خبر خوب این است Yoenis Cespedes آمد خود را از طریق بازی برای اولین بار در دو سال بدون شکست. خبر بد وجود دارد زیاد بود به سنج و یک بار او می تواند با استفاده از پاهای خود او نمی go full throttle.

هنوز هم به عنوان او انجام داده است برای بسیاری از بهار آموزش 2.0 اول سال مدیر لوئیس Rojas صحبت کردیم تا آنچه را که او دیده است از Cespedes گفت: “به نظر می رسد خوب است” و او را “خیلی راحت” با او چگونه اجرا شده است.

در سه نوبت از نمایشگاه بازی یکشنبه در برابر یانکی ها او نمی توانید یک توپ به او در بیرون از محیط مگر اینکه شما تعداد هارون قاضی اجرای خانه او دنبال به سمت چپ-زمینه حصار. این بارها مجروح outfielder آیا فرصتی برای انجام این کار بسیار در حال اجرا از اول خود را در بت شنبه شب هنگامی که او رفت و سه چهارم سرعت آهسته غلتک و پرتاب شد توسط یک نیم قدم پس از تماس اولیه تا به حال او را ضرب و شتم و پرتاب.

“بله ما راحت به آنچه که او به ما در خارج از جعبه. برای من او را در یک سطح رقابتی. او را خارج از جعبه” Rojas گفت: در زوم تماس شنبه شب. “این مرد که رفت و از طریق یک واقعا سخت آسیب و او مشغول به کار واقعا سخت برای رسیدن به جایی که او در حال حاضر, و من دوست دارم آنچه من در او. در حال حاضر من خیلی راحت با او.”

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

Rojas آیا می گویند که آنها می خواهم 34 ساله مشت زن که از دست رفته همه از فصل گذشته و از سال 2018 با توجه به متعدد پا آسیب به چند شانس در خود قبل از شروع فصل سهشنبه هر چند او در بازی روز دوشنبه intrasquad بازی و چپ سیتی زمینه قبل از برنامه ریزی زوم تماس با رسانه ها. او شده است در خارج وجود دارد فقط برای یک تعداد انگشت شماری از نوبت تا کنون. هر دو متس و Cespedes با احتیاط از او reinjuring خود و یا او به سادگی آماده نیست و به آن فشار. اما به نظر می رسد به عنوان اگر متس آماده برای شروع فصل با مشت زن در صف حتی اگر او نبود اجرای همه از پایین خط در دو نمایشگاه بازی در برابر یانکی ها.

در جولای 11, یکی و تنها در زمان او صحبت کرده است به رسانه ها در اردوگاه Cespedes گفت که او خواهد بود آماده برای روز افتتاحیه. او در گذشته به نظر می رسد به طور منظم در یک فصل بازی در 20 ژوئیه 2018 دقیقا دو سال پیش دوشنبه. پس از او تحت عمل جراحی قرار گرفته در هر یک از پاشنه و پایدار مچ پا شکستگی در یک حادثه در مزرعه خود که شامل یک گراز وحشی. Cespedes گفته او گاهی از خواب بیدار با تنگی در یک تاندون در بالای پاشنه, اما در غیر این صورت او احساس می کند خوب است.

تست های واقعی اما هنوز تا رسیدن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de