این متس و جامعه خود را گروه سرمایه گذاری صرف بیش از $1 میلیون نفر در COVID-19 تلاش های امدادی در هر دو ملکه و اطراف منطقه سه جانبه دولت.

پس از شیوع اولیه رمان coronavirus کردن’ سازمان رسیده است به چندین بیمارستان محلی ارشد شهروند و خانه و غذا pantries در داخل و اطراف شهر نیویورک است.

“در ماه مارس زمانی که این چیزی که در زمان کامل برگزاری, ما نگاه کنید که در آن بزرگترین نیاز بود” متس’ مدیر اجرایی امور خارجی و تعامل جامعه دانیل Parillo گفت: در طول یک مصاحبه با پست “و ما نمی باید به نگاه بسیار دور است.”

اهدای تلاش ها آغاز شد و با کمک خوراک پزشکان و پرستاران در المهرست بیمارستان. با کمک یکی از آنها زمان محلی ساندویچ شرکای مامان از تاج که Parillo اشاره به عنوان “یک جزء اصلی برای سیتی زمینه” سازمان ” به تازگی ارائه شده 500 فردی جعبه ناهار و کوکی ها به کارکنان پزشکی.

هنگامی که شیوع شروع به ایجاد ثبات در این متس سون در مواد غذایی pantries و محلی مدارس از جمله P. S. 19 بزرگترین مدرسه ابتدایی در این شهرستان با بیش از 2000 دانش آموزان که 30 درصد زندگی می کنند یا در زیر خط فقر. Parillo گفت که قبل از این سازمان ارائه کمک های خود را, یک زن در حال اجرا بود مدرسه شربت خانه مواد غذایی با پول خود و تلاش برای سازماندهی تحویل با خانواده های آسیب دیده توسط ویروس.

“در واقع ما قصد داریم که در آن نیاز است” Parillo گفت. “مردم از کار هستند و نمی تواند از پرداخت اجاره و یا حتی قرار دادن مواد غذایی بر روی جداول خود را. ما کمک به حمایت از بیش از 50 ، 000 خانواده ها با مواد غذایی و کمک های مالی و کمک های دیگر.”

علاوه بر کمک های غذایی سازمان همچنان به کمک t-shirts, ماسک و حتی قصد دارد به کمک وسایل مدرسه در پاییز. آنها همچنین شرکت در فرصت های متعددی برای افزایش محلی روحیه از جمله برنامه ریزی زوم تماس های بین متس فارغ التحصیلان و کمک زندگی جوامع است.

“ما فرستاده شده بیش از برخی از اقلام تبلیغاتی و کوله پشتی برای آنها به” Parillo گفت. “سپس هنگامی که ما به ارمغان آورد تا ایده زوم تماس آنها بسیار علاقه مند است. روز دیگر ران Swoboda یک قهرمان از ’69 تیم رفت و واقعا قرار دادن یک لبخند بر روی چهره خود. برای مردم در مرکز آن باعث می شود روز خود را.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de