پس از زوم تصویری Communications Inc. گزارش یکی از دیدنی ترین محله های قدیمی در نرم افزار سازمانی, تاریخچه سرمایه گذاران انتظار می رود بسیاری از شل Technologies, Inc.

بیش از حد به نظر می رسد.

شل کار -4.91% غرق شد و نزدیک به 15 ٪ در بعد از ساعات معاملات روز شنبه در حال حرکت به دامنه آن در هفته گذشته قبل از اجرا تا پیش از آن گزارش درآمد. شل گزارش 50% پرش در درآمد و پیشی گرفتن 200 میلیون دلار در سه ماهه فروش برای اولین بار — یک کمی خوب سه ماهه, اما هیچ چیز در مقایسه با زوم تصویری ZM, -6.03% .

شل داخلی پیام رسانی و همکاری نرم افزار و زوم را در ویدئو کنفرانس ارائه شده است که در همان نفس به عنوان شرکت با بهره گیری از کارگران مجبور به ماندن در خانه در طول جهانی COVID-19 بیماری همه گیر. اما نتایج بسیار متفاوت — در حالی که زوم تقریبا دو برابر درآمد سالانه خود را هدایت شل مطرح شده در آن پیش بینی فروش کمتر از 2% به طیف وسیعی از $855 میلیون به $870 میلیون نفر است.

بیشتر از ترزا: زوم حیرت انگیز سه ماهه نشان می دهد که از آن انتظار یک نیروی حتی کارگران پس از بازگشت به دفتر

سرمایه گذار پذیرش کنار نتایج حاصل از شل شد و هنوز هم چشمگیر است.

“ما اضافه شده یک رکورد بیش از 90,000 خالص جدید رایگان و پرداخت می شود و سازمان با استفاده از شل در سه ماهه آوردن مجموع به بیش از 750,000,” شل اجرایی استوارت باترفیلد گفت: در پنج شنبه درآمد تماس بگیرید. “ما همچنین اضافه شده یک رکورد 12,000 خالص جدید پرداخت مشتریان در سه ماهه آوردن مجموع به بیش از 122,000.”

شل نیاز به تبدیل بسیاری از آن, جدید کاربران رایگان به مشترکان پرداخت می شود شبیه به زوم اما شل به عنوان یک برنامه است که به عنوان آسان به انتخاب کنید تا و استفاده گهگاه به عنوان ویدئو کنفرانس. باترفیلد گفت که بسیاری از اضافات جدید در این سه ماهه در تلاش بودند شل برای اولین بار است که او شاهد شل شدن “یک هسته بخشی از آن را صرف.”

برای اطلاعات بیشتر: ما نیاز به تکنولوژی بیشتر از همیشه اما این بدان معنا نیست که ما مایل به پرداخت هزینه برای آن

“ما انتظار داریم که قادر به تبدیل تعداد زیادی از کسانی که در طول این دوره از سال” باترفیلد گفت.

سرمایه گذاران شده اند که با اینکه زوم و شل هم نیاز به دیدن تفاوت. در حالی که شل رشد شرکت نیز با بهره گیری از کار در خانه در روند آن انجام خواهد شد به طوری که در سرعت کندتر از شهاب سنگی سطوح به درستی به نام زوم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de