مینیاپولیس — دادستان از درک چوین را اخراج مینیاپولیس افسر پلیس است که برگزار می شود زانو خود را به جورج فلوید گردن برای نزدیک به دو ساعت خواهد بود و led توسط مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون.

“ما در حال رفتن به را به تحمل تمام منابع لازم برای دستیابی به عدالت در این مورد” الیسون گفت: در یک کنفرانس خبری.

تصمیم به قرار دادن الیسون مسئول این پرونده اعلام شد یکشنبه شب توسط مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz.

این حرکت پس از یک روز آرامش نسبی در مینیاپولیس. داوطلب خدمه تمیز کردن شیشه های شکسته و آوار left behind روزهای گسترده غارت و اعتراض. عمومی شهرستان آثار خدمه کمک مدیریت فرایند پاک کردن بود که در درجه اول طراحی شده توسط داوطلبان است.

زنده به روز رسانی: جورج فلوید وکیل خانواده می گوید پلیس ممکن است شناخته شده و قربانی; دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میاد گارد ملی; شهرهای بزرگ تحمیل حکومت

هنوز فکر می کنم برخی از آسیب های بیشتر به آمده است. فقط یکی از چهار افسران درگیر در این حادثه به پایان رسید که با فلوید مرگ تا کنون متهم شده است. مینیاپولیس ساکنان خواهید اتهامات سه تن دیگر.

روز یکشنبه تظاهرات آغاز صلح آمیز است. جمعیت زیادی برگزار شد یک تجمع آرام در مینه سوتا امور خارجه کنگره آمریکا در بعد از ظهر نظارت توسط صدها نفر از دولت گشت و گارد ملی که مسدود شده و دسترسی به مراحل جلو با وسایل نقلیه زره پوش.

اما تظاهرات مسالمت آمیز خدشه دار شد مردم درگیر با حوادث. مینه سوتا وزارت امنیت عمومی را تایید کرد یک نیمه راننده کامیون در بیمارستان بستری شد و پس از دستگیری ظاهر نشان رانندگی کامیون را به یک جمعیت از تظاهرات مسالمت آمیز در بزرگراه بین ایالتی 35 که بسته شده بود به ترافیک.

وزارت امنیت عمومی به نام راننده اقدامات “بسیار نگران کننده” و اضافه شدن راننده شد “تحریک جمعیت از تظاهرات مسالمت آمیز.” ویدئوها از صحنه نشان داد 18-ویلر رانندگی نسبت به جمعیت زیادی از فرار معترضان قبل از آمدن به توقف.

تظاهرکنندگان همگرا در کامیون پس از آن متوقف شد و راننده گرفته شده از کابین کامیون توسط معترضان DPS کمیسر جان هارینگتون به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری.

شهر-با-شهر: تظاهرات مسالمتآمیز غارت و مناجات در ششمین شب از جورج فلوید تظاهرات

“راننده کامیون مجروح شد & گرفته شده است به یک بیمارستان با غیر تهدید کننده زندگی صدمات” وزارت امنیت عمومی است. “او تحت بازداشت است. آن را به نظر نمی رسد هر معترضان برخورد با کامیون.”

مقامات اعلام کرد که راننده بود در بازداشت پلیس بود و از بیمارستان مرخص یکشنبه شب.

Walz افزود: “این حادثه تأکید فرار وضعیت ما در خارج وجود دارد.”

توماس وینستون, روانشناسی دانش آموز در دانشگاه مینه سوتا یکی از ده ها تن از تظاهرکنندگان اسپری توسط یک ماده شیمیایی محرک یکشنبه شب زمانی که مینیاپولیس, افسران پلیس, جدا, جمعیت جمع آوری شده در بین ایالتی.

وینستون گفت: پس از کامیون خمرهای شکل به معترضان در, پلیس در پی تعقیب و گریز نیمی از جمعیت غرب و شرق است. وینستون به رهبری غرب و نشسته بود روی چمن خود را بعد از یک ساعت به عنوان شهرستان را 8 بعد از ظهر حکومت نظامی وارد شدند. صورت خود را با مته سوراخ باقی مانده از شیر منیزی که اطرافیان ریخت و در وینستون به سهولت نیش شیمیایی.

وینستون است که نشان دادن هر شب گفت که آن را دوباره انجام دهید اگر نیاز بود.

یکشنبه شب اجرای قانون تا به حال پاک معترضان از بین ایالتی و مسدود بازگشت خود را با وسایل نقلیه زره پوش و صدها نفر از افسران.

مینه سوتا گارد ملی را به توییتر به اجازه دهید مردم می دانند چه انتظار: UH-60 Black Hawk هلیکوپتر در حال مستقر شدند و به کمک آتش. نگهبان همچنین گفت: “هرگز” رانندگی یک تانک به شهر هر چند ساکنان باید انتظار زرهی و تاکتیکی وسایل نقلیه.

Harrington التماس معترضان به پایبندی به مقررات منع رفت و آمد مجموعه ای از 8 بعد از ظهر تا 6 صبح

“ما می خواهیم شما را امن” Harrington گفت. “امن ترین مکان برای شما را امشب در این بسیار نگران کننده زمان به عنوان ما در حال پیدا کردن incendiaries به عنوان ما در حال پیدا کردن سلاح های ما دیدن مردمی رانندگی با وسایل نقلیه است که به وضوح در حال راه اندازی برای جلوگیری از شناسایی و جلوگیری از تماس با پلیس امن ترین محل برای شما در خانه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de