یک پلیس مینیاپولیس حوزه بود را به آتش کشیدند اواخر پنج شنبه شب به عنوان تشدید اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس این هفته پس از یک افسر سفید دوخته و او را به زمین زیر زانو خود را.

در میان افزایش خشونت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شهردار این شهرستان و معترضان به نام “اراذل و اوباش است.” توییتر بعد از قرار دادن منافع عمومی توجه کنید که صدای جیر جیر.

در جای دیگر در این عمیقا متزلزل شهر هزاران نفر از تظاهرات مسالمت آمیز راهپیمایی در خیابان ها خواستار عدالت است.

وجود اعتراضات و تظاهرات در سراسر این کشور بیش از حد – از جمله شهر نیویورک و شیکاگو و دنور. در لوئیزویل, کنتاکی, اعتراض به تقاضای عدالت برای Breonna تیلور 26 ساله لویی ER tech پلیس در ماه مارس خشونت تبدیل شد. هفت نفر به ضرب گلوله کشته شدند.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم جمعه:

دولت و پلیس و گارد ملی خیابان روشن صبح جمعه

اوایل جمعه گشت های محلی و دولت و پلیس و گارد ملی بودند پاکسازی خیابان های اطراف مینیاپولیس پلیس را در 3 حوزه به عنوان دود از آتش سوزی شبانه billowed.

تصویری از پلیس و گارد ضد شورش با سپر دیده می شد برگزاری خطوط و راهپیمایی را از طریق خیابان به مردم فشار برگشت.

سنگین حضور پلیس آمد و پس از ساعت ها از تظاهرات و غارت یک شبه طی آن کمی به هیچ پلیس دیده می شد در مینیاپولیس.

خبرنگار سی ان ان و خدمه دستگیر

سی ان ان خبرنگار و خدمه دستگیر شدند اوایل روز جمعه به عنوان پلیس دولتی پیشرفته, پایین خیابان در نزدیکی 3rd حوزه.

خبرنگار عمر Jimenez بود گزارش زنده در “روز نو” هنگامی که پلیس پیشرفته نسبت به او و خدمه اش. Jimenez پلیس گفت که او یک خبرنگار نشان داد که اعتبار خود را و خواسته که در آن آنها می خواهم او و خدمه به ایستاده به طوری که آنها می تواند در ادامه گزارش می شود و از راه خود را.

“ما را به جایی که شما می خواهید ما را. ما در حال خارج شدن از راه خود را” Jimenez گفت. “هر کجا که شما می خواهید ما خواهد شد. ما فقط از راه خود را هنگامی که شما پیشرفت از طریق تقاطع.”

یک پاسخ توسط پلیس نمی تواند شنیده شود به عنوان Jimenez توضیح داد ، یک افسر سپس گفت Jimenez او تحت بازداشت است. Jimenez پرسید که چرا او تحت بازداشت بود اما گرفته شده از صحنه است. بقیه خدمه پس از آن دستگیر شد که زنده شات در ادامه با دوربین بر روی زمین است.

سی ان ان گفت: بعد جمعه که Jimenez منتشر شده بود و مینه سوتا که رژیم صهیونیستی. تیم Walz عذرخواهی کرد برای دستگیری او.

جورج فلوید تصویری می افزاید: به تروما: ‘هنگامی که آخرین باری که شما را دیدم یک نفر آنلاین؟’

آتش سوزی معترضان پیشی 3 حوزه

ساعت پس از صدها نفر از معترضان آب گرفتگی خیابان مینیاپولیس – فریاد “نمی توانم نفس بکشم” و “نه عدالت بدون صلح; تعقیب پلیس” – یک گروه از تظاهرکنندگان تصرف MPD را 3rd, حوزه, تنظیم “چندین آتش سوزی” و وادار کردن ماموران برای تخلیه “در منافع ایمنی” با توجه به بیانیه پلیس.

معترضان را جشن گرفتند – تشویق بوق ماشین شاخ و تنظیم کردن آتش بازی – به عنوان آتش سوخته در حوزه. ساعت پلیس واگذار منطقه به معترضان به عنوان ویندوز, شد, شکست, آتش سوزی روشن و ساختمان های غارت شده.

معترضان دیده می شود می تواند وضعیت مینیاپولیس اداره پلیس قنتد, ژاکت, با توجه به آسوشیتد پرس.

تصویری از رادیو دولتی مینسوتا خبرنگار حداکثر Nesterak به اشتراک گذاشته شده در توییتر نشان داد که جمعیت زیادی در اطراف حوزه با قلوه سنگ و آوار پرتاب کردن در مورد. Nesterak توییتی که خدمات پستی وسایل نقلیه بودند که ربوده است.

به دنبال جورج فلوید داستان: ایالات متحده آمریکا دریافت روزانه امروز جلسه توجیهی در صندوق پستی خود را

مغلوب ساختن پیشی جستن تماس شهردار یعقوب فری ‘ضعیف’ Twitter پاسخ با توجه

به عنوان شهر بود فوران رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در توییتر در تماس تلفنی با شهردار این شهرستان “بسیار ضعیف” و گفت که “اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید.”

در یک صدای جیر جیر فقط قبل از 1 p. m. و تهمت گفت که او نمی تواند ایستاده به عقب و تماشای این اتفاق می افتد به یک شهر بزرگ آمریکایی.”

“در مجموع فقدان رهبری” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “هر دو بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار یعقوب فری, دریافت عمل خود را با هم و به شهرستان تحت کنترل و یا ارسال خواهد شد در گارد ملی و کار درست انجام شود.”

توییتر بعد از قرار دادن منافع عمومی توجه کنید که صدای جیر جیر.

“این صدای جیر جیر نقض توییتر قوانین مورد ستایش خشونت است. اما توییتر تعیین کرده است که آن را ممکن است در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به باقی می ماند در دسترس” رسانه های اجتماعی شرکت ارسال شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه های اجتماعی سفارش: حکومت به معنی سازمان می تواند به نقد و بررسی اینکه آیا, Twitter, Facebook می تواند شکایت برای محتوا

گارد ملی فعال می شود

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz صبح روز پنج شنبه فعال گارد ملی در مینیاپولیس شهردار درخواست. گارد توییتی دقیقه پس از حوزه سوخته که آن را به حال فعال بیش از 500 سرباز در سراسر منطقه مترو.

عکس و ویدئو در رسانه های اجتماعی نشان داد گارد ملی حرکت را از طریق خیابان های اطراف حوزه اوایل جمعه.

هدف بسته 24 فروشگاه در مینیاپولیس-سنت پل در منطقه ‘تا اطلاع ثانوی’

پس از چند ویدئوها از غارتگران باعث هرج و مرج در داخل یک هدف فروشگاه های منتشر شده در رسانه های اجتماعی شنبه شب مینیاپولیس مبتنی بر خرده فروشان در روز پنج شنبه اعلام کرد تعطیلی 24 از فروشگاه خود را در مینیاپولیس-سنت پل در منطقه است.

همه از تعطیلی “تا اطلاع ثانوی” هدف در بیانیه ای گفت.

“ما دل شکسته از مرگ جورج فلوید و درد آن باعث شده است جامعه ما” این شرکت اعلام کرد. “در این زمان ما را ساخته اند این تصمیم به بستن تعدادی از فروشگاه های ما تا اطلاع ثانوی. تمرکز ما باقی خواهد ماند و ما اعضای تیم ایمنی و کمک به جامعه ما زخم التیام یابد.”

صبح روز پنج شنبه ده ها نفر از کسب و کار در سراسر شهرهای دوقلو سوار کردن خود در و پنجره, در تلاش برای جلوگیری از غارت.

مینیاپولیس پلیس در مرکز جورج فلوید مرگ تا به حال سابقه شکایت

درک چوین افسر اخراج به زانو در Floyd گردن و افسر Tou Thao که دیده می شود در این ویدئو از فلوید بازداشت ایستاده اند سابقه شکایت از مردم است.

از دسامبر 2012, افسران را به خود جلب کرد ترکیب 13 شکایات. مینیاپولیس حل و فصل حداقل یک طرح دعوی در دادگاه در برابر Thao. از سال 2006 چوین بازبینی شده است برای سه تیراندازی.

آنها بارها و بارها متهم به درمان قربانیان جنایات با سنگدلی و یا بی تفاوتی و عدم گزارش یک فایل زمانی که یک جرم و جنایت شد و ادعا و حداقل در یک مورد با استفاده از یک مقدار غیر ضروری از زور در ساخت بازداشت.

– کلی Benham, فرانسوی, Kevin کرو و کتی Wedell

اخبار بیشتر در پلیس مرگ جورج فلوید

  • Backstory: روزنامه نگاران گزارش اخبار. اما ما همچنین مردم است. جورج فلوید مرگ به ارمغان می آورد درد و نا امیدی.
  • “آنها اعدام برادر من’: جورج فلوید برادر خواستار دستگیری تظاهرات مسالمت آمیز
  • نظر: پس از جورج فلوید مرگ هنوز هم فکر می کنم khezri زانو شد مشکل ؟
  • ‘شمشیر’: جورج فلوید به عنوان خانواده خود می نامد مرگ ‘قتل’

چگونه ما از اینجا دریافت کنید: چه اتفاقی افتاد به جورج فلوید

فلوید 46 ساله سیاه دوخته بود توسط یک افسر پلیس است که برگزار می شود زانو خود را به Floyd گردن. این حادثه ثبت شده در تلفن همراه تصویری که رفت ویروسی جرقه خشم در سراسر کشور.

فلوید درگذشت پس از شفاعت با افسر درک چوین برای حذف زانو خود را از فلوید گردن در حالی که پلیس در حال بررسی استفاده از یک لایحه تقلبی در گوشه ای فروشگاه. چوین و سه نفر دیگر ماموران درگیر شده بودند اخراج سه شنبه.

– تایلر J. Davis

کشیش جسی جکسون خواستار تظاهرات در سراسر کشور

“اعتراضات باید ادامه یابد اما در سراسر کشور … اعتراض تا زمانی که چیزی اتفاق می افتد” این کشیش جسی جکسون گفت: در سفر به مینیاپولیس که در آن وی به اتهام قتل بیش از فلوید مرگ است. او گفت: اعتراضات باید احترام اجتماعی فاصله پروتکل برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

برگرد. Al Sharpton و گوئن Carr مادر اریک گارنر که کشته شد یک افسر NYPD همچنین به مینیاپولیس به صحبت می کنند به معترضان.

معترضان باید همچنان به اقدام تا زمانی که اتهامات اعلام شد جکسون گفت. او گفت: مردم سیاه و سفید شده اند “بار بدون نتیجه” برای چند دهه.

– تایلر J. Davis

مقامات ایالتی و فدرال وعده به بررسی فلوید مرگ

“که تصویری است از گرافیک و وحشتناک و وحشتناک و هیچ فرد باید انجام دهد که” Hennepin County وکیل Mike Freeman گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. او گفت: محققان نیاز به زمان برای تعیین اگر این ویدئو نشان داد که یک جرم جنایی: “ما باید برای انجام این کار درست است.”

محققان در زمان غیر معمول گام در اعلام در پیشرفت تحقیقات فدرال ایالات متحده وکیل اریکا مک دونالد گفت. او پیوست فریمن و دیگر مقامات در ارائه تسلیت به Floyd خانواده و شفاعت برای تظاهرات صلح آمیز است.

تماس فلوید مرگ یک “نگران کننده” از دست دادن زندگی MacDonald وعده داده شده “قوی و دقیق بررسی” و گفت: وزارت دادگستری در حال ساخت مورد یک “اولویت است.”

کمک: آسوشیتد پرس; Trevor هیوز کارا ریچاردسون و استیو Kiggins ایالات متحده آمریکا امروز.

بیشتر بخوانید درباره جورج فلوید, تیراندازی و دیگر اخبار

  • ‘مخرب’: فاکس Sean Hannity انتقاد مینیاپولیس پلیس پس از جورج فلوید مرگ
  • “من نمی بینم هر چیزی بی دلیل’: می سی سی پی شهردار حاضر به استعفا شد و پس از مواجهه با واکنش شدید برای جورج فلوید نظرات
  • “نه عدالت بدون صلح’: معترضان نقض مینیاپولیس پلیس در حوزه, مجموعه, آتش سوزی در پی جورج فلوید مرگ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net