Pinstripe Pod Episode 13 Yankees podcast
گتی ایماژ

یانکی ها در زمان دو نفر از سه نفر از اتباع پایین در واشنگتن بیش از آخر هفته به باز 2020 فصل است. متاسفانه که بزرگترین داستان. یانکی ها-فیلیز بازی روز شنبه به تعویق افتاد به عنوان فیلیز در انتظار COVID-19 نتایج آزمون پس از 11 Marlins بازیکنان پایین آمدن با این ویروس.

کریس Shearn و جف نلسون باز کردن یک نام تجاری جدید قسمت از “Pinstripe غلاف” صحبت کردن در مورد روز دوشنبه بازی گرفتن به تعویق افتاد Marlins’ شیوع تاثیر بر MLB در حال حاضر و بقیه فصل. خواهد MLB دریافت از طریق تمام فصل ؟ اگر این اتفاق افتاد به یانکی ها می تواند یک شانس بیشتری به امر ورزش تعطیل است ؟ بچه ها و سپس شیرجه رفتن به چه یانکی ها را بیش از آخر هفته. نلی شکسته شدن Gerrit کول در اولین پنج شنبه. آنها بحث در مورد James Paxton خشن تفرج شنبه تامی Kahnle را گه changeups یکشنبه Emilio Bonifacio baserunning اشتباه برای پریمیر لیگ در انگلستان و در صورت وجود هر گونه نگرانی بیش از Gary Sanchez دفاع پس از گذشت یک توپ.

اشتراک در:

      

بله شبکه Yankees تحلیلگر کن سینگلتون سپس می پیوندد نشان می دهد برای بار دوم. سینگلتون, مذاکرات در مورد سری برنده شدن بیش از اتباع James Paxton مبارزات و چقدر خوب Giancarlo استانتون در این سری است.

گرفتن بر روی همه قسمت های “Pinstripe, Pod,” a New York Yankees, پادکست, با اشتراک در پادکست در اپل پادکست, Spotify و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. دنبال کریس Shearn در توییتر @ChrisShearnYES و جف Nelson @NYNellie43. قسمت بعدی از این پادکست قطره پنج شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de