آخرین بار قابل توجه این رویداد ورزشی که شامل دو تیم رخ داده در پنج بخش نیویورک, St. john’s و کریقتن رفتگان طبقه در حاصل کار دو تیم از شرق مردانه مسابقات بسکتبال در مارس 12 و هرگز بازنگشت.

پس از چهار به علاوه ماه, نیویورک, تیم های ورزشی را به یک معنا بازگشت این آخر هفته با متس و یانکی ها و بازی دو نمایشگاه بازی های که سیگنال نزدیکی فصل به طور منظم. دور 1 شنبه شب در سیتی زمینه است.

“من می دانم که بسیاری از نیویورک خواهد بود تنظیم به بازی ها فقط تماشای,” J. D. Davis روز جمعه گفت قبل از متس تمرین. “همه چشم ها در حال رفتن به آن می شود. اما آن را قطعا یک احساس بزرگ و رفتن به یک نقطه عطف در اقتصاد ما و جامعه و کشور ما است که ما در حال شروع کردن و به جلو رفتن و به برخی از نور را در چه خبر است. امیدوارم ما می توانیم پرتاب در برخی از بازی های خوب.”

این متس بودند در عرض دو هفته از فصل خود را بازکن که COVID-19 شیوع توقیف بهار آموزش در ماه مارس است. در دو هفته گذشته آنها آموزش دیده اند در سیتی زمینه با بسیاری از کار ها در روز های اخیر رخ داده در intrasquad scrimmages.

Citi Field
سیتی زمینهرابرت Sabo

MLB به تیم این گزینه از بازی سه نمایشگاه و متس و یانکی ها — که شش بار در طول 60 بازی فصل به طور منظم — توافق برای دیدار با دو بار. تدارکات با یک اتوبوس کوتاه به عنوان سفر برای بازدید از تیم دیکته آرایش.

“این یک زمان هیجان انگیز برای مطمئن” مایکل Wacha گفت. “ما یک هفته دور از روز افتتاحیه برگشت وجود دارد در این زمینه و گرفتن بیس بال آغاز شده اما این نمایشگاه ها هستند منجر به آن فصل به طور منظم. آن را قطعا یک زمان هیجان انگیز نه تنها برای نیویورک, بلکه برای کل کشور و کل جهان است.”

این متس برگزار شد لباس تمرینات دو روز گذشته با پوشیدن کامل لباس و تقسیم فهرستی برای scrimmages. مقوا cutouts از طرفداران قرار داده شده در پشت صفحه خانه با سر و صدای جمعیت و موسیقی بخشی از فن خالی ورزشگاه تجربه برای بازیکنان است.

در روز جمعه این تیم اضافه شده یک چادر در منطقه پشت اول-پایه ستاره شرق که صندلی بازیکنان در طول بازی با اجتماعی فاصله در اثر.

“امیدوارم ما نمی رسیدن به نقطه ما در حال تقلا خارج از غرفه برای دریافت یک پسر به بازی” مدیر لوئیس Rojas گفت. “ما قطعا بحث در مورد که در آن همه است و ما در حال یادگیری هر روز نشستن در ستاره شرق, نوع مانند قطعات متحرک. این نوع از احساس عادی در حال حاضر هر کس نگه داشتن فاصله خود و قادر به آن رفاقت و فریاد زدن در هر یک از دیگر, پس از آن به خوبی پیش میرود اما زمانی که ما بازی کسانی که بازی برابر یانکی ها ما را بهتر احساس می کنید که.”

این متس ممکن است بی حوصله بازی در برابر یکدیگر را از سر intrasquad بازی پس از یانکی ها سری به آماده شدن برای روز جمعه, درب بازکن, در برابر بریوز در سیتی زمینه است.

“این فوق العاده خواهد بود به تماشای مخالف یکنواخت در آمده و چهره ما, من فکر می کنم آن را به دیگری طعم از رقابت برای بچه ها” Rojas گفت. “[دوشنبه] شب ما تا به حال ما اول ورزشگاه به طور کامل عملیاتی بازی. همه برای تلفن های موبایل در آن وجود دارد. روز دیگر ما تا به حال صدای جمعیت تنها است و ما تا به حال برخی از بازخورد است که ما نیاز داریم بیشتر ما نیاز به تلفن های موبایل بیشتر از آن است و [روز شنبه] شب من بازخورد بزرگ از بچه ها گفت: آنها احساس مانند یک بازی واقعی است. من فکر می کنم این خواهد شد آن را یک گام بیشتر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de