جزر و مد ممکن است در نهایت تبدیل به سهام اروپا با تشکر در بخش تاکتیک های تهاجمی از بانک مرکزی اروپا و مدتها در انتظار پیگیری از طریق در مالی طرف معادله از منطقه یورو دولتها تحلیلگران می گویند.

بازارهای سهام اروپا را به طور قابل توجهی underperformed آمریکا و همتایان از جمله درد و رنج طولانی کلاه کوچک بیش از حد از پنج سال گذشته هجوم مکرر خواستار تغییر در ثروت. در اروپا سهام اما به زودی می تواند به تحقق وعده خود را به عنوان بانک مرکزی اروپا همچنان به پایین نگه داشتن بازده اوراق قرضه دولت و دولت های اروپایی یکی شدن در اطراف برنامه های مالی افزایش نوشت: تحلیلگران در غرفه بازارهای جهانی مونترال مبتنی بر ماکرو شرکت تحقیقاتی در جمعه توجه داشته باشید.

“انتخاب بین گرفتن احتمال ضرر و زیان در منفی بازده بدهی یا جذاب خطر حق بیمه در بازارهای سهام اروپا به نظر نمی رسد خیلی از انتخاب” آنها نوشت. “سرمایه گذاران در حال چرخش خارج میباشد و به سهام.”

بازارهای سهام اروپا باید همچنان بهتر از این هفته با پان-شاخص Stoxx 600 اروپا شاخص SXXP, +2.54% تا 5.3 درصد از طریق پنج شنبه در یورو ضوابط و حدود 6.4 ٪ در شرایط دلار در مقابل افزایش 2.6% برای S&P 500 SPX +1.36%.

عملکرد در آلمان را 10 سال اوراق قرضه دولت TMBMKDE-10Y, -0.346% شناخته شده به عنوان بوند بود در -0.356% در روز چهارشنبه.

اما آن را فقط در مورد سرمایه گذاران آزادسازی منفی بازده اروپا اوراق قرضه دولتی. بازده در حالی که هنوز منفی را برداشته از قبل پایین در بخشی به دلیل خوشبین تر چشم انداز اقتصادی این تحلیلگران اشاره کرد. در عوض در جهان “که در آن بانک مرکزی سخاوتمندانه به نظر می رسد برخی حتی اگر اعتصاب قیمت در سهام خود را/اعتباری قرار می دهد نیست و سرمایه گذاران باید کمی چاره ای جز حرکت به دارایی های ریسک” آنها گفت.

ینس Nordvig بنیانگذار Exante اطلاعات اشاره کرد از طریق توییتر که outperformance پس مارس 23, زمانی که آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اعلام کرد توافق در یک پیشنهاد €500 میلیارد دلار ($561.8 میلیارد دلار) اروپایی بازیابی صندوق — یک برنامه است که upsized توسط کمیسیون اروپا به یک €750 میلیارد پیشنهاد — “شروع به اضافه کردن.”

مذاکرات پیش رو در بهبود صندوق اما حرکت به سمت عمل در مالی طرف رهبری آلمان علائم مهم تغییر است. با سیاست های مالی سازندگان در نهایت در پاسخ به درخواست برای اقدام تحلیلگران انتظار دارند که بانک مرکزی اروپا در روز پنج شنبه به برداشتن گام های بیشتر از خود آن است. در واقع پس از بازیابی صندوق به طور عمده موثر در 2021 وجود دارد باقی می ماند فشار بر بانک مرکزی اروپا برای گسترش €750 میلیارد بیماری همه گیر اضطراری برنامه خرید. تحلیلگران انتظار دارند که به اتفاق می افتد زمانی که شورای حکام در دیدار پنج شنبه. اگر نه بازار ممکن است ناامید شوند.

ببینید: این بانک دارای ظرفیت های فراوانی در آن همه گیر برنامه — بازار نا امید خواهد شد اگر آن عمل نمی کند در روز پنج شنبه

در ضمن غرفه تحلیلگران استدلال می کرد که سهام ریسک حق بیمه — در این مورد اندازه گیری به عنوان انتظار می رود درآمد عملکرد (معکوس قیمت/نسبت درآمد) منهای ریسک و نرخ بازدهی اوراق 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید برای سهام ایالات متحده, the bund برای سهام اروپا) — نعمت سهام اروپا بیش از آمریکا و بازارهای سهام به ویژه کلاه کوچک به عنوان اندازه گیری توسط راسل 2000 RUT +2.38% که لذت می برد و حیات خود را در جلسات اخیر.

در حالی که در اروپا بسیاری از مشکلات وجود دارد نسبی ارزش فرصت در رفتن طولانی سهام اروپا و ایالات متحده کلاه کوچک می گفتند.

ببینید:کلاه کوچک منجر شده و از آوریل, اما می تواند رهبری برای یک تابستان شکست,’ تحلیلگر هشدار

راسل است 4.4% در این هفته به تاریخ. اما غرفه تحلیلگران استدلال می کرد که راسل باقی مانده وزن با شدت مدیون “زامبی” شرکت ها هستند که به احتمال زیاد به کشیدن در عملکرد. در ضمن چشم انداز “ریسک پذیری” در اروپا به نظر می رسد برای اولین بار در یک مدت زمان طولانی تر و شادمان در اروپا از سراسر اقیانوس اطلس.

“U. S است نوسان اجتماعی فاصله و شورش در حالی که رئیس جمهور تهمت است و بالا بردن شعارهای علیه چین و مواجهه با انتخابات برنامه که باعث می شود کار در سراسر سیاسی راهرو سخت تر است” گفتند. “در مقابل اروپا در حال ظهور است از COVID-19 مستند و, عجیب وجود دارد در حال رشد گسترده حمایت سیاسی برای بیشتر هزینه های مالی است که باید به کمک قرار دادن یک طبقه تحت شرایط اقتصادی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de