معترضان کوبیده و تعقیب فاکس نیوز روزنامه نگار Leland Vittert در خارج از کاخ سفید اوایل روز شنبه در سراسر کشور در میان ناآرامی های پس از مرگ جورج فلوید.

Vittert گفت: حمله به وضوح هدف خود را, اخبار سازمان. “ما در زمان خوبی thumping,” او گفت: آسوشیتد پرس.

خود را زنده به ضرب گلوله قطع شد با معترضان در پارک لافایت در واشنگتن که فریاد فحاشی کارگردانی در فاکس. Flanked توسط دو نگهبان او و عکاس مسیحی Galdabini دور با عجله سوار عصبانی گروه قبل از پلیس ضد شورش پراکنده آنها.

Vittert گفت هیچ نشانه گذاری بر روی او و یا خدمه و تجهیزات برای شناسایی آنها به عنوان از روباه. اما او گفت: در طول این تظاهرات یک مرد به طور مستمر از او خواست که برای او کار می کرد. او جواب نداد اما مرد یافت می شود یک عکس از Vittert بر روی تلفن همراه خود را و فریاد زد: به دیگر معترضان که او از روباه.

“معترضان را متوقف اعتراض هر چه بود آنها معترض بودند و بر ما تبدیل شده است و این یک احساس بسیار متفاوت است.”

‘ما باید به قانون’: Billie Eilish تیلور سویفت, اپرا بیشتر افراد واکنش نشان می دهند به مرگ جورج فلوید

جورج فلوید مرگ: سی ان ان عمر Jimenez و خدمه دستگیر منتشر شد در حالی که پوشش تظاهرات

فلوید 46 ساله سیاه پوست در بازداشت پلیس درگذشت دوشنبه پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او. اطرافیان تصویری از فلوید مرگ گسترش به سرعت در رسانه های اجتماعی نشان از افسر رانندگی زانو خود را به Floyd گردن به عنوان دستبند مرد بارها و بارها می گوید که او نمی تواند نفس بکشد.

یک خبرنگار از The Daily Caller, یک سایت محافظه کار به دنبال Vittert و تظاهرکنندگان به عنوان آنها خارج شد پارک و مستند صحنه است.

در فیلم به ضرب گلوله توسط سایت های خبری, برخی در میان جمعیت می تواند شنیدن فریاد “(Expletive) فاکس نیوز!”

در یک نقطه که در زمان Vittert میکروفون و آن را انداخت در پشت خود را. یک زن تعقیب او عینک یک تی شرت که گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.” Galdabini دوربین شکسته شد.

“این چیزی بود که من هرگز فکر نمی کردم من می بینم در کاخ سفید” Vittert گفت: بعد از آن در رادیو فردا.

پس از این حادثه Vittert به اسوشیتد پرس گفت: “من افتخار می کنم به یک سازمان است که سرکش ما در پوشش است. ما قصد داریم به نگه داشتن در گفتن داستان ما و انجام دقیقا آنچه ما انجام می دهیم.”

سوزان اسکات مدیر عامل شرکت مهر رسانه ها گفت: در یک یادداشت در روز شنبه که روباه شد در نظر گرفتن همه لازم است اقدامات احتیاطی امنیتی برای محافظت از آن روزنامه نگاران پوشش داستان.

“ما واقعا زندگی در بی سابقه و تحول زمان و آزادی مطبوعات است که یک عنصر حیاتی به بنیاد جامعه ما” اسکات نوشت.

“آنها قصد دستگیری همه ما’: ‘نا امن’ ستاره Kendrick Sampson تظاهرات از طرف جورج فلوید

تیلور سویفت اوباما ما به رای شما’: مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی تیراندازی مینیاپولیس غارتگران

در روز جمعه سی ان ان, خبرنگار عمر Jimenez دستگیر شد در حالی که پوشش تظاهرات در مینیاپولیس, مینه سوتا.

در طول پخش زنده جمعه Jimenez و خدمه اش دستگیر شده بودند در هوا توسط گشت ایالتی مینه سوتا پس از شناسایی خود و نمایش خود را فشار دهید و اعتبار.

“ما در حال زندگی می کنند در هوا در حال حاضر. … فقط ما را به عقب که در آن شما می خواهید ما را فقط به ما اطلاع دهید. هر کجا که شما می خواهید ما فقط اجازه دهید ما می دانیم” Jimenez می گوید افسران پلیس قبل از یکی می آید و پشت سر او با دستبند. “آیا شما ذهن من گفتن چرا من تحت بازداشت آقا؟”

پس از گرفتن اطلاعات شناسایی از خود و خدمه اش او گفت: “آنها در نهایت آمد با وسایل ما … unclipped ما دستبند” و رهبری خدمه ،

“وجود دارد هیچ, ‘ببخشید این است که یک سوء تفاهم بزرگ,’, ” او اضافه شده است.

“وجود دارد یک لحظه دقیقه پس از آن اتفاق افتاد که در آن همه چیز شروع به غرق شدن در کمی,” او گفت:. “من فقط به اشتباه به عنوان شما.”

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz بعد عذرخواهی کرد در یک کنفرانس خبری گفت او “مسئولیت کامل” برای این حادثه.

“کاملا وجود دارد هیچ دلیلی چیزی شبیه به این باید اتفاق می افتد,” او گفت. “این است که بسیار عمومی, معذرت خواهی به این تیم است.”

سی ان ان ستاد در آتلانتا آسیب دیده جمعه توسط گروهی از معترضان که همچنین مبارزه با پلیس و مجموعه ای از ماشین در حال سوختن. در حالی که پلیس سعی در نگه داشتن آنها را دور از ایسنا مرکز تظاهرکنندگان ویندوز وجود دارد و ناخوانا زشت و ناپسند گرافیتی در شبکه آرم.

کمک: آسوشیتد پرس و کیم ویلیس و سارا M. Moniuszko ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de