مایکروسافت در حال همکاری با Unilever, استارباکس, نایک و یک تعداد انگشت شماری از دیگر شرکت های جهانی به نظر می رسد که باید کمی در مشترک انتظار برای تاسیس قصد دارد برای کاهش آلودگی کربن و آنچه مدیران می گویند که تمایل به آموزش دیگران به آمار خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050.

این شرکت که همچنین شامل مرسدس بنز, شرکت حمل و نقل A. P. Moller – Maersk 0O77, +1.01% اروپایی , مواد غذایی شرکت دنون BN, +0.13% Natura & Co. NTCO, +2.10% که برزیل پدر و مادر از بدن فروشگاه و tech نگرانی شوخ طبعی -0.75% کار با غیر انتفاعی محیط زیست دفاع صندوق برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد بهترین شیوه برای کاهش انتشار کربن و به دنبال این هدف شفاف راه است.

ابتکار عمل را به نام تبدیل به خالص صفر است.

“شکاف که در آن ما در حال تغییر آب و هوا و که در آن ما باید همچنان به گسترش. بنابراین فاصله بین کسب و کار است که فقط بحث در مورد عمل و کسانی که در واقع گرفتن کار انجام می شود” گفت: فرد کروپ جمهور EDF. “این ابتکار جدید دارای پتانسیل فوق العاده ای برای بسته شدن این شکاف.”

دفعات بازدید:در اینجا چگونه برگر کینگ فکر می کند می تواند برش گاو تولید گازهای گلخانه ای و هنوز هم فروش Whoppers

خالص صفر نیاز به کاهش تولید گازهای گلخانه ای در سراسر زنجیره ارزش از جمله تاثیر محصولات و خدمات و زنجیره تامین. خالص صفر نیاز به ما برای رسیدن به گاز گلخانه ای (GHG) کاهش تولید گازهای گلخانه ای در تراز وسط قرار دارد با آخرین علوم و افزایش ظرفیت ما برای GHG حذف در کوتاه مدت به مسیر به شرکت ها — و جهان — به خالص صفر بعد از سال 2050 برای اطمینان از پایدار آب و هوا و معنی ترکیبی از آب و هوا-اقدامات مثبت باید دنبال این گروه گفت: در یک نسخه.

مایکروسافت MSFT, -1.34% در اوایل سال جاری گفت: در حال حاضر این شرکت برنامه ای برای حرکت فراتر از کربن خنثی و تبدیل به کربن منفی تا سال 2030.

“هیچ یک از شرکت می تواند نشانی از بحران آب و به تنهایی” گفت: Microsoft جمهور براد اسمیت در یک نسخه در روز سه شنبه. “همین دلیل است که شرکت های پیشرو در حال توسعه و به اشتراک گذاری بهترین شیوه های پژوهش و آموخته به کمک همه حرکت رو به جلو است.”

جزئیات:Ben & jerry’s و لیپتون پدر و مادر Unilever هزینه 1.1 میلیارد دلار در صندوق اقلیم تسریع تولید گازهای گلخانه ای طرح توجیهی

دیگر شرکت های فن آوری را برداشت و بر روی جنبش اگر چه نیست بخشی از تبدیل کرد.

Apple Inc. AAPL -1.38% در روز سه شنبه پیوست بلند پروازانه هدف از رقبای خود باور آن می تواند به کاهش و جبران تولید گازهای گلخانه ای به همراه آن کل زنجیره تامین و در تولید آن از اپل و سایر دستگاه های تمام در کمتر از 10 سال است.

این شرکت متعهد به 100% خنثی کربن تا سال 2030. اپل شرکت های بزرگ جهانی عملیات در حال حاضر کربن خنثی تا روز سه شنبه به روز رسانی به این معنی است که این شرکت را گسترش دهد که هدف آن تولید زنجیره تامین و چرخه عمر محصول.

در اوایل این سال آمازون AMZN, -1.83% مدیر عامل شرکت جف بزوس اغلب برچسب برای رد پای کربن خود را تحویل امپایر نشان داد که 10 میلیارد دلار از صندوق برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

تلاش همه تقریبا همسو با خواسته های داوطلبانه در پاریس آب و هوا توافق که هدف آن حفظ متوسط جهانی افزایش درجه حرارت به کمتر از 2 درجه سانتیگراد و در حالت ایده آل آن را محدود به 1.5 درجه است.

خصوصی و شرکت های ایالات متحده تا حد زیادی به تنهایی اقدام پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کشیده این کشور را از پاریس مقابله با استناد به بخشی از کاخ سفید باور است که کشورهای در حال توسعه نیست به اشتراک گذاری بار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de