لیگ های دیگر می توانید یک صفحه از لیگ چوگان سرپهن را راهکار.

آنها به عنوان آماده سازی برای باز کردن اردوگاه های آموزشی در روزهای آینده بازیکنان NFL را علنا مورد انتقاد لیگ برای عدم وجود خود را از بتن ریزی. قبل از آنها نهایی فصل خود MLB و بازیکنان اتحادیه خرد هیچ کلمه ای در تعزیر هر یک از دیگر بیش از یک پرداخت ساختار و پروتکل های ایمنی مناسب.

در مقابل می توان گفت برای MLL که فشرده آن چهار ماه فصل به 11 روز مسابقات در آناپولیس, Md. به عنوان کمیسر الکساندر “سندی” قهوه ای بود در ارتباط مستمر با بازیکنان.

“این مهم” براون گفت: پست. “این کاملا حیاتی است. من شروع به صحبت کردن با بازیکنان صحبت کردم و آنها را دو بار در ماه – و با ما تماس گرفته شده و آنها را روی این در ماه مارس است. ما راه می رفت و آنها را از طریق همه چیز را که ما انجام شد. آنها تا به حال نسخه های اولیه از پروتکل های به طوری که آنها می تواند وزن در آن است. من آنها را به پس زمینه و بافت از نظر که ما با استفاده از به مشورت. آنها می دانستند که ما به معنای کسب و کار هنگامی که ما این را همه چیز با هم. آنها را به یک بازی بسیار خوب و سطح راحتی در شرایط از آنچه ما انجام شد.”

تمام شش تیم بازی خواهد کرد و پنج به طور منظم فصل های قبل از چهار تیم برتر پیشبرد به یک واحد-حذف و حذفی. نیویورک مارمولک خود را از دست داد افتتاح دو بازی.

قهوه ای صحبت با کمیسیون از لیگ های دیگر از جمله NBA آدم نقره و تصمیم به پیاده سازی یک “حباب”. بازیکنان فقط مجاز در Westin hotel نیروی دریایی-دریایی سپاه یادبود ورزشگاه.

“[قهوه] ساخته شده آن را بسیار روشن است که ما نیاز به حرفه ای” مارمولک مهاجم دیلن Molloy گفت: پست. “بدیهی است که هر چیزی که ما انجام می دهیم می تواند به کسی آسیب برساند. ما می دانستیم که در ما است. ما شده ایم با توجه به این فرصت که ما می دانیم به راحتی می توان فسخ اگر چیزی را به اشتباه. ما تا به حال ورودی قبل از هر چیز نهایی شد, به طوری که مفید بود.”

بر خلاف rookies در جت که ورود به اردوگاه های آموزشی به تعویق افتاد به دلیل سردرگمی بیش از تست پروتکل های MLL فرایندهای شده اند در آثار برای هفته ها. قبل از سفر به حباب هر بازیکن فرستاده شد یک کیت با یک ماسک صورت و دستکش و عینک و ضد عفونی کننده و تا به حال به رکورد منفی تست. آنها متوسط آزمون دو بار در روز.

“هر بازیکن به مرد comported خود را با یک حرفه ای است که ما انتظار داریم و آنها آن را بسیار جدی” براون گفت. “اگر کسی می خواست برای انتخاب کردن و انتخاب خود ما می اید مفتخر است که. اما هیچ کس می خواست به. بچه ها در اینجا, و آنها در حال بازی در سرکوبگر گرما و قرار دادن در یک نمایش باور نکردنی. ما در حال مراقبت از آنها.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de