قیمت طلا در معاملات آتی به پایان رسید پایین تر در روز جمعه برگزار شد اما زمین بالاتر از 1800 دلار در هر اونس به نمره یک پنجم هفتگی به دست آوردن در یک ردیف به عنوان گسترش coronavirus در بسیاری از ایالات آمریکا و کشورهای دیگر مطرح شده نیاز به پرچین در برابر خطر جدی است ادامه داد: عدم اطمینان بیش از چشم انداز اقتصادی.

“اساسی رانندگان تحریک کننده اشتها برای طلا باقی می ماند بصورتی پایدار و محکم در محل با متوسط دراز مدت چشم انداز اشاره شمال” Lukman Otunuga ارشد تحلیلگر تحقیقات در FXTM گفت MarketWatch. “که در آن معاملات طلا در هفته پیش رو خواهد بود به شدت تحت تاثیر قرار چگونه رفتار قیمت در اطراف روانی 1800 دلار” سطح.

اوت طلا GCQ20, -0.09% کاهش یافت و دلار 1.90 یا 0.1% به حل و فصل در $1,801.90 دلار در هر اونس در Comex در حالی که سپتامبر نقره ای SIU20, +0.64% افزایش 9 سنت یا 0.5% کاهش به $19.053 در هر اونس است.

قیمت طلا در معاملات آتی به پایان رسید پایین تر در روز پنج شنبه, عقب کشیدن پس از به ثمر حل و فصل چهارشنبه در بالاترین سطح از ماه سپتامبر سال 2011 اما پناهگاه فلزی برگزار زمین بالاتر از 1800 دلار در هر اونس پس از داده ها نشان داد هفتگی بیکاری آمریکا به نفع ادعا باقی مانده است و بالاتر از 1 میلیون نفر است.

بخوانید:چرا طلا تبدیل به یک سلاح انتخابی برای سرمایه گذاران

پس از شارژ به سطح دیده نمی شود و در نه سال “طلا ممکن است تجربه یک حرکت اصلاحی به سمت $1,780-$1,765 منطقه قبل از گاو جمع آوری تازه حرکت در ریسک گریزی” گفت: Otunuga.

برای این هفته طلا با افزایش تقریبا 0.7% از پنجشنبه گذشته حل و فصل بود که این هفته آخرین جلسه با توجه به تعطیلات روز استقلال. این فلز در حال حاضر شمارش یک پنجم هفتگی افزایش در یک ردیف و معاملات با بیش از 18 ٪ در سال به تاریخ. نقره ای شد تا حدود 4 درصد برای این هفته است.

تحلیلگران وابسته طلا رالی به ادامه کاهش بازده اوراق قرضه که فرسایش و یا حذف هزینه فرصت به برگزاری غیر بازده دارایی ها مانند طلا. 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد TMUBMUSD10Y, 0.638% پایین تر بود برای هفته معاملاتی در 0.619% در معاملات جمعه یک روز پس از بسته شدن در پایین ترین سطح خود از آوریل 24.

طلا نیز نگه داشته است درخواست خود را در میان نگرانی که تهاجمی محرک تلاش ها می تواند جرقه فشارهای ناشی از تورم.

بخوانید:چرا “پناهگاه امن” طلا و بازار سهام در حال حاضر در حال حرکت در همان جهت

در یادداشت مورخ پنجشنبه تحلیلگران گلدمن ساکس نوشت که “طلا یک تابع اولیه دو عامل: ‘ترس’ که درایوهای تقاضای سرمایه گذاری در بازارهای توسعه یافته و ‘ثروت’ که درایوهای تقاضای مصرف کننده در بازارهای در حال ظهور.”

“یک محیط که در آن ایالات متحده بازیابی کاهش می یابد و با توجه به موج دوم ویروس, موارد, اما چین بزرگترین خرده فروشی خریدار طلا است دوره نقاهت به شدت ایده آل برای طلا به عنوان این خواهد فشار بر آمریکا نرخ های واقعی از طریق ‘ترس’ کانال و افزایش EM تقاضا برای طلا از طریق ‘ثروت’ کانال” آنها نوشت.

“ایالات متحده منصه نیز نزولی دلار کمک می کند که طلا با تقویت دلار قدرت خرید مصرف کنندگان در خارج از آمریکا” گفتند.

داده شده است که این تحلیلگر گفت: آنها “حتی بیشتر اعتقاد” در صعودی 2000 $در هر اونس 12 ماه قیمت هدف.

در میان دیگر فلزات در Comex سپتامبر مس HGU20, +2.53% افزایش 2.1 ٪ به $2.8975 یک پوند به صورت هفتگی به دست آوردن بیش از 5 درصد است. اکتبر پلاتین PLV20, -0.22% ریختن 0.1% در $845.90 یک اونس ضمیمه در حدود 1.7% برای هفته و ماه سپتامبر پالادیوم PAU20, +1.21% اضافه 1.6 ٪ به $1,994.40 در هر اونس برسد که به صورت هفتگی افزایش بیش از 3 درصد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de