آیا به دنبال طلا به پرچین یک دلار در حال سقوط. که ممکن است تعجب از طلا GC00, +0.13% اغلب اولین دارایی است که سرمایه گذاران فکر می کنم از زمانی که مایل به مانعی در برابر کاهش ارزش ارز. طلا شهرت شده است به شدت تقویت شده از اواسط ماه مارس به عنوان شاخص دلار DXY, -0.05% دهکدهای از دست داد 7 درصد در حالی که قیمت شمش طلا تا 11 درصد است.

این عملکرد اخیر بیشتر به جز از حکومت. برای قرار دادن طلا در دراز مدت رکورد به عنوان یک دلار پرچین در زمینه مقایسه بین المللی سهام. به عنوان من MarketWatch همکار ویلیام وات با اشاره به تازگی و غیر ما سهام جذاب به یک توافق مبتنی بر سرمایه گذار زمانی که دلار در حال سقوط است از آنجا خود را به دلار را گرانتر به دست آوردن خواهد بود بالاتر از خود را در ارز محلی است.

طلا نیست حتی نیم به خوبی یک دلار به عنوان پرچین بین المللی سهام. برای نشان دادن این من محاسبه آمار شناخته شده به عنوان r-squared که نشان دهنده میزان که یک سری داده ها (در این مورد شاخص دلار) پیش بینی تغییرات در دیگر (در این مورد طلا و یا بین المللی سهام). هنگامی که تمرکز بر روی انتهایی 12 ماه بازده از سال 1973 است که زمانی که طلا برای اولین بار شروع به تجارت آزادانه در ایالات متحده r-squared MSCI برای اروپا و استرالیا و خاور دور (EAFE) دلار گرانتر از شاخص 27 درصد است. برای دلار گرانتر از طلا از آن 12 درصد است.

به عبارت دیگر 88 درصد از طلا ماهانه gyrations با توجه به عوامل دیگر از نوسانات در شاخص دلار آمریکا.

یکی دیگر از راه برای قدردانی طلا را ناامید کننده توانایی پرچین تغییرات در ارزش دلار ایالات متحده است که به تنظیم طلا با تغییر در شاخص دلار آمریکا. این است آنچه که من در نمودار زیر که قطعه طلا قیمت قدردانی از سال 1973 هر دو از لحاظ اسمی و پس از تنظیم. توجه کنید که این دو سری داده ها هستند قابل ملاحظه ای مشابه این است که تایید شده توسط استاندارد انحراف از بازده ماهانه از سال 1973 که تقریبا یکسان هستند.

این نمودار شما می خواهم اگر طلا شد خوب ارز پرچین پس اگر که واقعی بودند, طلا خواهد بود کمتر فرار پس از تنظیم برای تغییرات در ارزش شاخص دلار آمریکا.

یکی دیگر از عوامل تأثیر طلا در کوتاه مدت gyrations: بازار تایمر احساسات که شکست خورده است و بیش از دو هفته گذشته به توضیح طلا قدرت. به من گزارش شده در اواسط ماه جولای طلا, تایمر شدند و پس از آن بیشتر صعودی از تقریبا در هر زمان از سال 2000 (که زمانی که من شرکت شروع به جمع آوری این داده ها). من به این نتیجه رسیدند که این جواب نمی خوبی برای طلا را در کوتاه مدت چشم انداز.

طلا پس تا 7 درصد و متوسط طلا تایمر است و حتی بیشتر صعودی. با وجود این دو هفته شکست معکوس با توجه به تجزیه و تحلیل و حتی بیشتر شدید طلا تایمر bullishness نشان می دهد که طلا را در کوتاه مدت با ریسک بسیار بالا است.

البته شما می توانید نتیجه گیری از چند هفته گذشته تجربه که contrarian و تحلیل به طور دائم کار متوقف شد. من نمی شرط بندی بر روی آن است. زمانی که من موضوع دو دهه گذشته از طلا می گرداند و طلا تایمر bullishness به تعدادی از اقتصادسنجی آزمون وجود یک همبستگی معکوس و معنی داری بین این دو است. بنابراین شما در حال مبارزه با قوی آماری headwinds اگر شما شرط می بندم طلا بیش از چند هفته آینده

علامت Hulbert یک عامل به طور منظم برای MarketWatch. او Hulbert رتبه بندی آهنگ های سرمایه گذاری خبرنامه که پرداخت هزینه مسطح برای حسابرسی شود. او را می توان در رسید mark@hulbertratings.com

بیشتر: اینجا چیزی است که دلار سقوط وسیله ای برای بازار سهام

به علاوه: چه یک دلار در حال سقوط می گوید: در مورد اقتصاد آمریکا و جهان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de