه گیر. MLB نهایی پیشنهاد از 60 بازی در سرشکن پرداخت رد شد توسط بازیکنان بود که می خواستم 70 بازی و به جای آن ترجیح می روم باز امکان شکایت و قبل از اینکه داور علامت Irvings.

بازیکنان جرأت مانفرد به مجموعه ای از برنامه های یک جانبه و MLB به نام برای 60 بازی بیش از 67 روز از شروع ماه جولای 23 در ballparks بدون تماشاگر.

در حالی که اتحادیه حفظ یک دیگر فصل بود و از لحاظ اقتصادی امکان پذیر مطابق با مارس مقابله MLB می گوید از آن بیم موج دوم ویروس است که می تواند باعث لغو postseason زمانی که $787 میلیون در پخش درآمد به دست آورده است. مانفرد همچنین به استناد مفاد این توافق نامه است که گفت: MLB تا به حال هیچ الزامی برای شروع فصل در حالی که با وجود محدودیت های قانونی در حال بازی در مقابل طرفداران.

MLB union grievance Jeffrey Kessler
جفری کسلرAP

اتحادیه مقامات خواسته اند برای افشای گسترده توسط تیم روابط مالی با منطقه ای شبکه های ورزشی و سرمایه گذاری املاک و مستغلات در مجاورت ballparks و می تواند درخواست Irvings به منظور تولید سند.

66 سال کسلر همکاری اجرایی رئیس وینستون & Strawn و روسای آن ضد تراست/رقابت و حقوق ورزشی شیوه های.

سپس در ویل Gotshal & Manges او یک وکیل برجسته حفظ بازیکنان NFL انجمن در فریمن McNeil طرح دعوی در دادگاه که منجر به یک هیئت منصفه در سال 1992 قابل توجه پایین NFL را محدود رایگان آژانس های سیستم. کسلر نیز به نمایندگی از ملی بازیکنان بسکتبال انجمن ملی هاکی لیگ بازیکنان و فدراسیون های لیگ برتر فوتبال بازیکنان در ضد تراست کت و شلوار در مقابل لیگ است که موفق به موفقیت در سال 2000 قبل از unionization.

او در حال حاضر به نمایندگی از زنان آمریکایی بازیکنان در انتظار کت و شلوار تبعیض علیه ایالات متحده در فدراسیون فوتبال; دستمزد ادعا رد شد اما شرایط کار اتهامات در حال برنامه ریزی برای محاکمه در ماه سپتامبر.

کسلر چپ ویل در سال 2003 برای دیویی Ballantine و در سال 2012 پیوست وینستون & Strawn. او به کالج ورزشکاران برنده قضاوت سال گذشته که NCAA حال نقض قوانین ضد تراست با اتخاذ قوانین که غیر قانونی محدودیت.

در حالی که در ویل او با بروس مایر بود که در استخدام بازیکنان لیگ برتر بیسبال آمریکا انجمن در سال 2018 به عنوان مدیر ارشد از چانه زنی جمعی و قانونی است.

Irvings حکومت در برابر این اتحادیه در سال جاری در این شکایت ادعا توله شیکاگو نقض توافق دسته جمعی زمانی که آنها با تاخیر خود را در لیگ برتر اولین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de