آن را اواسط ماه ژوئن در کالیفرنیا مرکزی دره و پاتریشیا جنس زنبق و سوسن بود و نگران.

هر COVID-19 بیمار در لودی یادبود آن روز بود Latino, حتی اگر Latinos را تشکیل می دهند تنها 39 درصد از جمعیت شهر است.

تست مدار بسته در San Joaquin County باید هشدار داد عنبیه که این آینده شد. اما در تست های لاتین جوامع آنقدر محدود آن را از دست رفته می دوزند موج.

تخت بیمارستان دارای عقاید با Latino بیماران. در تاریخ 1 ژوئن شهرستان تا به حال فقط 23 بیماران بستری با COVID. با پایان ماه وجود دارد 140. بیشتر با توجه به عنبیه بودند لاتین.

اعداد در ادامه به افزایش است. همانطور که از جولای 20 بیمارستان در شهرستان شد عامل خود را به ويژه در 132 درصد ظرفیت است.

“مردم در لیست انتظار برای دریافت تست شده” گفت: San Joaquin County بهداشت عمومی افسر دکتر مگی پارک. “این یک وضعیت خوب در همه.”

همان پویا, بازی های برگزار شده است در سراسر کشور به عنوان ویروس در سکوت میان Latinos از محل کار به خانه به جامعه است. Latinos با مته سوراخ کردن فشار از ویروس. و کارشناسان و طرفداران می گویند ناکافی تست یکی از دلایل است.

در 20 از 27 آمده است که گزارش مثبت coronavirus موارد توسط قومیت رشد در میان Latinos دارای رشد کلی رشد از روز یادبود با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل. در سراسر کشور, Latinos شده است چهار بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان سفید پوستان در بیمارستان بستری شود با توجه به داده ها از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

اگر چه چند متحده و یا شهرستانهای انتشار قومیت از مردم در حال آزمایش داده های موجود نشان می دهد یک کلید اختلاف. سازمان بهداشت جهانی می گوید اگر بیش از 5 ٪ از آزمون در یک جامعه دوباره مثبت آن را نشانه ای تست نیست به اندازه کافی گسترده برای پیدا کردن و ایزوله عفونی مردم از جمله کسانی که بدون علائم است.

در برخی از مکان های که در آن غیر لاتین مثبت نرخ کاهش یافت و به زیر 5%, لاتین میزان باقی مانده در دو رقمی-سه بار به عنوان بالا و یا بیشتر.

ایالات متحده آمریکا امروز است که قبلا گزارش شده است که Latinos’ نامتناسب نقش در بسته بندی گوشت می آمد و دیگر سخت-آمار صنایع منجر به شیوع بیماری در برخی از شهرهای. اما به عنوان تجربه در لودی و جاهای دیگر نشان می دهد سازمان های دولتی موفق به اندازه کافی توزیع تست و یا منابع آموزشی به لاتین جوامع است.

محدود تست به معنای مقامات محلی نمی تواند دخالت و یا ارائه خدمات پشتیبانی طراحی شده به سرعت گسترش یافته و به حداقل رساندن آسيبهای اقتصادی از جداسازی.

در San Joaquin County, اولین رایگان پیاده روی تا تست سایت باز می شد و دو ساعت با اتوبوس از Latinos زندگی در شهر تریسی, برای مثال, یا 36 مایل رانندگی برای هر کسی که با یک ماشین. آرکانزاس تا به حال یک اسپانیایی زبان مسئول پرونده برای دو شهرستان با جمعیت زیادی از Latinos, یک سوم از آنها صحبت می کنند محدود به زبان انگلیسی. یک اوماها (روباز انتخابی) بهداشت از مرکز خدمت کم درآمد Latinos گفت: بیش از نیمی از آن در مارس coronavirus آزمون برگشتم مثبت; نبراسکا نیست باز جدید تست سایت در این محله برای هفته ها با وجود محلی درخواست.

کارشناسان می گویند این همه اضافه شده تا نیازی تاخیر و کمتر Latinos در حال آزمایش. آن را به معنای عفونی مردم را نگه داشته و کار به جای منزوی که منجر به عفونت بیشتر. آن را به معنای آنها قطع از منابع جامعه طراحی شده برای کاهش این ویروس گسترش یافته است. آن را به معنای آنها به سمت چپ در خانه با اعضای خانواده به جای اینکه با خیال راحت قرنطینه در یک هتل.

زمان محلی و رهبران دولت متوجه شد که آنها رو به رو شد شیوع بیماری در حال حاضر به خوبی گذشته نقطه کنترل.

آزمایش بیماران به محض شروع علائم می تواند به کاهش نرخ انتقال 80 درصد است. تاخیر سه روز تنها باعث کاهش انتقال 21 درصد با توجه به مطالعه در مجله لانست بهداشت عمومی در یک مجله پزشکی.

“اولویت های ما برای تست نیست و منعکس کننده نیازها در جوامع ما,” دکتر گفت: Nirav شاه یک محقق در دانشگاه استنفورد تعالی بالینی مرکز تحقیقات. “آنها باید اولویت بندی شده است آسان برای انجام این کار: اضافه کردن ظرفیت های موجود در سیستم مراقبت های بهداشتی. این سیستم در حال حاضر دسترسی به مشکلات جوامع به حاشیه رانده شده.”

لاتین رهبران در سراسر کشور گفت: مقامات دولتی نیست و گوش دادن به نگرانی های خود را — و پس از آن شده اند گرفتار کردن گارد هنگامی که coronavirus برش از طریق خانواده خود را دقیقا همانطور که پیش بینی شده است.

در خیریه کاتولیک اسقف نشین از استاکتون در San Joaquin County, مدیر اجرایی, الویرا رامیرز می گوید او متوجه نبود از تست به عنوان اوایل ماه مارس.

“هر زمان که ما می پرسند ‘به آنچه در مورد تست?’ به نظر می رسید به عنوان اگر وجود دارد هیچ تست در حال انجام” رامیرز گفت. “در نهایت چیزی است که وجود دارد در جای خود اما به نظر می رسد محزون می خوانی ناکافی به آن نیاز دارید.”

نقایص در آرکانزاس

جکی Tobias از شمال غربی آرکانزاس گفت که زمانی که او از دست رفته او حس بویایی و چشایی او نگران است که او تا به حال قرارداد coronavirus.

فقط چند روز زودتر, لاتین, منابع انسانی حرفه ای سفر کرده بود پدر و مادر او. آنها کار در یک منطقه طیور کارخانه فرآوری بالا-قرار گرفتن در معرض محیط زیست مربوط به شیوع بیماری های متعدد در سراسر کشور.

“شاید مادر من بدون علامت و من” او به خاطر فکر کردن.

او پزشک مراقبت های اولیه تا به حال باز کردن در دو روز طولانی تر از او خواستم صبر کنید. Screeners در درب به محلی ایمنی-net درمانگاه به او گفت که او نیاز به یک قرار ملاقات — جزئیات ذکر نشده در این کلینیک سایت — و این امر می تواند چند روز به او جا در. این شهرستان در بخش بهداشت و درمان تا به حال هیچ دهانه و با اشاره او را به کلینیک او می خواهم بازدید کردند.

در نهایت پس از به دنبال کمک در سه شهر او swabbed در اورژانس درمانگاه 35 دقیقه دور.

کارکنان به او گفت که نتایج را نمی توان به عقب برای حداقل یک هفته.

هنگامی که پدر و مادر او به دنبال تست به آنها گفته شد که بدون علائم آنها تنها می تواند آزمایش می شود اگر Tobias’ نتایج برگشتم مثبت است. بدون آزمون, نتایج آنها به کار ادامه داد.

“اگر آن را به من طول می کشد هفت روز برای دریافت نتایج من قبل از آنها می توانید تست شده و سپس هفت روز برای آنها برای دریافت نتایج خود را” Tobias به فکر خودش است. “کسی می میرند قبل از آنها حتی می تواند آزمایش و یا دریافت نتایج خود را به عقب.”

مادر او بعد از توسعه علائم است که واجد شرایط خود را به آزمایش می شود. آزمون برگشتم مثبت است.

مقامات در آرکانزاس بودند آهسته به رسمیت شناختن شیوع بیماری در میان Latinos و موانع خود را برای تست.

افزایش آن در لاتین موارد بیش از دو ماه گذشته بود و بزرگترین از 27 آمده است که گزارش موارد توسط قومیت. موارد, میان, آرکانزاس, Latinos رشد پنج بار به عنوان سریع به عنوان مورد در کل جمعیت ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل یافت.

در ژوئن 10, آرکانزاس, مقامات خواسته CDC برای کمک به بررسی شیوع بیماری در دولت اسپانیایی و Marshallese جوامع گروه که تسلط بر نیروی کار در مرغداری گیاهان. در آن COVID-19 منتقل شده بود صرف فراتر محل کار گسترش با توجه به CDC گزارش شیوع بیماری. آن را در خانواده و در جامعه, حوادث, در فروشگاه های مواد غذایی و مشترک حمل و نقل در راه به کار.

بعد از آن در همان ماه دولت مشغول به کار به گسترش تست دسترسی برای اسپانیایی و Marshallese ساکنان.

“شیوع بسیار واضح یک بار تست آزاد شد و بسیاری از, بسیاری از افراد مورد آزمایش قرار گرفتند” گفت: دکتر خوزه رومرو موقت وزیر بهداشت برای آرکانزاس است.

این ماه CDC را مشاهده کنید 59-گزارش صفحه پیدا کردن که در آرکانزاس موفق به اولویت بندی تست در معرض خطر محیط های مانند بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و در multigenerational خانواده گفت: CDC اپیدمیولوژی آنجلا هرناندز.

مسی و تیم نیز خواست آرکانزاس رهبران به تمرکز بر پیشگیری خدمات پشتیبانی و تست در اسپانیایی و Marshallese جوامع است.

“سریع کنترل گسترش COVID-19 کمک به حداقل رساندن بیماری و مرگ و میر و اجتماعی و اقتصادی تاثیر” هرناندز نوشت: در یک ایمیل به ایالات متحده آمریکا امروز و میانه مرکز خاطر گزارش های تحقیقی.

روز جمعه قانونگذاران آرکانزاس رای به تاخیر شنیدن یک درخواست از دولت در بخش بهداشت و درمان به صرف 7 میلیون دلار از بودجه فدرال برای گسترش و تست تماس ردیابی در لاتین و Marshallese جوامع با توجه به آرکانزاس دموکرات گازت.

یک معیار کلیدی

در سراسر کشور آن را دشوار است برای تعیین کمیت شکاف در تست بین Latinos و دیگر گروه های قومی به این دلیل که اطلاعات نیست, مکان عمومی, اگر آن را جمع آوری و در همه. تنها شش کشور فاش نژاد و قومیت از مردم تست شده و داده ها پر از لکه. ایندیانا ثبت نژاد و قومیت در کمتر از نیمی از تمام آزمون.

اما یک اندازه گیری است که در دسترس است در یک تعداد انگشت شماری از مکان های برجسته شکاف در لاتین تست که کارشناسان هشدار داده اند در مورد.

در مکان های که در آن در دسترس بود با قومیت درصد از Latinos تست مثبت بود و معمولا بسیار بالاتر از سازمان بهداشت جهانی را معیار 5 درصد رساندهاند و حتی زمانی که هدف ملاقات غیر Latinos.

“این اساسا می گوید که با وجود اختلافات در مورد چگونه اغلب تست های موجود در این جوامع” گفت: دکتر علی خان که به دین از دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا پس از آمادگی پیشرو تلاش در CDC.

در ایالت ایلینوی مثبت نرخ غیر Latinos آغشته به عنوان کم به عنوان 3 درصد در اواخر ماه ژوئن با توجه به دولت در سایت. در عین حال در میان لاتین تبارها میزان باقی مانده حدود 10 15 درصد در طول همان دوره است.

در خارج از شهر آستین در تگزاس در شهر فلاگرویل غیر Latinos تا به حال 4% مثبت نرخ در مقایسه با 29 درصد برای Latinos محلی مرکز بهداشت گزارش شده است.

نمونه های جمع آوری شده از 35 امکانات بهداشتی در بالتیمور و واشنگتن شهری منطقه نشان داد سفید غیر لاتین سفیده آزمایش مثبت کمی کمتر از 5% از زمان در اواخر ماه مه و در عین حال Latino نرخ در حدود 35 درصد است.

دهه از کاهش بودجه عمومی به برنامه های بهداشت شهرستان چپ و مقامات دولتی در سراسر کشور آمادگی برای پاسخ به هر چالش است که یک بیماری همه گیر ارائه. تست شد بدون استثنا.

“در سراسر کشور مردم به رسمیت نمی شناسد اهمیت بهداشت عمومی” گفت: پارک سان Joaquin County health افسر. “هیچ کس متوجه آنچه یک افسر بهداشت بود تا COVID رسید.”

از ابتدا پارک درک است که بی عدالتی در سیستم بهداشت و درمان و اقتصاد قرار داده Latinos منحصر به فرد در خطر است. او می دانست که برخی از Latinos کمتر دسترسی به خدمات اجتماعی به دلیل موانع زبان و ترس است که با استفاده از برنامه های عمومی خواهد نوار آنها را از دنبال تابعیت.

و از آنجا که فدرال همه گیر محرک صورتحساب حذف غیر شهروندان و مخلوط وضعیت مهاجرت خانواده های پارک مشکوک برخی از Latinos احساس فشار به کار با وجود خطر است.

حدود نیمی از San Joaquin County را 48,000 ایجاد ساکنان غیر شهروندان با توجه به سرشماری برآورد و بسیاری از آنها Latinos. حدود یک چهارم از شهرستان 267,000 لاتین ساکنان گزارش آنها نه انگلیسی خوب صحبت می کنند.

اما پارک نبود قادر به راه اندازی یک رادیو و بیلبورد پیام کمپین در اسپانیایی تا جولای.

“حقیقت این است که من فقط اجازه استفاده از وجوه” او گفت:.

بودجه فدرال از فدرال مراقبت عمل نمی رسد این شهرستان تا مارس 12. در آن Latinos اختصاص نیمی از منطقه موارد است. پارک گفت: در آن زمان هفته بیشتر به طراحی و توسعه برنامه ریزی و آن را تایید کنید.

شبیه اداری و عملی موانع گرفتار تلاش برای راه اندازی در دسترس تست سایت.

بخش اول رایگان تست سایت باز آوریل 8 با منابع از دولت در یک پارکینگ در نزدیکی San Joaquin عمومی بیمارستان جنوب استاکتون.

سایت درایو-تنها. با توجه به آمار و ارقام به عنوان بسیاری از نیمی از خانواده ها در برخی لاتین, محله San Joaquin County نه خود خودرو.

در ممکن است, دولت برای پرداخت یک دوم سایت رایگان است که می تواند در خدمت مردم بدون ماشین اما مجموعه فیزیکی مورد نیاز برای ساخت و دیکته کد پستی آن جایی که باید قرار گرفته است. لدی کتابخانه های عمومی شد, تنها جایی که دولت و مشخصات.

ساکن تریسی بدون یک ماشین را به دو ساعت سوار اتوبوس برای رسیدن به تست سایت برای یک قرار ملاقات. همانطور که از شنبه, soonest موجود انتصاب شد و در پنج روز.

خوزه santoyo به 23 ساله و لدی بومی که با این نسخهها کار به عنوان یک برق و بیمه و تصمیم گرفت برای آزمایش پس از آمدن به تماس با افرادی که مثبت بودند.

مادرش به او گفت در مورد رایگان, پاپ آپ, تست سایت در یک فروشگاه مواد غذایی پارکینگ. Santoyo به که تست کنه به منفی تبدیل به یکی از 300 نفر تست شده که روز پس از انتظار حدود یک ساعت و نیم در خط. بیش از 200 نفر دیگر تبدیل شد دور زمانی که سازمان فرار از آزمایشات است.

“اگر من به جایی که من نمی دانم که در آن من می رفته اند” santoyo به گفت.

به گفته کارشناسان تقاضا اغلب جلبک ظرفیت در سایت رایگان, ایجاد تاخیر و مردم با بیمه صورت نمی هنگامی که آزمایش توسط پزشک خانواده است.

“هنگامی که ما صحبت در مورد سهام ما فقط صحبت کردن در مورد دسترسی داشته باشید. ما در حال صحبت کردن در مورد سهام در کیفیت مراقبت بیش از حد” گفت: دکتر کاتلین صفحه که آغاز شده جانز هاپکینز سازمان لاتین آگاهی و اجرا می شود یک جامعه تست برنامه در جوامع به حاشیه رانده شده از بالتیمور.

در سراسر کشور مردم در مناطق بزرگتر با جمعیت اقلیت مجبور به سفر دورتر برای رسیدن به COVID-19 تست سایت ها ممکن است مطالعه در مجله طب مسافرتی در بر داشت.

اکثر تست های انجام شده توسط شرکت های خصوصی که دریافت $100 در بازپرداخت برای هر تست را انجام دهند.

شاه استنفورد پژوهشگر گفت: شرکت های تست را بدون انگیزه های مالی برای هدف قرار دادن لوازم جایی که آنها بیشتر مورد نیاز برای ارائه ساعت که با برنامه ریزی نیازهای ضروری کارگران و یا برای بازگشت به نتایج به سرعت.

بیشتر آزمایشات بیشتر پول — صرف نظر از این که تست شده.

فرصت های از دست رفته

قومی و نژادی و نابرابری در همه گیر به آرامی به دست آوردن اضافی موشکافی.

ماه گذشته وزارت بهداشت و خدمات انسانی با صدور دستورالعمل ساخت آزمایشگاه گزارش نژاد و قومیت برای همه coronavirus آزمون. قوانین اثر را در روز شنبه بیش از سه ماه پس از فدرال مراقبت در عمل موظف چنین گزارش.

کارشناسان بهداشت و درمان گفت: دسترسی برابر به کروناویروس تست شده اند باید تمرکز از شروع — حتی قبل از اینکه داده ها را تایید Latinos بودند در افزایش خطر ابتلا به بیمار شدن و مردن.

“داده ها را عقب جامعه حکمت” گفت: صفحه دکتر و بهداشت عمومی صاحبان سهام متخصص از دانشگاه جانز هاپکینز. “آنچه که ما می تواند ساخته شده است اگر کسانی لاتین رهبران جامعه تا به حال شنیده شده است, قبل از, در علاوه بر این به ظرفیت اعتماد است.”

خوزه رودریگز رئیس جمهور از دره مرکزی کالیفرنیا غیر انتفاعی ال Concilio موافقت کرد. در حالی که او قدردانی آن منطقه بیمارستان ها و ادارات بهداشت کار کرده اند با سازمان خود را در هفته های اخیر او خواسته است که برنامه های خود را قابل دسترس و عادلانه با طراحی اصلی است.

“هر زمان وجود دارد و شیوع آنها به ما به جای … در نظر گرفتن نیازهای ما را به حساب در حالی که برنامه ریزی گفت:” خوزه رودریگز, رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی خدمات اجتماعی سازمان ال Concilio در دره مرکزی کالیفرنیا.

عنوان صفحه راه اندازی, رایگان, تست سایت در بالتیمور کلیسا در هفته گذشته, او گفت:, گیری مراقبت های بهداشتی و خدمات اجتماعی در دسترس تر کمک خواهد کرد که کل جامعه است. بدون بهبود, او گفت:, Latinos ادامه خواهد داد و به کمتر دریافت تست و بیشتر ممکن است تاخیر مراقبت.

“فقط در هفته گذشته یک مرد مرده در خانه به خاطر او نمی دانم به کجا بروید,” او گفت:. “خانواده گفت که او نگران بود در مورد لایحه پزشکی. که واقعا مایه تاسف است و می تواند مانع شده است.”

Jayme فریزر یک خبرنگار تحقیقی با ایالات متحده آمریکا امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de