لیگ بیس بال سال 2020 فصل رسما آغاز شد و پنج شنبه شب اما با 14 بازی در برنامه جمعه ما تماس بگیرید این روز باز مناسب است.

و با 60-بازی های نجومی و گسترش برگشتی آن را برای رفتن به یک سال بر خلاف هر گونه دیگر است.

روز جمعه تخته سنگ آغاز می شود در 4:10 p. m. و با متس و بریوز رو در سیتی زمینه است. در جای دیگر توله میزبان تخمیر (7:10 p. m.) و دایاموند بازدید Padres (9:10 p. m.) در یک سری است که در حال حاضر می تواند شکل البته از کسانی که در بخش مسابقه است.

برخی دیگر از داستان های امروز عبارتند از: White Sox phenom رابرت لوئیس ساخت بزرگ-لیگ اولین مدیسون Bumgarner در آریزونا اولین و آستروس’ اولین بازی رقابتی پس از تقلب و رسوایی که تحت سلطه offseason.

چوب در اطراف برای به روز رسانی و برجسته از جمعه ها (تمامی زمان EST):

Yoshi می رود حیاط برای اشعه (8:30 p. m.)

بازی در اولین بازی MLB اشعه سوم baseman Yoshitomo Tsutsugo آمار دو اجرای هومر خاموش Blue Jays lefty Hyun-jin Ryu در پنجمین دور از جمعه شب بازی.

Tsutsugo, 28, تا به حال مدت طولانی است که یکی از sluggers در Nippon بیس بال حرفه ای, ضربه 205 homers با .910 عملیات پس از ساخت اولین خود را به عنوان یک 18 ساله در سال 2010.

جدید لیورپول آمده از طریق (7:15 p. m.)

مد روز را انتخاب کنید و در لیگ ملی این فصل سینسیناتی بازرسی و نگهداری آن جرم توسط توزیع $64 میلیون قرارداد به مایک Moustakas و نیک Castellanos – هر دو از آنها تحویل داده شده در اوایل روز افتتاحیه در برابر ببر

پس از Castellanos شد برخورد با زمین با پایگاه های لود شده به درایو در یک اجرا در اولین Moustakas زدم یک RBI تنها به آن را 2-0. در سوم Castellanos دو برابر شده و به سمت چپ و به ثمر رساند در دیگر Moustakas RBI تک.

اما Moustakas را انجام نداده رفتن به آمار دو اجرای هومر در هفتم

Cespedes homers در بازگشت (6:05 بعد از ظهر)

بازی اولین بازی خود را در بیش از دو سال متس مشت زن Yoenis Cespedes آمار انفرادی اجرا خانه در هفتمین دور کردن Atlanta, کریس مارتین, شکستن یخ در یک بازی بدون گل. Cespedes, 34, است این تیم تعیین شده hitter وظیفه روز جمعه اما تا به حال بازی به طور منظم در یک فصل بازی پس از 20 ژوئیه 2018 با توجه به پاشنه و مچ پا آسیب.

این متس برگزار شد و با پیروزی 1-0.

deGrom برخورد (5:25 p. m.)

متس آس یعقوب deGrom برداشته شده است پس از تبادل پنج shutout نوبت (85 رزین) با دادن یک ضربه با هشت strikeouts. طبیعی است که متس نمی نمره یک اجرا برای دو زمان حاکم Cy جوان برنده – اما JD دیویس انجام بهترین خود را, گرفتن, سرقت, از, اضافی, پایگاه بریوز مرکز fielder Ender Inciarte با یک دونده در پایه پنجم.

توپ بازی (4:15 p. m.)

ما در جریان هستند! در یک نبرد NL جایزه رقیب یعقوب deGrom زده از رونالد Acuña جونیور برای شروع روز است.

COVID-19 نتایج آزمون (3:50 p.m)

MLB اعلام کرد آخرین COVID-19 نتایج آزمون با شش 10,939 آزمون آینده مثبت در هفته گذشته. لیگ گفت که چهار نفر از مثبت بودند بازیکنان و دو نفر اعضای هیات.

رابرت لوئیس مجموعه به اولین (3:15 p. m.)

در اوایل صف اخبار رابرت لوئیس پنبه حلاجی شده است هفتم و شروع در مرکز میدان برای White Sox. 22 ساله امضا $50 میلیون فرمت در offseason – که می تواند به ارزش $88 میلیون – قبل از اینکه حتی یک بازی در رشته های.

“او تمام ابزار. وقتی کسی نشانه یک قرارداد بسیار خوب قبل از آنها حتی به لیگ های بزرگ و سپس شما می دانید که آنها رو شات واقعی به ویژه” White Sox استارت دالاس Keuchel گفت: از رابرت. “و او می داند که, که بزرگ است. اما او نیز قرار می دهد در کار”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de