دوپینگ قصد ندارم به اجرا در لنس آرمسترانگ ،

در قسمت 2 از ESPN 30 به مدت 30 فیلم مستند در معروف ترین دوچرخه سوار آمریکایی آرمسترانگ را یک کالج, فوتبال, پیاده روی در دانشگاه رایس خواسته شد تا اگر او را در نظر بگیرید با استفاده از عملکرد داروهای افزایش پدرش بود.

“من همیشه احساس می کردم سنگ زنی برای چیزی و واقعا کار را برای یک هدف خاص همواره بسیار بیشتر از ارزش آن بیش از مصرف میانبر” لوقا آرمسترانگ گفت. “من هم احساس می کنم اگر من تا به حال که گرفتار شدم برای افراد به صورت تصادفی آنها خواهد بود مانند:” او درست مثل پدرش.'”

آرمسترانگ برنده هفت Tour de France عنوان شد اما محروم از تمام دستاوردهای خود را از سال 1998 به بعد. پس از سال ها از رد اتهامات او اعتراف به دوپینگ در ورزش که در آن با استفاده از استفاده از مواد مخدر برای تقویت عملکرد شایع در آن زمان است.

آرمسترانگ خواسته شد کارگردان فیلم Marina Zenovich چگونه او واکنش نشان می دهند اگر لوقا پایین رفت و در همان مسیر است.

Lance Armstrong ESPN 30 for 30 Luke Armstrong
لنس آرمسترانگ لوقا آرمسترانگخبرگزاری گتی ایماژ; آیکون Sportswire via Getty Images

پاسخ این است که نه یک “نه این کار را نکنید.”

“اگر ما قرار داده شد و در آن موقعیت که در آن لوک به عنوان یک بازیکن فوتبال به من آمد و هر دو گفت:” من می خواهم به سعی کنید این ” یا “من انجام این” من می خواهم بگویم که این یک ایده بد'” آرمسترانگ گفت: او خود را بگویید ،

وی افزود: “این ممکن است متفاوت مکالمه اگر شما در NFL. اما در این نقطه در زندگی حرفه ای خود را نه به ارزش آن است.”

فوتبال, می شود و قرارداد در معرض خطر هستند در NFL شبیه به چگونه آرمسترانگ احساس زمین بازی و فرصت برای پول نیست حتی در خود ورزش است. به این منظور NFL اداره مکرر تصادفی تست مواد مخدر و مسائل مربوط به مجازات: اول نتوانست نتایج آزمون در عدم پرداخت چهار بازی به طور منظم فصل تعلیق.

آرمسترانگ ادعای او شروع دوپینگ در اواخر بهار سال 1995 در مدت کوتاهی قبل از او 24th تولد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de