Pinstripe Pod Episode 12 Yankees podcast
رابرت Sabo

روز افتتاحیه به سرانجام رسید و چه با شکوه احساس آن است که به بیس بال عقب. یانکی ها باز خواهد شد فصل در واشنگتن در برابر اتباع امشب. برای دریافت شما آماده برای یانکی ها فصل بازکن ما در حال حاضر به شما یک نام تجاری جدید قسمت از “Pinstripe غلاف” با کریس Shearn و یانکی ها بزرگ جف نلسون.

Shearn و نلی نگاهی به فهرست اسامی به عنوان روز افتتاحیه و بحث در مورد مایکل کینگ شایسته ساخت تیم است. آنها سپس شیرجه رفتن به شروع چرخش و صدمات آنها رنج برده اند. نلی معتقد است با داشتن سه چپی در یک چرخش یک اشتباه بزرگ است و دلایلی وجود دارد که اکثر تیم ها که نمی کنند. آنها از طریق هر موقعیت برای یانکی ها در این زمینه و چگونه آنها انتظار عمق نمودار به نوبه خود. بچه ها پس از آن را پیش بینی های خود را برای یانکی ها در این فصل است. Spoiler alert: هر دو آنها انتظار برانکس بمب افکن را به نفع خود سوق شرق.

اشتراک در:

      

صحبت از برنده شدن در AL شرق نیویورک پست بیس بال نویسنده دن مارتین موافق است. مارتین می پیوندد بچه ها به بحث در مورد lefty-سنگین معمای در چرخش است که نلی نیست یک فن از, چرا که باید مهم نیست اگر آنها را به خوبی انجام, چگونه تبادل کارکنان ممکن است پایان دادن بیرون این تیم بهداشت و پیش بینی خود را برای تسلط و کسی که او فکر می کند که آنها را در جهان سری.

بله شبکه رنگ مفسر و سابق یانکی ها گیر جان فلاهرتی سپس می پیوندد نشان می دهد. فلاهرتی شروع می شود با صحبت کردن در مورد ابتلا به نلی با یانکی ها در سال 2003 تنظیمات برای پخش بازی و چگونه یانکی ها به دنبال به عنوان فصل. “فلش” نیز فراهم می کند بینش قوی در Gary Sanchez را بهبود دفاع در پشت دیش اهمیت James Paxton در چرخش است و به همین دلیل او فکر می کند برانکس بمب افکن برنده خواهد شد را بدست آورد.

گرفتن بر روی همه قسمت های “Pinstripe, Pod,” a New York Yankees, پادکست, با اشتراک در پادکست در اپل پادکست, Spotify و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. دنبال کریس Shearn در توییتر @ChrisShearnYES و جف Nelson @NYNellie43. قسمت بعدی از این پادکست قطره دوشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de