یک دهه بعد Melky Cabrera در شهر نیویورک — تحت شدید شرایط مختلف.

او 35 سال مبارزه برای یک کار میان جهانی همه گیر امید برای اثبات به متس او حکم یک نقطه در 30 فهرست. آن را بسیار متفاوت از زمانی که او در اینجا گذشته به عنوان بخش عمده ای از سال 2009 جهان سری قهرمان یانکی ها.

“با فرصت, من, من قادر به آوردن جانباز رهبری و همچنین با تطبیق پذیری من از بودن سوئیچ hitter وظیفه هر موقعیت شما من را در من فکر می کنم من می تواند کمک به این تیم گفت: روز یکشنبه در یک زوم تماس در سیتی زمینه است.

اگر Cabrera می کند را متس این امر می تواند به عنوان یک ذخیره محرومیت چیزی پیش بینی نشده. اما متس صحبت کردیم و در مورد تلاش برای پیدا کردن یک نقش برای او به طور بالقوه به عنوان یک بخش در زمان طراحی hitter وظیفه و حتی به عنوان یک پشتیبان برای اولین بار baseman با وجود فراوانی از جمله بازیکنان در فهرست. Cabrera outfielder تمام زندگی خود را هرگز بازی اول پایه در لیگ های عمده ای اما او هم دیده می شود در این موقعیت در زمستان توپ.

“من فقط در اینجا به من و تیم کمک هر راهی که من می توانم” او گفت:.

این متس هستند Cabrera نهم تیم. او فصل گذشته آمار .280/.330/.399 با هفت خانه اجرا می شود و 47 RBIs در 133 بازی با دزدان دریایی. او یک عامل آزاد تا متس او را برداشت تا ژوئن 29, reuniting او را با دوستان نزدیک و سابق یانکی ها هم تیمی کانو رابینسون.


مدیر لوئیس Rojas تشویق می شد آنچه او را دیدم از Dellin Betances در شنبه intrasquad بازی. راست دست, مسکن, آینده یک پاره شده تاندون آشیل به پایان رسید که او 2019 فصل بازنشسته هر سه مورد با او مواجه شده و خود را fastball کردم تا اواسط-90s بهبود از جایی که او آخرین سنجش زمان در 92-93 mph برد.

“فایل های فشرده در fastball وجود دارد. خود شکستن توپ آنها زننده” Rojas گفت.


Amed روساریو بازی با متس به طور منظم برای اولین بار در اردوگاه در روز یکشنبه intrasquad بازی. او به طور خاص راه می رفت و به سرقت برده یک پایه.


کانو و براد واحد باقی مانده از اردوگاه. این متس کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد وضعیت خود را. Rojas گفت: هیچ جدول زمانی برای این دو بازگشت. … این متس خواهد شد دوشنبه. … Rojas مطمئن نیست که هدف قرار دادن مربی فلفل قرمز دیویس را از پیوستن به تیم ها و یا او را به عقب قبل از شروع فصل به طور منظم. تا کنون 60 ساله Davis شده است کار از راه دور به دلیل نگرانی از رمان coronavirus جلسه با hitters و مربیان بیش از زوم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de