ققنوس – تعداد مهاجران نجات توسط ایالات متحده, مرز, عوامل تا کنون در این سال در آریزونا کویر بیابان در حال حاضر مجموع برای سال 2019 با توجه به گشت مرزی ایالات متحده در افغانستان ،

نجات مشخصی با وجود محدودیت در مرز ایالات متحده و مکزیک در طول COVID-19 همه گیر و با سه نفر از داغترین ماه باقی مانده در سال مالی.

تعدادی از مهاجران نجات در آریزونا می رود تا فصلی اطراف شروع ماه مارس هنگامی که درجه حرارت در امتداد کویر مرز شروع به رسیدن به سه گانه رقم باقی می ماند و آن راه تا حدود ماه سپتامبر.

روز پنج شنبه در خدمات ملی آب و هوا صادر شده بیش از حد گرما هشدار برای جنوب آریزونا تا دوشنبه. درجه حرارت در امتداد مرز پیش بینی می شود تا رسیدن به 121 درجه در Yuma County و تا 118 درجه در غرب Pima County, خروج از مرز نمایندگی کرده است.

“چند بار آنها (مهاجران) نمی حمل آب به اندازه کافی برای زنده ماندن سفر, به طوری که آنها سرگردان را از طریق بیابان به دلیل چقدر بزرگ است و آنها ممکن است لزوما نمی دانند که به کجا بروید و یا دریافت آنها از دست رفته” گفت: عامل خوزه Garibay سخنگوی گشت مرزی را یوما بخش. “آنها می تواند سرگردان صحرا برای روز.”

جولای 2: در میان COVID-19 تهمت مدیریت نگه می دارد دادگاه مهاجرت باز کنید, قرار دادن قضات و وکلا و مهاجران در معرض خطر

تماشا کنید: مغلوب ساختن پیشی جستن چشم جاده به تابعیت’ به صورت IF

“نه تنها آنها را از دست داد در 118-, 120 درجه و آب و هوا, اما در حال حاضر عوامل خود نیاز به بیرون رفتن وجود دارد و برای این افراد نیز پس … آن را نیز خطرناک برای عوامل که در حال کار کردن نیز وجود دارد,” او اضافه شده است.

گشت مرزی گزارش داد که ماموران در آریزونا را نجات حداقل 1,054 نفر تا کنون در این سال مالی آغاز شد که در اکتبر. 1 به پایان می رسد و در سپتامبر. 30. اما اکثر نجات را در طول ماه های گرم.

در مقايسه عوامل شمارش 1,006 نجات در آریزونا در سال گذشته است.

در این سال سنبله مربوط به افزایش کلی در مهاجر دغدغه در مرز ایالات متحده و مکزیک از ماه مارس. زمانی که دولت ایالات متحده شروع به اجرای یک سری از محدودیت ها شامل گسترش COVID-19 از جمله بلافاصله اخراج اکثر دستگیر مهاجران به مکزیک بازگشت.

اجرای مرزی آمار منتشر شده روز شنبه نشان داد که عوامل دستگیر 30,300 مهاجران عمدتا تک بزرگسالان در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک در ماه ژوئن. آنها پشت نزدیک به 90 درصد است.

دغدغه صعود پس از bottoming در مارس اولین ماه کامل با مرز محدودیت در محل به دلیل جدید coronavirus با توجه به داده ها از ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی که شامل مرز گشت.

نجات متمرکز در شهرستان پیما

تعداد مهاجران پردازش همراه آریزونا مرز با مکزیک نیز در حال افزایش است, بیش از سه ماه گذشته است. دغدغه افزایش 47 درصد از ماه مه به 5,604 در ماه ژوئن با توجه به CBP تعداد.

“در درجه اول فرد ما نجات است صحرايی نر. ما در حال دیدن مردمی از مکزیک به عنوان به خوبی به عنوان مرکزی امریکا گفت: “عامل دانیل هرناندز سخنگوی گشت مرزی را توسان بخش. “ما گذشت تعداد در سال گذشته در ماه ژوئن بنابراین ما تقریبا حدود 980.”

اجرای آریزونا 372 مایل مرز طولانی با کشور مکزیک است که شکاف بین دو گشت مرزی بخش است. توسان بخش را پوشش می دهد شرقی دو سوم و حساب برای اکثریت قریب به اتفاق مهاجر نجات. به یوما بخش را پوشش می دهد و یک سوم باقی مانده به غرب است.

در حالی که نجات هستند تا در طول کل آریزونا مرز تعداد زیادی از آنها متمرکز در غرب کویر, نام, مرز, عوامل استفاده برای توصیف یک منطقه وسیع در غرب پیما شهرستان است که شامل برخی از خشک ترین, داغ ترین و دور افتاده ترین مناطق در دولت است.

هر سال در طول ماه های گرم توسان بخش موج کارکنان و منابع به این بخش از مرز در انتظار سنبله در تماس است. آنها 34 نجات چراغهای گسترش در سراسر منطقه است که مهاجران می توانید فعال کردن زمانی که در پریشانی.

به یوما بخش سوابق کمتر نجات هر سال اما ماموران متوجه یک افزایش قابل توجهی در سه ماه گذشته است.

آنها به انجام 80 نجات داد تا کنون این سال است. این نقطه در 2019 عوامل ثبت شده بود 64. بسیاری از نجات در یوما بخش متمرکز همراه از راه دور, شرق, بخش از, بخش مجاور غرب کویر.

“با همه چیز هنوز هم داغتر و آن را هنوز هم که گرمترین زمان از سال تا کنون, ما قطعا پیش بینی بیشتر نجات در ادامه به توان ساخته شده است” Garibay گفت.

منتقدان استدلال می کنند گشت مرزی از سیاست های مسئول نه فقط برای نجات بلکه مرگ و میر مهاجران ثبت شده در مرز. آنها را به آژانس 1994 “پیشگیری از طریق بازدارندگی” استراتژی برای هل دادن مهاجران و قاچاقچیان به دور افتاده و مناطق ناهموار از مرز.

مهاجران در بیمارستان بستری و سپس اخراج

گشت مرزی مقامات در سه ماه گذشته را تشریح چند عملیات نجات در امتداد مرز آریزونا.

به عنوان مثال اخیر افشا شنبه توصیف دو نجات قبلا در این هفته است. در یکی از روز شنبه ماموران گشت در Tohono O’odham ملت مواجه می شوند و تحت درمان ناخودآگاه 20 ساله مهاجر از گواتمالا برای کم آبی شدید.

روز بعد عوامل دو مهاجر سرگردان در صحرا در نزدیکی قبر در Cochise County است. مرد خوب بود اما 26 سال سفر با او بود دست خوش پیشامد میشه در داخل و خارج از آگاهی گشت مرزی گفت.

در هر دو موارد پزشکی خدمه حمل و نقل دو ناخودآگاه مهاجران به نزدیک ترین بیمارستان از طریق هلیکوپتر اغلب اوقات ساده ترین و سریع ترین روش حمل و نقل به خصوص در مناطق دور از مرز.

در مارس 21, U. s. Department of Homeland Security شروع به اخراج مهاجران دستگیر و در مرز به کشور خود به جای پردازش آنها برای جلوگیری از COVID-19 شیوع بیماری در آنها دائمی امکانات.

بیشترین اخراج قدرت اضطراری جهت مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری های صادر شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 تحت عنوان 42 اتفاق می افتد در عرض دو ساعت با توجه به مرز گشت.

هرناندز گفت: اولین اولویت هر زمان که آنها روبرو می شوند مهاجران در پریشانی یا نیاز به نجات است به آنها توجه پزشکی در صورت نیاز.

“ما در حال رفتن به مطمئن شوید که آنها دریافت درمان است که آنها نیاز دارند. هنگامی که به آنها داده می شود پاک سلامت از لایحه توسط حرفه ای پزشکی, پس ما می توانیم آنها را به عقب در سیستم مهاجرت و شاید آنها ممکن است نامزدها برای عنوان 42 اخراج,” او گفت:.

کمک های بشردوستانه کار همچنان ادامه دارد

مرز آریزونا همچنان یکی از مرگبارترین دالان برای مهاجران غیرقانونی در تلاش برای ورود به ایالات متحده به طور غیر قانونی.

این Pima County دفتر معاینات پزشکی آهنگ شماره از انسان باقی می ماند بهبود هر سال از بیابان به همراه منطقه شامل گشت مرزی را توسان بخش.

در 2019 تقویم سال دفتر گزارش بهبود باقی مانده از 153 “مستند نشده مرز crossers” این اصطلاح استفاده می کنند برای مهاجران. که بالاترین تعداد در پنج سال گذشته اگر چه این عدد نشان می دهد که همچنان داشت و نه زمانی که فرد درگذشت.

در این سال 96 بشر باقی مانده بازیافت شده در مرز آریزونا بر اساس یک نقشه از مهاجر و میر نگهداری توسط گروه کمک های انسانی مرزها با استفاده از داده ها از معاینات پزشکی.

که در مجموع 82 باقی مانده بودند بهبود در Pima County, بسیاری از آنها در غرب کویر که در آن بخش توسان گفت: اکثریت مهاجر نجات متمرکز هستند.

سازمان های بشردوستانه مانند هیچ مرگ و میر بیشتر را در ادامه به رها کردن گالن آب برای مهاجران کوه پیمایی از طریق صحرا به خصوص در غرب Pima County, با وجود COVID-19 بیماری همه گیر.

بخش های زیادی از آریزونا و مکزیک مرز را تبدیل به سایت های ساخت و ساز به عنوان خدمه جایگزین از رده خارج شمشیربازی و یا وسیله نقلیه موانع با 30-فولاد بلردس.

وجود دارد را فعال ساخت و ساز به عنوان سایت های مختلف در امتداد مرز ناهموار از جمله در مناطق بیابانی در جنوب غربی آریزونا که در آن بسیاری از نجات را در محل.

خدمه ساخت و ساز به پایان رسید نصب جدید شمشیربازی در طول 31 کیلومتر در Yuma County است. یکی دیگر از 212 مایل هستند, تحت ساخت و ساز با توجه به گمرک و حفاظت مرزی: 137 کیلومتر در بخش توسان و 75 مایل در یوما بخش.

گشت مرزی گفته آنها دیده نمی همبستگی فعال ساخت و ساز در سایت ها و مکان های که در آن آنها شده اند در مواجهه با مهاجران نیاز به نجات.

به دنبال رافائل کررنزا در توییتر @RafaelCarranza.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de