فدرال رزرو آن را ثابت می داند که چگونه به نگه داشتن اعتبار جریان در طول یک بحران است.

نگاهی به رکورد بدهی در حال حاضر صادر شده در این سال به شدت دارای امتیاز و نظری-درجه شرکت های بزرگ ایالات متحده در طول بیماری همه گیر.

اما سرمایه گذاران اوراق قرضه در حال حاضر نیز انتظار دارند که فدرال ریزرو بی سابقه محرک ها گردش در اطراف بازارهای مالی به نوبه خود جزر و مد در چرخه اعتباری یعنی با جلوگیری از بیشتر شرکت ها از رفتن شکم از انتظار بود و تنها چند ماه پیش.

“این یک اصل کلیدی است که کسب و کار پیش فرض نیست چرا که آنها در حال از دست دادن پول” گفت: استیون اوه جهانی از اعتبار و درآمد ثابت اهرم در PineBridge سرمایه گذاری در لس آنجلس در مصاحبه با MarketWatch. “کسب و کار به طور پیش فرض به دلیل دسترسی به نقدینگی خشک.”

Hertz Global Holding Inc. HTZ -5.38% J. C. Penney Co. Inc. JCP, -0.33% و مرزی Communications Corp. FTRCQ, -2.29% در میان سیل از شرکت های ایالات متحده که در حال حاضر قصور در ترکیب $52.6 میلیارد دلار از بدهی های عملکرد در این سال با توجه به B. A. جهانی.

برای کمک به حفظ اعتبار از انجماد در طی اولین دور از خاموش شدن ناگهانی اعمال شده در شهرستانها و کسب و کار در طول همه گیر فدرال رزرو برای اولین بار در تاریخ ایالات متحده شروع به خرید بدهی های شرکت های بزرگ در ابتدا در ماه مه از طریق تبادل وجوه معامله و یک ماه بعد از طریق آشکار خرید اوراق قرضه فرد.

فدرال رزرو وعده داده شده به اجرای “مثل یک فیل” از طریق بازار اوراق قرضه شرکت و آخرین شمارش آرا نشان می دهد که آن را نگه می دارد در حدود 44 میلیارد دلار از 750 میلیارد دلار در بودجه اختصاص داده شده برای این بخش است. حتی پس از دست کشیدن بر روی اثرات محرک آن تلاش شده است چشمگیر. ارتجاعی جریان از طریق حقوق صاحبان سهام و بدهی و بازار با وجود جدید و نرخ هشدار دهنده از coronavirus عفونت در بخش هایی از ایالات متحده آمریکا از جمله کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس.

شاخص های سهام ایالات متحده ریزش در روز جمعه به عنوان ایالات متحده-چین روابط ساییده شده و سیاست گذاران در واشنگتن wrangled آینده همه گیر بسته محرک اما S&P 500 شاخص SPX -0.61% به پایان رسید 0.5% دور از recouping همه ضرر و زیان خود را در سال به, تاریخ, در حالی که میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.68% به پایان رسید 7.3 درصد از مشابه بازیابی.

IShares iBoxx $ درجه سرمایه گذاری اوراق قرضه شرکت های بزرگ ETF LQD, -0.22% بزرگترین در نوع خود جمعه به پایان رسید جلسه 0.2% پایین تر اما تا 7.9% در سال به تاریخ. بقیه بدهی بازارهای بسیج هم تأکید کرد با کاهش اسپرد اعتباری و یا سطح جبران سرمایه گذاران پرداخت می شود در یک باند بالاتر از خطر-رایگان معیار مانند Treasurys TMUBMUSD10Y, 0.591%.

چه تر است, این هفته بالا عملکرد اوراق قرضه گسترش لمس یک پست تازه-COVID کم از 528 واحد بیش از ایالات متحده Treasurys با توجه به B. A. جهانی, اطلاعات, با وجود سال سیل $228 میلیارد صدور جدید. به طور مشابه, سرمایه گذاری درجه گسترش غوطه ور در این هفته به پایین ترین سطح خود از 243 امتیاز را بر اساس همان معیار در هر JPMorgan داده حتی با رکورد $1.3 تریلیون صدور.

این بدان معناست که سرمایه گذاران پرداخت می شود به مراتب کمتر به خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ از آنها تنها چند ماه پیش حتی اگر ایالات متحده کسب و کار شده اند بهره کلیپ رکورد و در حالی که با سرعت از بهبود اقتصادی در ایالات متحده از این بیماری همه گیر نامشخص باقی مانده است.

در همین حال بانک مرکزی ترازنامه در حال حاضر نشسته کمتر از 7 تریلیون و از حدود 4.2 تریلیون دلار در مارس به دلیل نامحدود برنامۀ خرید اوراق قرضه از دولت آمریکا-حمایت بدهی در طول بیماری همه گیر.

“نکته در مورد تغذیه backstopped ریسک پذیری” گفت: جک Janasiewicz, نمونه مدیر در Natixis مشاوران در یک وبینار پنج شنبه, جایی که او تخمین زده است که تنها حدود 10 درصد از تغذیه کل ظرفیت شنود گذاشته شده است تا کنون.

“پول حق بازگشت به بازارهای اعتباری. ماموریت انجام شده توسط فدرال رزرو,” او گفت:.

بخوانید: چرا تغذیه مدیون بدهی به تام سایر

از همه مهمتر, این معجون پر بازده اوراق قرضه در حال حاضر تجارت در مضطرب سطوح نیز منقبض شده است به حدود 18 درصد از 41 درصد در بدترین از همه گیر فروش در ماه مارس با توجه به جی پی مورگان داده است. مرسوم عملکرد بالا و یا “آشغال” اوراق قرضه در نظر گرفته مضطرب و بیشتر به احتمال زیاد به طور پیش فرض هنگامی که آنها تجارت در گسترش بیش از 1000 واحد بیش از یک خطر معیار مانند ایالات متحده Treasurys.

بعلاوه تحلیلگران در B. A. جهانی به دنبال در یک مجموعه ای از اعتبار استرس شاخص های عملکرد بالا در حال حاضر حدود نیمی دلالت اوج پیش فرض مرحله از این چرخه در حال حاضر ممکن است بیش از.

“بدن از شواهد در حال رشد است که این چرخه ممکن است منحصر به فرد نه تنها در راه آن آغاز شده نیز در راه آن به پایان رسید” این تیم به رهبری اولگ Melentyev نوشت: در یک مشتری توجه داشته باشید جمعه.

رتبه اعتباری شرکت مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران نیز در این هفته گفت: این انتظار زمان 7.3% نرخ به طور پیش فرض برای ایالات متحده نظری-کلاس شرکت ها برای رسیدن به 10.5 درصد در سال آینده است که در زیر به 13 درصد هوا از گلدمن ساکس برای این سال است.

“آیا شما فکر می کنم آن را درست و یا چیزی اشتباه فنی شرایط پیشگام تغذیه—نه فقط به دلیل خرید مستقیم از شرکت های بزرگ بدهی بلکه آن حمایت از نقدینگی به خزانه بازار و سایر بازارهای به طور کلی آن است که منجر به سرمایه گذار تقاضای تغییر به سمت ریسک دارایی” آه گفت.

“ما را ببینید منطقی بالا به طور پیش فرض نرخ برای سال جاری,” او اضافه شده است. “اما انتظارات ما به صورت پیش فرض از دو ماه پیش قابل ملاحظه ای پایین تر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de