Advanced Micro Devices, Inc. است راه اندازی برای فیلمهای نیمه دوم سال اما بهتر بود امیدوارم که coronavirus می کند در راه است.

AMD AMD -1.97% افزایش پیش بینی خود را برای بقیه سال در حالی که گزارش قوی سه ماهه دوم سه شنبه بعد از ظهر ارسال سهام آن 10% بالاتر نسبت به یک رکورد بالا در بعد از ساعات معاملاتی. پس از racking تا بیش از $3.7 میلیارد دلار فروش در نیمه اول AMD هدایت برای درآمد حدود 8.9 میلیارد دلار برای سال کامل نشان می دهد که خرید و فروش در نیمه دوم را بالا AMD”s سالانه بالغ از 2015 و 2016.

که بهبود هوا اگر چه مبتنی بر فروش قوی از آن تراشه در رایانه و نوت بوک, بازار و نسل جدیدی از بازی های ویدئویی کنسول انتظار می رود برای راه اندازی قبل از تعطیلات. این شرکت همچنین انتظار دارد که برای دیدن بیشتر استقرار آن تراشه در میان ابر ارائه دهندگان خدمات.

“ما در مسیر به ارائه قوی رشد در نیمه دوم سال رانده فعلی ما محصول نمونه اولیه و محموله های نسل بعدی ما Zen 3 پردازنده و RDNA 2 gpu ها که در مسیر راه اندازی در اواخر سال 2020” AMD اجرایی Lisa Su گفته تحلیلگران در یک کنفرانس تلفنی. این شرکت اشاره کرد که پیش بینی آن طول می کشد به حساب COVID-19 pandemic محیط اقتصادی جهانی و افت تقاضای مشتری سیگنال.

سرمایه گذار امیدوار بودند بالا برای AMD نتایج بر روی پاشنه از ناامید کننده تولید اخبار از Intel Corp. INTC, -0.66% و کوچکتر از تراشه های شرکت را نا امید نیست. بسیاری از تحلیلگران تلاش برای به دست آوردن سو به نظر اینتل گلایه و یا حداقل به می گویند که چگونه آن را ممکن است کمک به AMD رفتن به جلو اما سو نمی خواهد نظر فراتر از آن گفت که AMD همچنان به اجرا در محصول خود در نظر دارد.

بیشتر از ترزا: Intel اذعان به شکست دیگری با سابقه مسائل تولید

“ما احساس خوبی در مورد ما نقشه راه” Su گفت. “ما فقط شما می دانید ما به روز رسانی ما نقشه راه در ما تحلیلگر مالی بعد در ماه مارس, و شما می دانید, ما همچنان به صورت بسیار متمرکز بر اجرای.”

بر خلاف Intel که باعث می شود حدود 80 درصد از تراشه های AMD مزارع از تولید خود را به Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. TSM, -7.60%, که جلوتر از اینتل در آن فرآیند تولید. حتی پس از, اینتل توانسته است به نیشگون گرفتن و کشیدن طرح های خود تراشه به طوری که برخی از آنها در نزدیکی-برابری با زمان TSMC روند.

تحلیلگران بیم آن دارند که اگر اینتل می افتد و حتی بیشتر در آن از فرایند تولید آن می تواند در نهایت از دست دادن تسلط خود را در رایانه های شخصی و سرور و AMD خواهد بود یک برنده روشن. AMD انجام داده است و بخشی از آن را در آن موقعیت اما هنوز نیاز به کار بیشتر به واقع وجود دارد.

یک تحلیلگر در مورد “تنور” از آن گفتگو با مشتریان از اینتل شروع به تاخیر در تراشه های توسعه در آن جدیدتر فرآیندهای. سو به اعتبار نیست این فرصت را به خیره نگاه کردن.

“ما احساس بسیار خوبی در مورد که در آن محصولات قرار دارد,” او گفت:. او همچنین خاطر نشان کرد که سرمایه گذاران بالقوه برای شرکت سرور تراشه در حالی که فقط رسیدن به یک دو رقمی درصد سهم بازار در برابر اینتل است نه کوتاه مدت.

بسیاری از تحلیلگران و سرمایه گذاران تمرکز خود را بر روی AMD پتانسیل صعودی در سرور بازار اما برای بقیه سال که بزرگترین دستاوردهای هنوز به آمده از رایانه های شخصی و نوت بوک فروش. بعضی از آنها پیش بینی شده است که به جای عقب-نیم لود سال برای مصرف کننده دستگاه های کسانی که در فروش در حال حاضر رخ داده است به عنوان بسیاری از مصرف کنندگان مواجه نگردند تا در دستگاه های جدید برای کار و بازی از صفحه اصلی.

برای مطلب: فن آوری درآمد در سن COVID-19

جدید کنسول های بازی از سونی Corp. SNE, -1.15% و شرکت مایکروسافت MSFT, -0.89% اگر چه کمک خواهد کرد که به خصوص در سه ماهه سوم مدیران گفت. Su همچنین گفت که رایانه های شخصی تبدیل شده اند ضروری در طول همه گیر و فروش در نیمه اول لزوما منجر به کاهش زیادی در شش ماه آخر سال است.

“نظر ما این است که در نیمه دوم ادامه خواهد داد, شما می دانید خوب برای نوت بوک و رایانه های شخصی به طور کلی و این که بخشی از این ایده است که رایانه های شخصی در حال حاضر ضروری است.”

که می تواند feasibly تغییر به عنوان coronavirus منجر به بسیاری از رفتار غیر قابل پیش بینی. سرمایه گذاران اگر چه در حال شمارش را بر AMD به سمت راست بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de