ادامه در معرض خطر خود را متس طرفداران. Jarred Kelenic یکی-زمان متس چشم انداز پرداخته دور در کانو رابینسون/ادوین دیاز تجارت ممکن است در لیگ های بزرگ سریع تر از شما فکر می کنم.

Kelenic این متس’ در دور اول انتخاب کنید (ششم به طور کلی) در سال 2018 پیش نویس لعنتی یک جفت از خانه اجرا می شود در یک Mariners intrasquad بازی روز دوشنبه باز کردن چشم در سیاتل. بخشی از این تیم 60 نفره, استخر, Kelenic قرار بود رقابت برای نقطه فهرستی در سال 2021 در اولین. اما او می تواند فشار دریانوردان به عمل دیر.

با توجه به سیاتل تایمز Kelenic قرار داده و نشان می دهد در طول پنبه حلاجی تمرین روز دوشنبه قبل از رفتن به عمق دو بار در intrasquad بازی.

“وجود دارد هیچ چیز بهتر از احساس که با صدای بلند کرک بت” او گفت:. “در هر زمان شما می توانید با قرار دادن توپ برای کمک به تیم خود را از آن عالی است. حتی نه فقط برای من ، هر کس می داند آنچه K-لو (Kyle Lewis) در حال انجام است. درست است که او نمی ضربه اجرا خانه امروز اما او پنج آنهایی که دیگر در کیسه است که او را در intrasquad و در تبادل زنده. اما هیچ چیز وجود دارد که می تپد که صدا.”

او در زمان lefty نستور Cortes در دوم خود در بت و کارل ادواردز جونیور از پارک در سفر بعدی به ظرف.

Jarred Kelenic Mariners Mets trade
Jarred KelenicAP

“من راحت در صفحه در حال حاضر” 20 ساله به ESPN گفت: سیاتل. “در طول قرنطینه کردم, فوق العاده, فوق العاده, قوی, بنابراین من نمی خواهید برای انجام بسیاری برای به دست آوردن توپ به بیرون از حیاط. اما در حال حاضر آن را احساس واقعی خوب است. من احساس می کنم مثل من بر روی توپ و دیدن آن واقعا خوب است اما بیس بال است یک چیز خنده دار روز وجود دارد که شما نمی توانید ضربه توپ های ساحل و روز که در آن توپ به نظر می رسد به عنوان بزرگ به عنوان یک توپ ساحل.”

آن نامشخص باقی مانده است چه Mariners برنامه ریزی برای انجام. Kelenic بازی های برگزار شده در سال گذشته را قراردادهای آتی و کاهش .291/.364/.540 با 23 خانه اجرا می شود, 68 RBIs و بیست و پایگاه های دزدیده شده در یک-یک و دو-یک سال گذشته است. مدیر کل جری Dipoto شده است بیمار با چشم انداز. Kelenic هر چند می تواند به اثبات می شود منحصر به فرد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de