در همین هفته رئیس جمهور توییتی از همه کلاه تقاضا که بازگشایی مدارس در, سقوط یک, آیووا, مدرسه منطقه منتقل تابستان آن مدرسه به آموزش آنلاین تنها.

پس از تنها دو روز در شخص یادگیری مسئولان مدرسه فرستاده بود خانه هشت نفر از 60 کودکان و نوجوانان در برنامه چرا که آنها تا به حال دمای 100.4 درجه یا بالاتر است.

همان هفته دو کشور با افزایش تعداد COVID-19 عفونت تحت فشار قرار دادند برای فرد آموزش هر روز در حالی که یک مدرسه در منطقه یکی دیگر دولت با خونتان اعداد اعلام 86,000 دانش آموزان خواهد شروع سال آموزش در خانه است.

در سراسر کشور, والدین, دانش آموزان, معلمان و هر کس دیگری به دنبال کمی جهت در مدارس بازگشایی برنامه ریزی برای سقوط بودند به سمت چپ در حال چرخش مانند یک weathervane در یک طوفان. با بسیاری از کشور, مدارس زنجان برای بازگشایی بیش از شش هفته آغاز در ماه اوت آن را به احتمال زیاد به دریافت stormier قبل از آن آرام است.

“من به نوعی احساس می کنم مثل یک پیاده در یک بازی سیاسی” گفت: Chris Guerrieri, 51, یک معلم در خیابان نخل استثنایی دانشجویی مرکز در جکسون ویل فلوریدا. “این سورئال و این ترسناک است. این سورئال از آنجا که همه ما می دانیم که چه چیزی درست است. همه ما می دانیم که زمانی که یک بیماری همه گیر است مواج ما نباید در مدرسه — ما نباید در شخص یادگیری است. این حقیقی است که آنها می خواهند ما را به رفتن به مدرسه است که باعث می شود آن ترسناک است.”

شما می خواهید حقیقی و ترسناک ؟ Guerrieri اشاره جکسون گزارش بیش از 700 مورد جدید از COVID-19 روز جمعه زمانی که دولت برای اولین بار تعطیل مدارس اواسط ماه مارس کمتر از 50 نفر گزارش شده بود در سطح ایالت.

“من فکر می کنم نقطه شروع برای هر معلم این است که ما می خواهیم به پشت در مدرسه” او گفت:. “من فکر می کنم با اینکه در مدرسه چه چیزی بهترین را برای بچه ها اما من فکر نمی کنم آن را بیش از حد به بخواهید به پشت در مدرسه با خیال راحت و ایمن را برای ما و امن برای کودکان و نوجوانان.”

تناقض پیام

این بوده است که در تابستان بر خلاف هر گونه دیگر برای آموزش و پرورش آمریکا. بازگشایی مدارس در طول یک بیماری همه گیر نیازمند برنامه ریزی دقیق — یک فرایند پیچیده تغییرات به عفونت موضعی نرخ عدم اطمینان بیش از بودجه و خواسته های جدید برای تمیز کردن و اجتماعی-دورى از پروتکل های.

خواستار بازگشایی مدارس آمده اند از محافظه کاران و لیبرال ها به طور یکسان هر چند انگیزه های خود را می تواند متفاوت باشد. برخی از نقطه به نارضایتی گسترده با آموزش از راه دور را ترک کرده است که فقیرترین دانش آموزان و حتی بیشتر در معرض خطر سقوط همسالان خود.

‘این است که جهنم’: پدر و مادر و بچه ها, نفرت, آموزش آنلاین, اما آنها می تواند بیشتر از آن

دیگران به دنبال تقویت اقتصاد صالح توسط پدر و مادر در تلاش برای تعادل کار با کودک مراقبت از نگرانی. و یا آنها می خواهند برای کمک به بازگرداندن حس عادی در یک کشور riven توسط یک تابستان از بدتر شدن coronavirus شیوع و تظاهرات در اعتراض به نژادپرستی نظاممند.

اما سگ روز تبدیل شده است تا گرما در شعارهای سیاسی.

روز دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرسیدم مدارس باید باز در پاییز!!!” روز چهارشنبه او هشدار داد که کاهش بودجه فدرال به مدارس که به طور کامل نمی بازگشایی (حتی اگر آن را تا به کنگره به دل کردن پول).

پرسش و پاسخ: می تواند برگ برنده است ؟

و در حالی که وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos موافقت کرده است که خود گروه در ماه گذشته منتشر شد یافته های اولین گزارش, آموزش, اخبار سایت Chalkbeat که دانش آموزان با حضور در کلاس های حضوری فقط چند روز در هفته می تواند نگه داشتن همه امن تر است.

این پیام های متناقض کمک تنظیم کردن موجی از تنظیمات به مدرسه منطقه قصد دارد برخی در تقریبا روزانه.

در روز پنج شنبه ویرجینیا مدارس عمومی فیرفکس کانتی هیئت مدیره به اتفاق آرا مورد تایید تاخیر در شروع مدرسه توسط دو هفته به سپتامبر. 8. این تصمیم یک روز پس از DeVos خاص برای نقد این منطقه را بازگشایی برنامه ای که به پدر و مادر انتخاب هر کدام از پنج روز در هفته آموزش از راه دور برای دانش آموزان خود را و یا سه روز در خانه یادگیری و دو روز در کلاس درس.

سرپرست اسکات Brabrand دفاع از این منطقه رویکرد — که شبیه به برنامه های دیگر در سراسر کشور. با استناد به دستورالعمل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: سلامت و ایمنی دانش آموزان و کارکنان “باید قبل از سیاست است.”

“ما نمی تواند داشته باشد به همان تعداد از دانش آموزان در همان تعداد موجود ساختمان برای همان مقدار از زمان و هنوز هم حفظ اجتماعی فاصله است که CDC و دیگر کارشناسان بهداشت می گویند ضروری است برای حفاظت از کودکان و معلمان” Brabrand در بیانیه ای گفت.

همچنین در روز پنج شنبه این اتحادیه معلمان در لس آنجلس — دومین منطقه مدرسه در کشور به نام برای نگه داشتن دانشگاه ها بسته شد در ماه آگوست به دلیل افزایش COVID-19 موارد است.

نقشه: آهنگ COVID-19 اعداد در دولت خود را

“وقت آن است که نگاهی به ایستادگی در برابر تهمت را خطرناک و ضد علم دستور کار قرار می دهد که زندگی ما اعضای ما دانش آموزان و خانواده های ما در معرض خطر” اتحادیه رئیس جمهور Cecily Myart-کروز گفت. “همه ما می خواهیم به صورت فیزیکی مدارس باز می شود و با دانش آموزان ما اما زندگی آویزان در تعادل می باشد. ایمنی باید در اولویت باشد.”

در نشویل, تنسی, دانش آموزان شروع سال تحصیلی از راه دور, مدرسه مقامات پنج شنبه اعلام کرد. مترو, Nashville, مدارس دولتی تعیین شده بود به بازگشایی Aug. 4 تحت یک برنامه است که اجازه خانواده ها برای انتخاب بین در شخص و یا از راه دور یادگیری است.

نصب تعداد coronavirus موارد در دولت باعث شد مسئولان مدرسه به تجدید مدیر مدارس آدرین نبرد گفت. از راه دور یادگیری است که انتظار می رود حداقل از طریق کار در روز.

“ملت ما است و نه اولویت بندی مراحل را برای کاهش گسترش COVID-19. ما تا به حال ما اولویت های ملی متمرکز است که هدف” جنگ گفت.

‘ما بسیار مراقب باشید’

قصه های احتیاطی نیست سخت برای پیدا کردن.

در آریزونا سه معلم های کلاس درس برای آنلاین مدرسه تابستانی کلاس تمام قرارداد COVID-19. یکی از آنها — کیمبرلی چاوز لوپز, برد, 61 — درگذشت ژوئن 26 پس از بستری در بیمارستان و قرار دادن در یک ونتیلاتور برای بیش از ده روز.

معلمان در هیدن-Winkelman واحد مدرسه در منطقه شرقی آریزونا ماسک عینک ضد عفونی تجهیزات نگه داشته و فاصله بین هر یک از دیگر در حالی که آموزش تابستان خود را در کلاس با هم دانش آموزان ترکیبی از kindergartners اول و دوم کلاس.

“ما بسیار مراقب باشید” گفت: آنجلا Skillings یکی از سه معلمان که تست مثبت برای COVID-19.

Skillings گفت: او را به مدرسه بازگشت اگر مدیران تصمیم به بازگشایی اما او امیدوار است که آنها را انتخاب کنید به ماندن بسته تا COVID-19 موارد کاهش است. بیش از 60 اعضای هیئت مدیره مدرسه از سراسر کشور امضا شده بر روی یک نامه در این هفته درخواست رژیم صهیونیستی است. mlb به تاخیر بازگشایی در مدرسه آموزش تا اکتبر. Ducey قبلا دستور به تعویق افتادن تا Aug. 17.

در آیووا را برلینگتون Community School District فرد در تابستان برنامه مدرسه آغاز شده است که روز دوشنبه در شمال تپه مدرسه ابتدایی بود به حالت تعلیق در روز سه شنبه پس از هشت دانش آموزان ثبت دمای 100.4 درجه یا بالاتر است. کلاس را از آنجا نقل مکان کرد آنلاین.

مسئولین مدرسه گفت: اقدامات ایمنی اجتماعی مانند فاصله و مکرر شستن دست تا به حال شده است در محل. کلاس های درس شدند و مرتب با 8 پا شعاع دور هر میز. دانش آموزان را تشویق به پوشیدن پوشش صورت. شمال تپه علامت اصلی تیلور گفت: دانش آموزان غربالگری شدند COVID-19 علائم و درجه حرارت گرفته شد قبل از آنها از ماشین خود را در رسیدن به ساختمان.

“این غم برای دیدن این اتفاق می افتد,” تیلور گفت. “من فکر می کنم (معلمان) بودند انجام کارهای بزرگ برای بچه ها.”

‘ویروس از کنترل خارج شده است’

موارد شده اند فزاینده در دو ایالات متحده شده اند که در میان فعال ترین مورد بازگشایی. تگزاس گزارش یک رکورد از بیش از 10 ، 000 مورد جدید در روز سه شنبه. که همان روز تگزاس سازمان آموزش و پرورش با صدور دستورالعمل برای کلاس های حضوری برگزار می شود هر روز پدر و مادر باید این گزینه را به فرزندان خود یاد بگیرند از راه دور.

روز بعد, مربیان, در آستین عقب رانده موسوم به دولت و رهبران محلی برای نگه داشتن کلاس های آنلاین برای قسمت اول ترم پاییز.

“ما نمی خواهیم کسی مرده است. ما نمی خواهیم کسی بیمار است. ما فقط می توانیم آموزش مردم زمانی که آنها زنده گفت:” کن Zarifis رئیس آموزش و پرورش Austin. “آن را ساده به نظر می رسد به ما که ما نمی قرار دادن مردم در راه آسیب است.”

کالج ها: Pac-12 می پیوندد بزرگ ده با کنفرانس-فوتبال فقط در میان COVID

همه چیز حتی بیشتر گیج کننده در فلوریدا که در آن بیش از دو هفته گذشته وزارت بهداشت ثبت شده 120,000 موارد جدید — حدود نیمی از این ایالت تعداد کل.

در روز دوشنبه — همان روز که به نام رئيس جمهور برای مدارس برای بازگشایی — فلوریدا آموزش و پرورش کمیسر ریچارد کورکوران دستور داد تمام مدارس به ارائه پدر و مادر این فرصت را به فرستادن فرزندان خود به مدرسه پنج روز در هفته است. بسیاری از مدارس هنوز نهایی برنامه است که تکیه بر گزینه برای آموزش آنلاین و یا یک مدل ترکیبی است که تا به حال دانش آموزان در کلاس های درس تنها بخشی از این هفته.

“من نا امید در کمیسیون و فرماندار برای انتظار تا 6 جولای برای ارسال این مدارس پس از تلاش شده تمام تابستان طولانی به شکل چه باید بکنید” سنت جانز شهرستان عضو هیئت مدیره مدرسه بورلی سلوق در جلسه روز سه شنبه.

“فرزندان ما نیاز به بازگشت به مدرسه” سنت لوسی شهرستان عضو هیئت مدیره مدرسه Donna Mills گفت: او همکار اعضای هیئت مدیره سه شنبه. “اما این ویروس از کنترل خارج شده است و آنچه که من را درک نمی کنند این است که (این ایده که) هر چقدر بد این ویروس می شود, ما می خواهیم به فشار رو به جلو است.”

“ترس برای زندگی من’: معلمان وزن خطرات ناشی از COVID-19

برخی از مناطق در حال هل دادن به جلو با برنامه های خود را حتی در آشکار تمرد از دستور دولت است. این معلوم نیست که آیا فلوریدا می توانید با اجرای این دستور به این دلیل که دولت قانون اساسی سبب تخته مدرسه — و نه وزارت آموزش و پرورش — به کار کنترل و نظارت بر مدارس عمومی.

روز شنبه, Palm Beach County school اعضای هیئت مدیره رای به حفظ منطقه 174,000 یادگیری دانش آموزان از خانه زمانی که کلاس های رزومه Aug. 10. مسئولان مدرسه در شهرستان میامی-Dade گفتند که در ادامه با آموزش مجازی تا زمانی که منطقه ظهور از فاز 1 از دولت بازگشایی طرح است.

در حالی که تصدیق کلاس های آنلاین در حال سخت تر برای هر دو دانش آموزان و معلمان پالم بیچ مدیران عهد آموزش از راه دور بهتر خواهد بود در این سال نسبت به بهار.

معلمان بهتر آموزش دیده در استفاده از آنلاین-آموزش ابزار آنها گفت و منطقه استانداردهای قوی تر هستند در حال حاضر نسبت به زمانی که مدارس به طور ناگهانی بسته شد در ماه مارس ،

اما هیچ کس مطمئن شوید که چه مدت از آن خواهد شد قبل از آن را امن برای بازگشایی مدارس به دانش آموزان است.

“ما واقعا آماده نیست,” پالم بیچ عضو هیئت مدیره مارسیا اندروز گفت. “ما در حال آماده از سلامت یک نظر. و ما در حال آماده از یک برنامه ریزی نبوده است.”

کمک: لیلی Altavena های آریزونا جمهوری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de