مارکوس بود شمارش بازیابی سریع.

یک روز پس از او قرار داده شده بود مجروح در لیست سمت چپ گوساله پاره و متس right-hander توییتی او در برخورد با “جزئی شکست” و نگران نیست.

“نه حتی کمی نگران” بود توییتی. “بیشتر وقت گیر تر از هر چیزی است. انداخت 55 زمین اغل گاو یا حشم در روز دوشنبه و احساس بزرگ است. تنها آن را احساس زمانی که دویدن و سرعت. اما باید قادر به اجرا در سرعت کامل زمانی که رقابت.”

آسیب رخ داده است به گفته مدیر کل برودی ون Wagenen زمانی که بود در زمان یک خط رانندگی کردن پای خود را در طول یک intrasquad بازی جمعه گذشته و فرار به پوشش پایه اول. اما صبح قبل از داد و بیداد, بود ارسال شده یک عکس از خود بازی گرفتن پوشیدن پوشش در سمت چپ گوساله.

“درک من این است که درایو خط شروع آن و سپس به عنوان او را از طریق رفت روز پس از زمانی که او شروع به گرفتن درمان بود و آستین را بر روی پای خود” ون Wagenen گفت. “تا آنجا که من می دانم, من نمی دانم که آن را قبل از درایو خط.”

ون Wagenen گفت: او نمی دانست که درجه بود را پاره.

“من آن را ترک به پزشکان سعی کنید به مرتب کردن بر اساس از طریق آن” ون Wagenen گفت.

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

Jed زن lowrie وضعیت یک راز باقی مانده و حتی پس از او مورد بررسی قرار گرفت در این هفته با تیم ارتوپد دیوید Altchek. این infielder بود که به تازگی قرار داده شده بر روی مجروح لیست با زانوی چپ ناراحتی است که انتظار می رود برای دریافت نظر دوم.

ون Wagenen گفت: زن lowrie دریافت کرده است “تصاویر تازه” از زانو و ساق پا و تاندون آشیل در تلاش برای روشن شدن تشخیص خود بیماری و چه محدودیت های او ممکن است داشته باشد.

“نسخه کوتاه این است که ما هنوز در جستجوی پاسخ آن” ون Wagenen گفت. “ما نمی باید بسیار روشن تصویر که هدف از گرفتن نظر دوم و با که اطلاعات ما قادر خواهید بود به منظور توسعه یک طرح اقدام و باید یک ایده بهتر از آنچه در دسترس بودن ممکن است رفتن به جلو است.”

Yoenis Cespedes است که انتظار می رود برای شروع در DH در روز جمعه, روشن است به بازی خود در این فصل با توجه به ون Wagenen. 34-در سال Cespedes است که مجموعه ای را به بازی اول لیگ بازی در بیش از دو سال گذشته بازی یک بازی کامل در خود در ماه مه سال 2018 است.

“او توانایی و چراغ سبز برای بازی خود” ون Wagenen گفت. “ما فقط باید هوشمند در نظر چگونه و چه زمانی ما با استفاده از او.”


کوری Oswalt نشده است شده است به چاک دار مدیر لوئیس Rojas’ چرخش با توجه به ون Wagenen و در دسترس خواهد بود به زمین از اغل گاو یا حشم آخر این هفته اگر نیاز است. Rojas نشده به نام استارت, فراتر از یعقوب deGrom استیون Matz و ریک Porcello در سه بازی اول فصل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de