سهام-شاخص های آتی با اشاره به بالاتر شروع سهشنبه به عنوان سرمایه گذاران شروع به هضم دوم-نتایج سه ماهه از سه نفر از بانک ها و لگد زدن به فصل درآمد.

آیا شاخص های عمده انجام شده است ؟

آتی در میانگین صنعتی داو جونز YM00, +0.53% شد تا 137 امتیاز یا 0.5% در 26,105 در حالی که S&P 500 آتی ES00, +0.38% پیشرفته 12.30 امتیاز یا 0.4% به 3,160.50. Nasdaq-100 آتی NQ00, +0.10% رز 17.50 امتیاز یا 0.2% به 10,617.50.

داو DJIA, +0.04% روز دوشنبه eked را افزایش 10.50 امتیاز افزایش کمتر از 0.1% به پایان در 26,085.80 در حالی که S&P 500 SPX -0.93% ریختن 29.82 امتیاز یا 0.9% به نزدیک در 3,155.22. شاخص Nasdaq Composite COMP -2.13% رهبری بازار اقدام معاملاتی در معاملات روزانه رکورد در اوایل رفتن قبل از تبدیل جنوبی در بعد از ظهر فعالیت تا پایان روز پایین 226.60 امتیاز یا 2.1% در 10,390.84.

چه رانندگی بازار ؟

سرمایه گذاران موجب فصلنامه نتایج از سیستم بانکی JPMorgan Chase & Co. JPM, +1.43% که در صدر انتظارات.

نتایج حاصل از Citigroup Inc. C -0.85% و Wells Fargo & Co. WFC -0.23% شد همچنین انتظار می رود پیش از باز کردن زنگ.

شیرجه عمیق:چه انتظار می رود که بانک ها گزارش درآمد: بیشتر وام درد اما مقدار زیادی از درآمد هزینه

“این نتایج به احتمال زیاد از نزدیک دقیق برای شواهد بیشتر است که ایالات متحده بانکی ستاد نگران صرفنظر بالاتر مقررات در رابطه با مقیاس بزرگ وام زیان پس از 25 میلیارد دلار را کنار بگذارند در پایان س” گفت: Michael Hewson رئیس تحلیلگر بازار در CMC Markets انگلستان در یک توجه داشته باشید.

سرمایه گذاران در حال نیروبخش برای یک فصل درآمد سه ماهه دوم به طور کلی در پی توقف ناگهانی رنج می برد اقتصاد در بهار امسال. سهام-بازار خریداران به دنبال نتایج است که می تواند ضرب و شتم به شدت کاهش بار به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه راهنمایی که به یک سوم-چهارم وانت به دست آوردن بخار به سه ماهه چهارم. منتقدان ادعا می کنند چشم انداز ممکن است ترک گاو نا امید کرد.

جزئیات:S&P 500 درآمد را به شیرجه رفتن به coronavirus مورد همه بخش ها — با وال استریت شمارش گزاف گویی است که ممکن است می آیند

سرمایه گذاران که فکر می کنم سهام بسیج بیش از حد دور مارس پایین قرار داده و در زمانی که سهام چهار در پاسخ به گسترش همه گیر نقطه به نقطه افزایش در موارد در آمریکا و دیگر نقاط جهان است.

تحلیلگران نسبت سرزنش روز دوشنبه برگشت در بخشی به نگرانی بیش از این افزایش در COVID-19 عفونت در ایالات متحده به ویژه پس از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور عقبگرد داخلی عملیات در رستوران ها و همچنین میله باغ وحش از wineries, موزه ها, کارت اتاق و سینما.

آمریکا مرگ و میر می ایستد در 135,615 و در حال افزایش است دوباره پس از آن آغاز شده بود به صاف در اواسط تا اواخر ماه آوریل است. وجود دارد در حال حاضر 41 ایالات متحده و مناطق نشان دادن افزایش موارد بیش از یک دوره 14 روزه به گفته نیویورک تایمز ردیاب.

در همین حال در حالی که سهام تا حد زیادی معامله وری از اوایل ماه ژوئن سهام فن آوری به عنوان مثال تکنولوژی-سنگین نزدک همچنان به تجمع در انتظارات است که بازیکنان بزرگ باقی خواهد ماند تا حد زیادی سیستم ایمنی بدن به اثرات این بیماری همه گیر با بهره گیری شیفت به آموزش از راه دور کار از خانه و دیگر پدیده نیست.

اما برخی از سرمایه گذاران ادعا بخش تکنولوژی بود که گذشته برای یک عقب نشینی به ویژه نسبت به بخش های دیگر.

“من تمایل به فکر می کنم نزدک است که هنوز سقف خرید توسط بسیاری که به آن نیاز دارد به سقوط به طرف دیگر معامله برد. چه اتفاقی می افتد بعد از ما را پیدا خواهد کرد زمانی که ما وجود دارد” گفت: Michael Kramer, بنیانگذار مات سرمایه در یک توجه داشته باشید.

او گفت: وجود دارد “فاصله قابل توجهی” برای محبوب Invesco QQQ اعتماد سری ETF QQQ, -2.05%, که آهنگ شاخص شاخص Nasdaq 100 , NDX, -2.16%, به سقوط با حمایت اولیه دیده می شود در $251 با سطح بعدی دیده می شود در نزدیکی $247 — حدود 5 درصد کمتر از دوشنبه است.

در داده های جبهه, فدراسیون ملی کسب و کار مستقل گفت: آن کسب و کار کوچک شاخص خوش بینی به 100.6 در ماه ژوئن یک 6.2 نقطه افزایش از ماه مه را خواندن.

ژوئن مصرف کننده شاخص قیمت است که به علت در 8:30 a. m. شرقی. اقتصاددانان بررسی MarketWatch, به طور متوسط انتظار می رود آن را به نشان می دهد 0.5% افزایش پس از یک 0.1 درصد ممکن است کاهش پیدا کند. هسته خواندن که نوار نوسان قیمت انرژی و مواد غذایی است که هوا را نشان می دهد 0.2% افزایش پس از مه 0.1% قرار می گیرند.

فدرال رزرو رژیم صهیونیستی است. Lael Brainard برنامه ریزی شده است برای ارائه سخنرانی در ساعت 2 بعد از ظهر شرقی, در حالی که رئیس فدرال رزرو سنت لوئیس جیمز بولارد است که با توجه به صحبت در 2:30 p. m. شرقی.

که شرکت ها در تمرکز ؟

سهام جی پی مورگان چیس شد تا 1.3 درصد در premarket تجارت پس از ارائه نتایج در حالی که سهام سیتی گروپ شد تا 1.3 درصد جلوتر از نتایج و ولز فارگو سهام بودند تا 1 درصد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de