Cecil Fielder
گتی ایماژ

یانکی ها لذت می برد دو بازی بهار آموزش 2.0 مترو سری رفت و برگشت در روزهای شنبه و یکشنبه. بازی تعداد دفعات مشاهده نیست در جدول رده بندی, اما آنها نشان می دهد که یانکی ها نگاه آماده به رول خود را در 60 بازی باز فصل روز شنبه در برابر اتباع. به بحث در مورد تعطیلات آخر هفته و به شما در تنظیم برای فصل, ما به شما یک نام تجاری جدید قسمت از “Pinstripe غلاف” با کریس Shearn رقابتهای سری قهرمان جف نلسون.

Shearn و نلی بحث در مورد چگونه قوی هارون قاضی نگاه با دو هومر بازی یکشنبه این یانکی ها انفجار, چگونه یانکی ها جوان تبادل نظر می رسد و این تیم تجلیل اواخر آنتونی باعث تخریب جهانی در روز یکشنبه. نلی شکسته شدن, چرا داشتن طرفداران می تواند یک مزیت برای بازیکنان به خصوص برای Gerrit کول در اولین بازی خود در روز پنج شنبه در واشنگتن دی سی

اشتراک در:

      

پس از Charlies هیز شوخی به نام برایان Boehringer یک “قاتل زنجیره ای” در هفته گذشته پادکست ما Boehringer به واکنش نشان می دهند به این دیدگاه/داستان. Boehringer مذاکرات در مورد عشق خود را برای علم پزشکی قانونی کتاب در قفل خود را و شوخی و سرگرم کننده 1996 تیم و به خصوص در اغل گاو یا حشم را داشته باشد. Boehringer مذاکرات در مورد نلی عشق برای پرتاب گوجه فرنگی و غذاهای دیگر.

بچه ها سپس با گرفتن یکی دیگر از نلی هم تیمی های سابق از سال 1996 قهرمانی تیم سیسیل صحرا نورد. “بابا بزرگ” مذاکرات در مورد چگونه نلی به عنوان یک هم تیمی و به صورت او قبل از اینکه معامله به یانکی ها در طول سال 1996 فصل است. Fielder, مذاکرات در مورد لحظه او معامله به یانکی ها چگونه کار ویژه ای که در سال 1996 تیم ملی شد, تغییرات در hitters در حال حاضر در مقابل زمانی که او و ضربه زدن به خانه اجرا می شود در همه جا. Fielder پس از آن مذاکرات در مورد کسی که او آموخته است که از 60 بازی فصل و به همین دلیل او را انتخاب کردن. او همچنین در مورد پسرش شاهزاده داشتن همان مقدار از زندگی حرفه ای صفحه اصلی اجرا می شود (319) به عنوان او.

صحرا نورد در زمانی که نهایی بود در هوا از سال 1996 جهان سری:

ما در این مرحله شخص آن را بیش از آن c’est la vie. ما در حال گرفتن تا از اینجا…ما برنده این چیز. ما تا به حال برخی از بچه ها در آن وجود دارد گفت: نه آنها در گذشته خود را اما این بود که آن را برای برخی از بچه ها که در آن بود. ما تا به حال به نفع خود آن چیز. اگر شما واقعا در مورد آن فکر می کنم شما می دانید Boggsy (وید Boggs) بچه ها که از طبیعت, شما می دانید, من دو سال بیشتر او وجود دارد یک سال دیگر من فکر می کنم…اما واقعا ” 96 بود که تا به حال اتفاق می افتد. که چیزی بود که من نمی توانستم ببینم که یکی دور شدن از ما است. شما نگاه کنید در بریوز صف و تبادل کارکنان آره بزرگ بودند اما مردم ما بیش از حد بود و…ما نمی ترسم از آنها را هر دو. ما کاهش یافته و روح گشت خارج وجود دارد بر روی آنها و آنها نمی تواند آن را اداره کند. آنها نمی دانند چه می گذرد.

صحرا نورد در پیدا کردن او معامله به یانکی ها:

آن را احساس باور نکردنی بود اما یک شوک احساس است که شما بچه ها می دانید. هیچ راهی وجود دارد که من که قرار بود به یانکی ها فقط به هیچ وجه. من در واقع فکر می کردم رفتن به تگزاس…بود که در آن همه بحث شد…که من برم به رنجرز. باب واتسون به نام و عامل به نام من برگشت و گفت: شما در حال رفتن به یانکی ها من تقریبا شروع به پریدن کرد از طریق سقف. من به خانه رفتم و بسته بندی شده به طوری لعنت سریع.

Fielder چقدر خوب 1996 یانکی ها بودند:

در اینجا چگونه من در آن تیم. اگر شما می توانید قرار داده و همه ما با هم دوباره و شما می توانید همه برای قرار دادن غرور در درب و بازی بیس بال, من فکر نمی کنم شما می توانید آن را دوباره انجام دهید. که تیم باور نکردنی بود. ما چپ غرور در درب و ما را به بازی آمد هر شب. اگر شما نمی ضرب و شتم ما در شش نوبت که بازی بیش از. آن شش زمین باز یافته بازی اگر شما فکر می کنم در مورد آن اگر شما ما را به 7, 8 و 9 آن را بیش از. همه ما باید انجام دهیم این است outscore شما برای شش نوبت و آن را بیش از.

گرفتن بر روی همه قسمت های “Pinstripe, Pod,” a New York Yankees, پادکست, با اشتراک در پادکست در اپل پادکست, Spotify و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. قسمت بعدی از این پادکست را برای روز افتتاحیه در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de