چین و آمریکا در حال عقب در سرفصل — اما سرمایه گذاران پرداخت توجه کافی به خطرات ناشی از یک جغرافیای سیاسی برخورد?

بخوانید: آیا بازار سهام بسته شده امروز ؟ در اینجا همه چیز سرمایه گذاران نیاز به دانستن در مورد روز یادبود معاملات و بسته شدن

در واقع شعارهای تند تند بین شماره 1 و 2 اقتصاد در جهان در حال گسترش است — دوباره.

آن را ممکن است احساس به عنوان اگر عناد بین ابرقدرت جهانی نمی تواند در بیشتر زمان نا مناسب: در وسط یک بیماری همه گیر است که به ویژه برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در ماه دسامبر و نیز آلوده کرده است بیش از 5 میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

به عنوان MarketWatch خواهر انتشار بارون می نویسد: چین و آمریکا مسائل بسیاری هستند و شامل اقدامات انجام شده توسط ایالات متحده به سرزنش جدید چین قوانین امنیتی که تهدید هنگ کنگ semiautonomous وضعیت محدودیت در برابر Huawei Technologies, فشار برای افزایش نظارت از شرکت های چینی ذکر شده در ایالات متحده کمک های مالی برای سازمان بهداشت جهانی و پاسخگویی برای دست زدن به شیوع ویروسی است که به احتمال زیاد در طلیعه یکی از شدید ترین رکود جهانی در 100 سال گذشته.

“لیست طولانی است به عنوان بازوی من” گفت: Ian Bremmer اوراسیا گروه موسس و رئيس جمهور از چین و آمریکا تنش در طول یک جمعه در مصاحبه با CNBC.

“این هرگز چیز خوبی است که این دو اقتصاد بزرگ در جهان در حال مبارزه با” پیتر Boockvar مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر Bleakley گروه مشورتی گفت MarketWatch در یک ایمیل و ارز در روز جمعه.

تنش بین کشورهای, اما به نظر نمی رسد جایگزین شدید تمرکز سرمایه گذار در بازگشایی اقتصاد در ایالات متحده و جاهای دیگر در جهان و یا توجه به یک درمان برای COVID-19 همه گیر است که باید کمک به شناور خطر دارایی.

“من فکر می کنم بازار به احتمال زیاد می بیند صعودی خطر مرتبط با پیدا کردن یک واکسن یا درمان کوتاه مدت و خطر حرکت نزولی مربوط به چین به عنوان طولانی مدت به طوری که آنها با تمرکز بیشتر در کوتاه مدت در حال حاضر” لیندزی بل ارشد سرمایه گذاری استراتژیست با متحد سرمایه گذاری گفت: MarketWatch در روز جمعه.

روز جمعه در میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.03% S&P 500 شاخص SPX +0.23%, شاخص Nasdaq Composite COMP +0.42% وارد شده بدون زرق و برق حرکت می کند و حتی به عنوان شاخص همه بریده هفتگی دستاوردهای بیش از 3 درصد است.

کوچک-سرمایه شاخص راسل 2000 RUT +0.59% رسید 7.6% این هفته نشان می دهد که سرمایه گذاران اهدای کوچکتر-شرکت کلاه حساس تر اقتصادی بوالهوسی فقط در مورد تلاش برای راه اندازی مجدد کسب و کار موفق به اثبات رسانده.

‘بهبود اقتصادی هنوز بسیار شکننده است و هر بزرگتر پیامدهای بین ایالات متحده و چین می تواند قرار دادن یک توقف به سهام تجمع کاملا به سرعت.’

— رایان Detrick ارشد بازار استراتژیست در LPL مالی

عمل به طور کلی در سهام ایالات متحده است کج بالاتر از شاخص قرار داده و در 23 مارس پایین است اما محتاط تر به عنوان کاتالیزور به سهام قابل ملاحظه ای در هر دو جهت برای یک دوره پایدار باید موفق به تحقق.

می تواند چین و آمریکا تنش ها در نهایت باعث تازه فوران? این غیر ممکن است بدانید که چگونه این زمان وضعیت سیاسی بازی خواهد کرد اما درگیری خرس تماشای برخی از کارشناسان می گویند.

“تجدید تنش بین ایالات متحده و چین قطعا سه مظنون در معرض خطر به بازار است که گرفته بود یک بیت از یک مشعل در طول بحران همه گیر,” کتی نیکسون CIO در شمال اعتماد مدیریت ثروت گفت: MarketWatch.

“آینده در میان رکود و انتظار ما این است که این تنش ها می تواند منجر به نوسانات بازار به خصوص به عنوان ما به سمت انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده,” او گفت:.

“پس از 30 ٪ به علاوه تجمع از ماه مارس پایین نوار است که قطعا بسیار بالاتر است. به عنوان نگرانی با چین حرارت تا ما فکر می کنم سرمایه گذاران می تواند یک کمی بیش از حد از خود راضی در اینجا و در حال حاضر” گفت: Ryan Detrick ارشد بازار استراتژیست در LPL مالی.

“بهبود اقتصادی هنوز بسیار شکننده است و هر بزرگتر پیامدهای بین ایالات متحده و چین می تواند قرار دادن یک توقف به سهام تجمع کاملا به سرعت گفت:” MarketWatch.

اتمام: معامله گران بازار سهام بریس برای ‘کتک کاری در گوشهای’ به عنوان S&P 500 پرسه زیر آن خط میانگین حرکتی 200 روزه

با 2020 بودن انتخابات ریاست جمهوری در سال در ایالات متحده برخی از استراتژیست توجه داشته باشید که ایالات متحده و چین ارتباط ممکن است به عنوان یک محور در کمپین بلیزرز.

Evercore است تحلیلگران سارا Bianchi و همین Straszheim می گویند که از ماه ژانویه سهم از رای دهندگان آمریکایی که می گویند چین یک “دشمن” افزایش یافته است به 31 درصد در حالی که این درصد که می گویند چین است یا یک متحد یا اچ کاهش یافته و به 23 درصد است.

“رئیس جمهور تهمت نیاز به افزایش مشارکت مردم از خود را پایه رای دهندگان در میشیگان و ویسکانسین و یا پنسیلوانیا به امن گشتند و این موضوع را فراهم می کند کامل علوفه” تحلیلگران نوشتن خلاصه ای از بحث های اخیر در مورد نقش چین سیاست در انتخابات.

“همچنین این را قادر می سازد [تهمت] برای منحرف کردن انتقاد خود را COVID-19 پاسخ و حمله به معاون رئیس جمهور [جو] بایدن را امتحان کنید تا این انتخابات انتخاب بین دو نفر از آنها — به جای یک همه پرسی در coronavirus” از تحلیلگران نوشت.

“من فکر می کنم بعد از 3 تا 6 هفته می توانید ببینید معنی دار ترین کاهش از مارس 23 خرس در بازار پایین است. اگر که مورد داو باید نقض آن ممکن است کم و سر به 22,000 در حداقل است.’

— پل Schatz رئیس جمهور از میراث سرمایه

دیگر استراتژیست را در مورد ایالات متحده است که به احتمال زیاد دوباره عرضه آن زنجیر دور از چین در از آن فاز یک توافقنامه تجارت. در صورتی که به اعتقاد شود و سپس در ادامه چین نزاع ممکن است کمتر از تاثیر برخی از حدس و گمان.

“من مشاهده شده است و همچنان که ما راه اندازی خواهد شد تهاجمی برنامه ریزی برای بازسازی زنجیره تامین بیش از اینجا (همراه با هزینه های زیربنایی)” پیتر Tchir سر از استراتژی کلان در آکادمی اوراق بهادار توضیح داد: به MarketWatch.

“پس از یک بازار نظر من فکر می کنم تا حدودی سر و صدا اما بیشتر به خاطر ما خواهد بود با عنوان دور از چین به هر حال,” او گفت:.

بازسازی زنجیره تامین ممکن است فرض کنیم که اقتصاد جهانی را برمی گرداند به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی در پی جهان گسترده بهداشت عمومی بحران.

در هر صورت پل Schatz رئیس جمهور از میراث سرمایه گفت MarketWatch که سرمایه گذاران باید بریس برای سهام رکود در چند هفته آینده است که می تواند باعث ناامیدی در مورد بازگشایی اقتصاد و یا برخی دیگر از کاتالیزور.

“من فکر می کنم بعد از 3 تا 6 هفته می توانید ببینید معنی دار ترین کاهش از مارس 23 خرس در بازار پایین است. اگر که مورد داو باید نقض آن ممکن است کم و سر به 22,000 حداقل,” او گفت:.

که گفت: Schatz خوشبینانه در بازار بیش از دراز مدت و پیش بینی کرد که داو خواهد رسید 30,000 و به طور کلی بازار خواهد بود “دو رقم بالاتر” در آینده 9-12 ماه.

همانطور که برای چین Schatz می گوید او معتقد است تهمت بعید است به خطر اندازد تعمیق اقتصادی درد ایالات متحده آمریکا است که در مواجهه با قفل کردن شاخ با همتای خود دیدار رؤسای.

“من فکر نمی کنم مغلوب ساختن پیشی جستن و همکاران را بیشتر به خطر اندازد و اقتصاد چه خواهد بود نوپای بازیابی. به عبارت دیگر من فکر می کنم این فقط صابر تند, در بیشتر قسمت ها”

سهام-بازار گاو نر در حال شرط بندی است که او حق است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de