قیمت طلا در معاملات آتی افزایش یافت سه شنبه به یک نزدیک به نه سال اخیر برداشته با یک توافق بر سر طرح نجات مالی توسط رهبران اروپایی و انتظارات برای هزینه های اضافی توسط دولت ایالات متحده.

طلا برای تحویل در ماه آگوست GC00, +1.29% در Comex رز $18.20 و یا 1 ٪ کاهش به $1,835 دفاع.60 دلار در هر اونس پس از معاملات در بالاترین روزانه سطح از سپتامبر سال 2011 پس از سران اتحادیه اروپا به پایان رسید خسته کننده چهار روز اجلاس با توافق €1.8 تریلیون دلار ($2.1 تریلیون دلار) بودجه و نجات-صندوق بسته با هدف تحکیم بدترین ضربه اقتصاد در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

نقره رسید با ماه سپتامبر قرارداد SIU20, +5.78% تا $1.1380 یا 5.6 درصد در $21.33 در هر اونس است.

بخوانید:چرا نقره معامله در حدود 4 سال به بالا

ببینید:اتحادیه اروپا سازمان ملل موافقت $2.1 تریلیون بودجه و coronavirus طرح امداد پس از ماراتن نشست

معامله دیده می شد در حمایت از اعطای وام به سهام با سهام ایالات متحده-شاخص های آتی با اشاره به دستاوردهای وال استریت. اما طلا سنتی دارائی نیز افزایش انتظارات محرک تلاش می استوک تورم و منجر به ضعف دلار ایالات متحده است.

یک دلار ضعیف تر می تواند یک امتیاز مثبت برای کالاها قیمت ارز و آنها را ارزان تر به کاربران از ارزهای دیگر.

اروپا و مالی بسته “می آید در پشت وسیع حمایت پولی از بانک مرکزی اروپا و همچنین دیگر بانک های مرکزی در سراسر جهان است. در آمریکا, مذاکرات در مورد لگد کردن در آینده virus طرح امداد است که می تواند حداقل اضافی $1 تریلیون قبلی اضافه محرک اقدامات – به خصوص به عنوان برخی از اقدامات موجود در مورد به پایان می رسد گفت:” فواد Razaqzada تحلیلگر با ThinkMarkets در یک توجه داشته باشید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de