تسلا Inc. مدیر اجرایی Elon Musk که ریاست یک شرکت با ارزش نزدیک به 300 میلیارد دلار نمی خواهید الکتریکی-خودرو ساز می شود “فوق العاده سودآور است.”

او راه خود را در سه ماهه دوم وقتی که تسلا squeaked سود $104 میلیون با تشکر از بیش از 400 میلیون دلار در برقی-خودرو اعتبارات مالیاتی و مشک را فشار برای بازگشایی خود فرمونت کالیفرنیا کارخانه با وجود پناهگاه در محل سفارشات که مدیر عامل شرکت به عنوان “فاشیستی” در یک unhinged بیهوده گویی سه ماه پیش. که سود قرار می دهد تسلا در موقعیت برای پیوستن به S&P 500 شاخص یک امکان است که رو به وصف ناپذیر اجرا برای تسلا TSLA, +1.52% سهام که بیش از دو برابر شده در سه ماه گذشته نزدیک به چهار برابر شد و در سال 2020 به دست آورد و به بیش از 500 درصد در 12 ماه گذشته.

به طور معمول سود می خواهم که این سایت متعلق به شرکت هایی هستند که در یک مسیر به سود یا متعدد ثابت کسب و کار. نه در تسلا مورد ،

“ما نیاز به, شما می دانید, نمی ورشکسته بدیهی است که مهم است….اما ما در حال تلاش نیست که فوق العاده سود آور یا” مشک گفت: نسبت به پایان روز چهارشنبه کنفرانس تماس بگیرید.

“من فقط فکر می کنم ما می خواهیم به مانند کمی سود و به حداکثر رساندن رشد و اتومبیل به عنوان مناسب که ممکن است,” او به این نتیجه رسیدند.

دیگری کمی مشک تا به حال به می گویند جمعه می تواند توجیه سهام را افزایش میان یک بیماری همه گیر است که کاهش فروش خودرو در این سال است. برخی از سرمایه گذاران بانکی در تسلا تبدیل شدن اپل وارز. AAPL +0.28% جهان خودرو ارائه خدمات برای اتومبیل های خود را که تحویل سازگار ماهانه جریان درآمد. هنگامی که یک تحلیلگر در مورد خواسته است که مسیر چهار شنبه, مشک گفت: آنها “قرار دادن برخی از بازی ها و مسائل در ماشین برای تفریح” اما نمی ارائه هر گونه درآمد بالقوه فراتر از جریان مستقل رانندگی که تسلا شده است شارژ تمایل مشتریان برای خرید زمان و انتظار دارد که به اشتراک ارائه شده است.

“FSD [به طور کامل self-driving] باقی مانده است تا کنون و به دور بزرگترین فرصت در کوتاه مدت,” او گفت:, و اضافه کرد که یک بهبود بزرگ در سیستم خواهد آمد “احتمالا” بعد از این سال و “مغلوب ساختن پیشی جستن همه چیز” از نظر قابلیت اطمینان.

در صورتی که سرمایه گذاری پایان نامه برای هر چیزی مدت نزدیک به آن اشتباه است. مشک همچنان به مبالغه خود قابلیت های رانندگی خود شرکت اتومبیل در حالی که ارائه advanced driver-assistance systems نه بیش از حد متفاوت از دیگر تولید کنندگان ماشین. مشک موفق به دیدار با بسیاری از اهداف در رانندگی خودمختار مانند انجام یک hands-free سفر جاده ای در سراسر کشور است که تحت فشار قرار دادند و چند بار از مشک اولین وعده داده شده این اتفاق می افتد در پایان سال 2017.

مشک تصریح کرد جمعه که خود قابلیت های رانندگی را Teslas در بازار پنج بار با ارزش تر, و او گفت: او می داند که این سیستم باید آماده شود تا پایان سال به این دلیل که او در حال رانندگی اتومبیل خود را از خانه به محل کار در کامل خود-حالت رانندگی با تنها محدود شکست.

“آن را مانند شگفت انگیز” مشک گفت. “به طوری که آن را تقریبا به نقطه که در آن من می توانم از خانه من به کار با هیچ مداخلات. با وجود رفتن را از طریق ساخت و ساز و به طور گسترده ای در موقعیت های مختلف. بنابراین این است که چرا من بسیار با اعتماد به نفس کامل در مورد خود رانندگی و قابلیت… تا پایان این سال است. چون من به معنای واقعی کلمه آن را رانندگی.”

در حالی که مشک خودرو ممکن است قادر به دنبال یک مسیر تعریف شده در کالیفرنیا جاده ها تنها با چند مسائل هر روز که خیلی دور از جایی که این نرم افزار نیاز به توان به ها به میلیون ها نفر از تسلا خودرو در سراسر جهان با اعتماد به نفس است که از آن خواهد شد قادر به رانندگی با خیال راحت آنها را در wildly مختلف شرایط آب و هوایی. توصیف خدمات به عنوان “دور و دور بزرگترین فرصت در کوتاه مدت” را به عنوان مشک آیا چهارشنبه توهین به اصطلاح “کوتاه مدت است.”

خورشیدی است یکی دیگر از منطقه است که مشک دارای امید بالا برای و اشاره کرد که تسلا سقف خورشیدی تاسیسات تقریبا سه برابر در سه ماهه دوم در مقایسه با سه ماهه اول. تسلا را تولید انرژی و ذخیره سازی بخش تا حد زیادی در حال ورشکستگی پس از جنگ زده کسب مشک پسر عموی شرکت SolarCity ، بخش رسید $293 میلیون دلار درآمد در سه ماهه دوم از $324 میلیون دلار در سال پیش و دوره بسیار کمی نشان می دهد وجود خواهد داشت و سود وجود دارد در هر زمان به زودی.

تسلا ساخته شده است گام های بزرگ در گرفتن آن به طور فزاینده ای محبوب اتومبیل های تولید شده و با اضافه کردن گیاهان جدید برای پاسخگویی به تقاضای ولی با این سهام در این سطح سرمایه گذاران باید بدانند که چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که تسلا در نهایت sates همه تقاضا برای وسایل نقلیه الکتریکی. می توانید ارتقاء نرم افزار به صورت خود رانندگی و خورشیدی ارائه جریان درآمد اضافی است که می تواند توجیه تسلا بازار سرمایه به خصوص در حالی که “نه تلاش فوق العاده سودآور”? جای تردید است و هیچ چیزی چهارشنبه اعلام کرد درمان هر گونه شک و تردید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de