مایکل کوهن از زندان آزاد شد و به بازداشت خانگی

مایکل کوهن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان سابق منتشر خواهد شد به خانه حبس جمعه. یک قاضی فدرال در نیویورک است که او از بازگشت به زندان به عنوان یک عمل تلافی جویانه خود تصمیم به نوشتن یک ارسال به تمام کتاب در مورد کارفرمای سابق خود است. خود توصیف fixer برای رئیس جمهور شد furloughed به خانه حبس در ماه مه به دلیل coronavirus نگرانی در زندان فدرال سیستم اما بازگشت به زندان پس از او حاضر شرایط خود را در خانه حبس. کوهن در حال گذراندن سه سال حبس پس از شفاعت گناه به هماهنگی بازده برای خرید این سکوت بالغ ستاره فیلم Stormy Daniels و سابق Playboy, مدل, Karen McDougal.

  • دراز کشیده نبرد: تلاش برای فاش کردن تهمت های مالی پرونده همچنان در دادگاه های پایین.

گرمسیری مشکل: داگلاس گونزالو و افسردگی گرمسیری 8 ما را تهدید می کند, کارائیب

مناطق استوایی تا حرارت به سه سیستم جداگانه هستند تهدید به ویران کردن در اقیانوس آرام و اقیانوس اطلس و خلیج مکزیک است. گرمسیری طوفان گونزالو است که انتظار می رود برای تبدیل شدن به یک طوفان جمعه آن را به عنوان حرکت غرب به سمت بادگیر جزایر کارائیب است. دور در اقیانوس طوفان داگلاس است شدیدا غرب نسبت به جزایر هاوایی. و تگزاس ساحل فرح برای ورود گرمسیری افسردگی هشت در حال حاضر در حال چرخش در خلیج مکزیک است. در حالی که سال 2020 شده است خرد کردن سوابق برای اولین به نام طوفان در اقیانوس اطلس از جمله Cristobal, ادوارد, Fay و گونزالو طوفان کارشناسان اشاره کرد که طوفان تا کنون ضعیف شده است و عمر کوتاه.

تنش بین ابرقدرت رشد چین سفارشات ما را به نزدیک کنسولگری

تنش بین چین و ایالات متحده تشدید جمعه پس از چین دستور داد که ایالات متحده برای بستن کنسولگری خود را در غرب شهر چنگدو. این حرکت در پاسخ به تهمت و دولت را این هفته به پکن برای بستن کنسولگری خود را در هوستون پس از واشنگتن متهم چینی عوامل از تلاش برای سرقت پزشکی و تحقیقات دیگر در تگزاس است. وزارت خارجه چین در اعتراض به واشنگتن برای معکوس کردن آن “تصمیم اشتباه است.” چینی-ایالات متحده روابط خصمانه میان نصب مجموعه ای از درگیری ها از جمله تجارت و مدیریت بیماری همه گیر کوروناویروس, تکنولوژی, جاسوسی, اتهامات هنگ کنگ و اتهام نقض حقوق بشر علیه, چینی, قومی مسلمانان است.

  • چین متعهد به قصاص پس از آمریکا دستور داد آن هوستون کنسولگری بسته در عرض 72 ساعت
  • مایک Pompeo تشبیه چین تهدید به “فرانکشتاین’ می گوید نامزدی مشغول به کار نشده

تیلور سویفت قطره تعجب آلبوم جدید, ‘فولکلور’

کمتر از یک سال پس از انتشار “عاشق” تیلور سویفت منتشر شد هشتمین آلبوم استودیویی “فرهنگ عامه” در نیمه شب به وقت شرق آمریکا. یک موزیک ویدئو برای آهنگ “ژاکت” منتشر خواهد شد در همان زمان. سریع گفت: کل 16-آهنگ آلبوم نوشته شده بود “در انزوا” توصیف آن به عنوان یک پروژه او “ریخت و همه هوی و هوس و رویاها و ترس و تفکرات به.” Swift fans استفاده می شود به خواننده انداختن سرنخ تا ماه پیش در مورد آینده خود در موسیقی تلاش اما او دور با طولانی تجمع این زمان.

  • گوش دادن به این: قطعی رتبه بندی از تیلور سویفت, بهترین شعر.

ماسک موظف در رختخواب حمام و فراتر از آن, J. C. Penney

ماسک خواهد بود موظف در رختخواب حمام و فراتر از آن به عنوان به خوبی به عنوان J. C. Penney, شروع جمعه. بسیاری از این کشور بزرگترین خرده فروشان تصمیم گرفته اند در هفته های اخیر به انجام آنچه در برخی از ایالت ها و شهرهای نیست: نیاز به پوشش صورت. نزدیک به 40 کشور در حال حاضر نیاز به ماسک در اماکن عمومی با Alabama, آرکانزاس و کلرادو اضافه کردن حکم و اوهایو نیاز به ماسک در ده شهرستانهای استان است. فرد کسب و کار می تواند انتخاب کنید به موسسه محدودیت بیشتر و فدراسیون ملی خرده فروشی تشویق فروشندگان به مجموعه در سراسر کشور, ماسک, سیاست برای حفاظت از خریداران و کارکنان.

  • نه هر کس می خواهد برای پوشیدن یک ماسک: درگیری بیش ماسک صورت و روانشناسی پشت چرا برخی از مردم آنها را مقاومت در برابر.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de