این مقاله در اصل منتشر شده در ژوئن 2.

سهام پشت سر گذاشت به عنوان COVID-19 pandemic مجبور اقتصاد به مجازی shutdown در حال نشان دادن نشانه هایی از زندگی است. که قابل توجیه اما سرمایه گذاران باید نگاه قبل از چرخش آنها به ضرب و شتم-پایین بخش است.

“اغلب اوقات بزرگترین معامله خواهد شد در میان کسب و کار است که در حال…در مرکز آتش پس از آن می تواند خوب به تکیه به مشکل ادواری مناطق, اما شما نیاز به آن را در یک راه دقیق” گفت: Brian Yacktman بنیانگذار Austin-بر اساس YCG سرمایه گذاری و همکاری مدیر $358 میلیون YCG افزایش صندوق YCGEX, +2.14% YCGEX, +2.14% YCGEX, +2.14%. صندوق تحویل داده شده به طور متوسط سالانه نزدیک به 10.5 درصد در طول پنج سال گذشته با توجه به مورنینگ, ضرب و شتم 95 درصد از آن ترکیب دسته همسالان و پیشی راسل 1000 RUI -0.31% با 0.84 درصد است.

Yacktman در یک مصاحبه تلفنی استدلال کرد که از آنجا که آن را دشوار است به ارزیابی چقدر طولانی این بیماری همه گیر خواهد شد و در ادامه به دریچه گاز سرمایه گذاران خواهد بود عاقلانه به خجالتی و دور از سهام سرمایه-فشرده بسیار قوی شرکت است.

به عبارت دیگر اگر شما می خواهید به بازی بازی ضرب و شتم, سفر, صنعت, هدایت و روشنی از شرکت های هواپیمایی و کشتی کروز اپراتورها و به جای تمرکز بر خوبی با حروف بزرگ بازیکن. او پیشنهاد اسپانیا-بر اساس سفر شرکت فن آوری Amadeus آن گروه SA AMS -1.05% AMADY, -1.00%, یک مثال از دومی است.

این شرکت آمریکایی رسید امانت دار پایین 34% در سال به تاریخ. اما این شرکت سهم بازار شمال 40% وقتی که می آید به اتصال خطوط هوایی با سفر عوامل Yacktman گفت: یک سطح است که به آن قیمت گذاری برق و تشکر به اثرات شبکه یک موقعیت بازار است که نمی توان به سادگی هزینههای موجود و یا رقبای جدید. این شرکت دارای نقدینگی مشخصات که اجازه می دهد آن را به اجرا نزدیک به صفر درآمد از طریق پایان سال 2021 است.

این مقایسه به خوبی با یک شرکت هواپیمایی و یا یک خط کروز است که قادر به کاهش ظرفیت حمل بار بدهی بالا.

این بیماری همه گیر کوروناویروس را ترک کرده است سرمایه گذاران با کمی در راه تاریخی نقاط مرجع. نرخ بیکاری انتظار می رود که آمار 19 درصد در ماه مه با توجه به اجماع برآورد از اقتصاددانان بررسی MarketWatch. و کسانی که کارشناسان در حال بحث چقدر تند انقباض اقتصادی در محصول ناخالص داخلی خواهد بود به عنوان یک نتیجه از سراسر کشور تعطیل.

در همان زمان کسانی که افسردگی-اقتصادی در سطح آمار برآورده شده است با سابقه پاسخ از فدرال رزرو و سایر بانکهای مرکزی در حالی که دولت ها تبدیل شده اند در مالی شیلنگ آتش نشانی در تلاش برای کوسن ،

در پی آن آمار ترسناک, سهام, سقوط به عنوان بیماری همه گیر در زمان نگه دارید. پس از هدف قرار دادن یک رکورد در فوریه. 19 S&P SPX -0.47% سقوط به یک خرس بازار تعریف شده به عنوان یک عقب نشینی از 20 ٪ در سرعت ضبط و نگه داشته در حال سقوط انداختن 34 درصد در مارس 23. سهام و سپس شروع به جابجایی ضرر و زیان با بزرگ کلاه شاخص پایان روز شنبه فقط 9.8 درصد کمتر از آن بالا تمام وقت.

در راه پایین سهام megacap شرکت دیده می شود بهترین و مجهز به آب و طوفان و حتی بهره مندی از اقامت در خانه طبیعت همه گیر عملکرد بهتری نسبت به خود و برادران کوچکتر. دوره ای بخش کارایی که گره خورده است با دقت بیشتری به یو پی اس و فراز زندگی از اقتصاد دچار بدترین. اخیرا کسانی که دوره ای سهام خود را پیدا کرده اند جای پای اما همچنان به تاخیر در پشت فن آوری اطلاعات و تکنولوژی های مرتبط و دیگر بخش دفاعی در هنگام اندازه گیری از Feb. 19 قله (نگاه کنید به جدول زیر).

نشانه هایی از چرخش در بازارهای جهانی به نمایش گذاشته شدند در هفته گذشته. قبلا دوستش بخش ها از جمله مواد که دیدم جریان $651 میلیون و مالی (+$651million) ایستاده بود در میان همسالان خود اشاره کرد Tommy Tang تحلیلگر در Jefferies, در یک توجه داشته باشید. در ضمن محبوب بخش ها از جمله بهداشت و درمان (-$210 million) و آن (-$73 میلیون) پشت سر گذاشته شد. و به اصطلاح پیوند پروکسی مانند مصرف کننده کالاهای اساسی (-$106 میلیون) و نرم افزار (-$499 میلیون) که ارائه bondlike سود سهام خود را دیدم هفتم و ششم هفته از خروج به ترتیب, او اشاره کرد.

تجاری املاک و مستغلات است یکی دیگر از منطقه ضربه توسط ویروس.

هنوز Yacktman صعودی در تجاری املاک و مستغلات خدمات شرکت CBRE Group Inc. CBRE, +1.51%. اگر چه همه گیر پس دیده می شود denting تقاضا برای املاک تجاری به عنوان کارفرمایان تبدیل شدن به بیشتر انعطاف پذیر در مورد اجازه دادن به کارکنان برای کار از خانه Yacktman معتقد روایت در فضای اداری است که به احتمال زیاد بیش از حد منفی است. طبیعت انسان به دنبال همکاری است.

اما مهم تر بسیار شبیه Amadeus در صنعت سفر CBRE قرار است به عنوان یک “تلفن یادداشت برداری” در جهانی تجاری املاک و مستغلات کسب و کار به عنوان آن می آید و به زندگی او استدلال کرد.

همچنین او تاکید کرد این شرکت میلیاردها دلار نقدینگی در دست است که ممکن است تعجب سرمایه گذاران که به خاطر رقت از سهامداران که زمانی صورت گرفت که این شرکت مجبور شد به صدور سهام جدید در پی بحران مالی است.

در همین حال بازار سهام گاو استدلال کرده اند که برای سهام رالی به دوام مالی لزوما نیاز به رهبری, اما آنها نیاز به شرکت در روند بالاتر است.

برای Yacktman فکر می کند بانک ها — یک استثنا به قاعده در مورد اجتناب از اهرمی کسب و کار — آماده به انجام.

به طور خاص او اشاره می کند Bank of America Corp BAC +2.84%, Wells Fargo & Co. WFC +4.12% و JPMorgan Chase & Co. JPM, +1.46%. بانک ها پشت سر گذاشته شده است در بخشی به دلیل “تاخر تعصب” را به عنوان سرمایه گذاران به خاطر مشکلات بخش مالی که در قلب بحران مالی است.

بانک ها برگزار شده است توسط نگرانی های است که وام ضرر و زیان می تواند رشد قابل توجهی اگر coronavirus رکود همچنان ادامه دارد برای یک دوره طولانی. نگرانی که نرخ بهره می تواند سر قلمرو منفی بد برای بانک ها وام کسب و کار نیز باید وزن بخش مالی Yacktman گفت.

وی معتقد این بانک ها قرار هست با تشکر از سهم بازار خود را و هزینه های سوئیچینگ. این به آنها می دهد قدرت برای کاهش نرخ سپرده در صورت نیاز. در ضمن subzero نرخ بهره در حالی که در دیگر نقاط جهان از جمله اروپا نیست یقین در آمریکا به خصوص با فدرال رزرو هل دادن به عقب بر مفهوم. اما اگر آنها برای آمدن به ثمر Yacktman معتقد بانک ها هنوز قیمت برای ارائه بازده در خط با S&P 500.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de